IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 25>
Автор
Порака Обратен редослед
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2011 во 01:27
новинарско  искуство  ....новинарско ....  забеган .....плазење

Лила е  професионалка  во ...новинарството ....намигнување
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2011 во 01:18
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

 ..Лила има ..тешко  и големо искуство намигнување   знае да се снајде 
во секаква ситуација ...додека оваа  другава е нова  почетничка ...
но со тек на време  ќе  научи да се справува   и со онакви како  џанакон ....ѓавол
а за какво искуство тука збориме??? хи, хи...
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2011 во 00:50
 ..Лила има ..тешко  и големо искуство намигнување   знае да се снајде 
во секаква ситуација ...додека оваа  другава е нова  почетничка ...
но со тек на време  ќе  научи да се справува   и со онакви како  џанакон ....ѓавол
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2011 во 00:43
Originally posted by zamislena zamislena напиша:

А  не ... јас мислам обратно ....  Лила  ќе го   нокаутираше 
уште во првата рунда ......плазење  ќе го принудеше  сам да си го  ......    смеење
тешко, лила не е ништо поразлична од оваа другава (како ли се викаѓе не знам)
всушност, и сама си направи такво „ток шоу“ кое нема никаква смисла и каде се трошат пари за џабе
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2011 во 00:29
А  не ... јас мислам обратно ....  Лила  ќе го   нокаутираше 
уште во првата рунда ......плазење  ќе го принудеше  сам да си го  ......    смеење
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2011 во 00:24
на Лила само Кили и е лекот газење од смеење
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2011 во 00:01
 

 Лила  од  утревечер ... во...  Се или  Нешто ..... на Сител    среќа
Кон врв
KING35 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
shadow...

Регистриран: 25.Ноември.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 7624
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KING35 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2010 во 13:48
koja e taa
zivotot pisuva romani...a lugeto citaat stripovi
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2010 во 13:46
Ич не ми е симпатична.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Март.2010 во 11:43

СРПСКИТЕ ТЕЛЕВИЗИИ ЈА БАРААТ НАШАТА ВОДИТЕЛКА

Лила се сели во Белград...........

 
Откако последниов месец живееше на релација Скопје-Белград, атрактивната водителка Лила М. Стојановска доби понуда за работа во српската престолнина. Една белградска ТВ- куќа е заинтересирана Лила да има свое шоу во српскиот ТВ- етер..........
 Се запознав со многу колеги од телевизискиот бизнис додека во живо го пренесував финалето на "Вип Големиот брат" и "Преживеан" од Белград. Некои од нив знаеја за моето искуство и добрата поткованост во телевизија "Сител", па од таму дојде понудата за ТВ-шоу еднаш во неделата. Засега сe е во фаза на преговори...откри  Лила ....
 
За потребите на нејзината кариера во Србија, таа ја направи новата фотосесија со познатиот фотограф Дејан Миличевиќ, која ја прикажува Лила во нејзиното најсекси издание до сега.
 
 
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2010 во 09:30
 
 
  Што ја бива  ја бива... надарена е за многу работи... туку  незнам
  кога оди сега нејзиното шоу... ?  голема%20насмевка
Кон врв
riki1899 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај riki1899 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Декември.2009 во 23:30
si ja biva tipkata,pojava e zgodna e,sharmantna,ima prijaten glas,nasmevka lice...barem spored mene...среќа
    basnata KISELO E GROZJETO sekogash e aktuelna,...dali lisicata uspeala da izlaze nekoj drug osven sebesi?      
Кон врв
NRGMKD Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THE EXTERMINATOR

Регистриран: 18.Ноември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 7512
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NRGMKD Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2009 во 14:00
И да си ја носиш хахахахахах... само дај ми и на мене малце.. голема%20насмевка
The purpose of war is not to die for your country but to make the other bastard die for his !!! - General George S. Patton - Commander of the III US Army Corps.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Декември.2009 во 13:58
...abe neznam sto sum kazal i vo kakov psihi-stadium sum bil...ama Lila ja sakam i ne mi mozete nisto..лутина
 
doma ke si ja nosan,ete taka...изнервираност
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 25>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.