IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Медиуми
  Активни теми Активни теми RSS - Златна Бубамара на популарноста
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Златна Бубамара на популарноста

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
Автор
Порака
Feromona Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Feromona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 17:51
Originally posted by hektor hektor напиша:

предлог до организаторот да ја смени името на манифесацијата во златниот бумбар или златната муввааааааааааааааголема%20насмевка

Muva ili bumbar!Hehe!Odlicni iminja za manifestacijata...
Hektor!
Sakam da te prasam nesto za likot-slikata na Kristijan Golubovic.Ako moze daj napisi nesto za nego,veruvam da znaes stom si go stavil za lik.Pozdravce!
Кон врв
Feromona Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 52
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Feromona Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 18:04
Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


Originally posted by Feromona Feromona напиша:

Originally posted by diogenskopje diogenskopje напиша:


Originally posted by Feromona Feromona напиша:

...Samo edno NE RAZBIRAM...so sto toa te navrediv...
Ne me navredi..ama IC!Naprotiv..za toa e i forumot,da se sluznat,razmenat i mislenja porazlicni od svoite...pocituvam luge bas poradi toa...sto go kazuvaat toa i sto go mislat...znaes vo mnogu od tvoite diskusii(NE SE') i se slozuvam so tebe drug pat ke pisuvam za toa zosto sega mi se spie .
A za toa sto sum,koja sum(bese vo kontekst na majstore 62postot)..sama si kazav..nikoj ne me prasa-taka e...      
...draga moja  Feromona  razmena na mislenja,t.e prezentiranje na svoe mislenje,ima golema razlika od nevredi ,plukanje i omalovazuvanje na necij stav...poradi toa malku burno reagirav...izvini javno ako sum te uvredil na nekoj nacin (sto ne mi bese voopsto cel..veruvaj mi)...a toa dali si ti od selo Leunovo-Mavrovsko..London...Luksemburg ili Los Angeles..kaj mene voopsto nema nikakva razlika...lugeto gi selektiram,cenam,i se druzam so niv ne spored mestoto od kade se rodeni ili kade ziveat...tuku spored nacinot na koj razmisluvaa,nacinot i stepenot na tolerancija da islusaat necie tugo mislenje i stav a pritoa da ne pocnat da bluat ogan...so eden zbor ne me zanima koja si,koj si od kade si ili so sto se zanimavas...biten mi e tvojot MENTALEN SKLOP....I uste ednas ako JAS na nekoj nacin te uvrediv poradi tvojot javno iskazan stav,od mene imas JAVNO    I Z V I N I .sepak sekoj gresi no necija gilomina e vo toa da ja uvidi i da ja priznae svojata greska...sto sega go napraviv tokmu jasp.s.   A za celta na postoenjeto na Forumite (konkretno ovoj) ne sakam da me ucis,sepak spored brojot na postovite mislam deka sepak sum nesto podolgo od tebe ovde,i so relativno pogolem broj postovi...taka da i idiot da bev ke ja svatev celta do sega.....uste ednas sorry..i pozdravголемо%20гушкање

Ma OK e..Mnogu dobro te razbrav i razbiram...teraj Diogene samo NAPRED!
..teram teram...se uste (samo sega so display-ot od telefonot namesto so sveka) go baram covekot megu lugeto намигнувањенамигнување

Mnogu sufisticirana sveka imas... Daj ne ja trosi..polesno e da raspises tender,daj oglas ili eve ke ti pomogneme nie lugeto na forumov..samo treba da se proizneses nekoi parametri za COVEKOT..na pr.od koj pol da e?Pa propozicii(da pomognam,idealni kaj covekot-zena se smetaat 90-60-90..ama stvar ukusa),profil,predispozicii..HAVE NICE TIME!
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:12
Dodeluvaat nagradi za kategorii koi nikoj drug,vo niedna zemja ne gi dodeluva i kako posledica od toa traat so saati i stanuva dosadno pa koga ke zadremam, po marfiev zakon , gi propustam malkute interesni kategorii.
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:21
Па да, затоа имаше предлог меѓу мноштвото вакви и онакви награди да се доделува и Буба мара за најиздржлива бешика
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:29
Originally posted by Quentin Quentin напиша:

Па да, затоа имаше предлог меѓу мноштвото вакви и онакви награди да се доделува и Буба мара за најиздржлива бешика
газење%20од%20смеење  ILI PROSTATA ZA ZIVOTNO DELOгазење%20од%20смеење
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:32
A sto e najinteresno i nominiranite nemozat da izdrzat.
Na pocetok se nasmeani,fini a na kraj koga ke gi pokazat zevaat a nekoi i odamna si otisle.
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:37
Па да, на пример тетка Есма пустата, сто пати оди по мочање. Не може да издржи жената, во години е...
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:46
E DA E SAMO ONA A MOZEBI VO WC DELAT BUBA MARA ZA NAJPUNA BESIKA
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:48
Да бе, на која од пејачките најдолго ќе им трае она чшшшшшшш во минутажа.
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:52
STETA STO NEMA DA DOZNAEME KOJ POBEDI
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:55
Тетка Есма - гарант. Штета што Боки 13 не го номинираат, зошто ако го номинираат нема да можат да си прават шеги на негова сметка. Да беше тој, сигурно ќе освоеше две бубамари: за бешика и за поп-пејачка.    
Кон врв
RUSHKA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2837
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RUSHKA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:59
EEE BOKI 13 I SE E MOZNO.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 02:33
BAS ME ZANIMA KOJ KE JA DOBIE NAGRADATA ZA JETRA SO NAJGOLEM STEPEN NA CIROZA GODINAVA?газење%20од%20смеење
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 02:52
Немаме пијаничишта како Линдзи, Бритни и Ејми. Ние имаме само мочли и тв водителки што демек не знаат да бришат прашина и не лупат пиперки за ајвар
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.