IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Патувања...
  Активни теми Активни теми RSS - Кој хотел би го препорачале?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој хотел би го препорачале?

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
Dogi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 3168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dogi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој хотел би го препорачале?
    Испратена: 11.Февруари.2008 во 22:58
за еднодневна екск*рзија во Белград, по можност поефтин. за 5-6мина.
можете да препорачате и повеќе Хотели.
Јас сум мајстор!

Кликни овде за комуникација со мене (потоа кликнете во полето 'Edit nickname' и впишете го вашето име)
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Февруари.2008 во 19:40
Ako ti e za poevtin.ja mislam Slavija(taka u star stil e),ama barem si pominues poevtino a plus ti e epten blisku do centarot..t.e i u centarot e Isto taka tuka ti e i hotel Moskva ama za cenata ne bi mozela da ti kazam
Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2010 во 18:20
Темава е многу стара и прилично неактивна..
Доги прашал за Белград, ама претпоставувалм дека се однесува на хотел...било каде...

Па ако некој знае..добар хотел во Златибор...не мора да е ефтин (службено патување)...ама да биде...пристоеннамигнувањенамигнување
Има на интернет еден куп хотели...се мислам помеѓу Мона и Палисад....ама...ништо не е конечносреќа
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
Renatax Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Декември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 11613
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Renatax Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јули.2010 во 16:05
Originally posted by ФорумскаБаба ФорумскаБаба напиша:

Темава е многу стара и прилично неактивна..
Доги прашал за Белград, ама претпоставувалм дека се однесува на хотел...било каде...

Па ако некој знае..добар хотел во Златибор...не мора да е ефтин (службено патување)...ама да биде...пристоеннамигнувањенамигнување
Има на интернет еден куп хотели...се мислам помеѓу Мона и Палисад....ама...ништо не е конечносреќа


За Мона незнам,а во Палисад сум била и задоволна бев од престојот и услугите што ги нуди,мислам дека нема да погрешиш.да
Мирно движи се низ галамата и хаосот, секогаш имајќи на ум каков мир постои во тишината.

Кон врв
BellaGrandma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Game over

Регистриран: 10.Јуни.2010
Статус: Офлајн
Поени: 20029
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BellaGrandma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Септември.2013 во 03:03
Хотел Ребро - Загребзадоволство
Милина по нормални цени..и ненормално добар појадок.
Вреди за секое еврода
Можат се да ти земат - богатството, најубавите години, радоста и сите заслуги, но секогаш ќе ти останат соништата за одново да го создадеш светот кој ти го украле.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.