IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Лила Филиповска и нејзиното шоу
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Лила Филиповска и нејзиното шоу

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232425
Автор
Порака Обратен редослед
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 05:48
pa dobro bre dragi prijateli i prijatelki...se nadevam deka vi se slucilo barem ednas da naletate na novoto "show" na nasata spored nekoi "eminentni strucnjaci" najpametnata,najubavata,najelokventnata,multitalentiranata voditelka na TV SITEL - LILA FILIPOVSKA i neiziniot "nov show proekt" E AJ DA TE VIDAM...
...jas za sega ke se vozdrzam od komentari..bidejki ne sakam da vlijaam na javnoto mislenje na pocituvanite forumadzii...ve molam samo za vasite POFALBI i KRITIKI.....samo moram da kazam baba mi (ima 84 god) koga ja gledase ednas mi vika.."A bre sinko,ovaa majtap si igra so nas?...so emisija e ova?....Jas samo slegnav so ramenici bidejki nemav sto pametno da i odgovoram...Ve molam...pomognete mi mene..za da ja i pomognam na baba mi...koja e uste vo nedoumica...ali u toj termin ima na nekoja kablovska TV francuski fudbal..a baba mi kao vatren navivac na Bordo...utakmica ne propusta...ali utakmicite gi davaat 10 minuti po pocetokot na "emisijata na Lila"...i sekogas me prasuva...a bre ovaa uste li majtap si igra so nas?...Pomognetemi ve molam..ako ne poradi mene..poradi baba mi (koja by the way e srekna,zasto ovaa 2008 na Bordo dobro mu idelo u prvenstvoto)размислување


Изменето од diogenskopje - 12.Февруари.2008 во 05:49
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 232425
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,280 секунди.