IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Косово независно од 17 февруари
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Косово независно од 17 февруари

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4243444546 48>
Автор
Порака
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:08
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

a vo kraen slucaj , ako nema cevcinja zosto cuvate flasi od 2 litarska koka kola do wc soljite ?

za da dojdes ti i da ne zamies. ok?
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:09
i jopet greska ... ama so da se prai ... ja te krstam a ti tropas  aj aj , znaes ti zosto ...
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:11
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

aiii . vidi kogo pustile od lekuvanje ... braaavo ... ova nagradno ti dale , A?  ... si ja preskoknal linijata nacrtana na zid , neli ?  dobro , ne se nerviraj ... eve , stotuku javija deka i SHREK  JA priznal kosovo  a tie vesnicite sto gi posoci , gi koristam samo za motanje kosteni , nisto drugo
epa ke vitkas kosteni koga ne znaes da procitas. ili pa zabrisise so niv be zasto, da ne idat fira,op do wc solja i kraj.
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:11
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

i deka toaletnata hartija sluzi vo drugi svrhi , ne za pisuvanje pisma





Tie ne znaat shto e toaletna hartija.
Za niv vodata e se.
Strazjnjica si mijat  i voda pijat.
Ete toa ti e shpon.забава

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Duduk Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Duduk Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:12
Nikoj,ti sto se odluci?? Ke bides velosipedist,fudbaler ili ke prdis ???

Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:13
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

i jopet greska ... ama so da se prai ... ja te krstam a ti tropas  aj aj , znaes ti zosto ...
a da de i ja te krstam a ti prdis!
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:14
Originally posted by orlov orlov напиша:


Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

i deka toaletnata hartija sluzi vo drugi svrhi , ne za pisuvanje pisma

Tie ne znaat shto e toaletna hartija.Za niv vodata e se. Strazjnjica si mijat  i voda pijat.Ete toa ti e shpon.забава
ajde site da te ignorirame. set set mavni se ignore
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:14
eve .. gledam se srami da kaze pa ce vi kazam jas голема%20насмевка im sluzi za potturkanje na govnoto sto ce si go izede vo slucaj da mu e premnogu suvo
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:15
Originally posted by Duduk Duduk напиша:

Nikoj,ti sto se odluci?? Ke bides velosipedist,fudbaler ili ke prdis ???

ke prdam ako tebe ne ti smrdi!
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:16
имам предчуство дека кај и да е ке пише епирот тага голема%20насмевка
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:16
Originally posted by nikoj nikoj напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

i jopet greska ... ama so da se prai ... ja te krstam a ti tropas  aj aj , znaes ti zosto ...
a da de i ja te krstam a ti prdis!



Сешто.
Наместо да се држиш до темата ти бегаш од неа а си се фатил за држачот. Па кога си мераклија држи.
И онака си никој.


Изменето од orlov - 20.Февруари.2008 во 19:17
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:16
Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

eve .. gledam se srami da kaze pa ce vi kazam jas голема%20насмевка im sluzi za potturkanje na govnoto sto ce si go izede vo slucaj da mu e premnogu suvo
Ova od iskustvo ili? Sramota pa cokolado zasto izmislile, ama ok ista boja pa se ti e isto. ccccccccccc
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:17
velosipedist ce bide ...te laze .. takticka varka ... ce trenira brzo beganje
Кон врв
nikoj Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Февруари.2008
Локација: Afghanistan
Статус: Офлајн
Поени: 76
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikoj Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Февруари.2008 во 19:18
Originally posted by orlov orlov напиша:


Originally posted by nikoj nikoj напиша:

Originally posted by miroslav_g8 miroslav_g8 напиша:

i jopet greska ... ama so da se prai ... ja te krstam a ti tropas  aj aj , znaes ti zosto ...
a da de i ja te krstam a ti prdis!
Сешто.Наместо да се джжиш до темата ти бегаш од неа а си се фатил за држачот. Па кога си мераклија држи.И онака си никој.


ti si veke nadvor od temata i ne mi se obrakaj dur ne te prozvam. ok?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 4243444546 48>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.