IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Технологија
  Активни теми Активни теми RSS - дилема за избор на мобилен
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

дилема за избор на мобилен

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
kojot Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kojot Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: дилема за избор на мобилен
    Испратена: 26.Октомври.2006 во 17:36
Se dvoumite koj mobilen da go zemete? Postavete go tuka prasanjeto
 
POMOS
treba da biram megu nokia 3250 i nokia 6280
koj e bolji??


Изменето од seka - 18.Јуни.2008 во 16:41
Кон врв
babyy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Јуни.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8193
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај babyy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Октомври.2006 во 17:42
оди на www.gsmarena.com или на www.mobilnisvet.com и прочитај си карактеристики за двата телефона па одлучи сеWink
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2007 во 23:17
само дајте некој предлог за мене од нокиа
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Pepo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 14.Мај.2006
Статус: Офлајн
Поени: 17
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Pepo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2007 во 23:42
Ja se tokmam da go zemam nokia N73.Mu ja mislam dali da go cekam N73 music edition.Samo ne sum siguren dali voopsto ke dojde toj kaj nas.Ima nekoj info?
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Април.2007 во 10:59
има ли некој искуство со Sony Ericsson W810 ?
 
сакам деновиве да земам па убаво би дошла некоја критика ...било каква ...Smile
Кон врв
orto Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 916
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orto Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2007 во 13:21
Originally posted by Delfin Delfin напиша:

има ли некој искуство со Sony Ericsson W810 ?
 
сакам деновиве да земам па убаво би дошла некоја критика ...било каква ...Smile

Sony Eriksson W810 Е ЗАКОН ТЕЛЕФОНЧЕ Wink + камера 2MP

Sony%20Ericsson%20W810

Немој случајно да се двоумиш , зимај го одма , еве ти линк разгледај си ги подетално карактеристиките

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w810-1402.php




Изменето од orto - 05.Април.2007 во 13:23
(kоран 10, 94)
(аллах рече моамеду) Ako сумљаш у oно што ти oбљављујемо, упитај oне (Жидове и Кршчане) koji Читају Kњигу (БИБЛИЈУ), прије тебе објављену
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2007 во 09:13
Originally posted by orto orto напиша:

Originally posted by Delfin Delfin напиша:

има ли некој искуство со Sony Ericsson W810 ?
 
сакам деновиве да земам па убаво би дошла некоја критика ...било каква ...Smile

Sony Eriksson W810 Е ЗАКОН ТЕЛЕФОНЧЕ Wink + камера 2MP

Sony%20Ericsson%20W810

Немој случајно да се двоумиш , зимај го одма , еве ти линк разгледај си ги подетално карактеристиките

http://www.gsmarena.com/sony_ericsson_w810-1402.php


 
 
ти благодарам  орто Smile !!
 
еве го до мене е ,веке 2 дена се дружам со него и морам да ти кажам дека секојденвно сеуште ме изненадува иако ми е веке 3 телефон на Сони Ериксон . Со ГСМ Арена се дружам често  исто така Smile одличен сајт !!
 
Thumbs%20Up 
Кон врв
Keti* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keti* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2007 во 23:47

Dali znae nekoj kade mozam da najdam Sony Ericsson Z310i vo rozeva boja????
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 03:08
телефонот можеш да го најдеш по мобилариве, а бојата на пазарче, имаат секакви маски WinkWinkWink
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
Lallo Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Март.2007
Локација: Greece
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lallo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 06:55
Кети мобилниот ќе си го побараш на интернет, немој да го купуваш од нашите мобилари.....долга приказна......ама ако купиш од кај нас немој ни случајно да купуваш маска од пазарче затоа што го оштетуваат телефонот! Искуство од: Сервисер за мобилки, Деан (Lallo), лично и персонално! Big%20smile
Деан Коцевски - Lallo (пиши ми)
РЕЗЕРВА | мојот сајт
Кон врв
Emus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Октомври.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1997
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Emus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 10:49
dali nekoj ima nokia 7373 za da mi kaze neso pojke za telefonot voglavnom dali e dovolno dobar za parite so se plaket ili ne.
It's funny how someone can break your heart in a tousands of litle pieces, and you'll still be able to love him with those broken pieces.
Кон врв
Keti* Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2006
Статус: Офлајн
Поени: 18
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Keti* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2007 во 16:24
dean, bas zaradi toa ke kupuvam nov. imav nokia 7250i i ja usnistiv i kamerata i displejot so maska od pazarce. Unhappy

Изменето од Keti* - 27.Мај.2007 во 16:26
Кон врв
sdan Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sdan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Септември.2007 во 23:54

Prijateli mi treba vasata pomos????Neznam dali nekoj od vas go ima modelot na LG KE820,ako go i koristi veke nekoj ovoj telefon GOmOLAM da gi pise svoite vpecatoci za ovoj mobilen,kako na priper dali slikite slikani so kamerata se dobri  i dali blicot e dovolno moken da osvetli noke!!!!Inace momentalno koristam sony eriksson K750i....telefonot ima ekstra funkcii i ekstra kamera,kako i mnogu moken blic...ama mnogu e debel,pa poradi toa se resiv da go zamenam za LG KE820...ama seuste ima edna prepreka...se plasam deka kamerata bi bila polosa odosto kaj K750,a isto taka i blicot se plasam deka ke bide poslab!!!Taka da VE MOLAM ZA POMOS ...DALI DA GO ZADRZAM SONY ERIKSSONOT ILI DA GO KUPAM LGto????Pisete sto e mozno pobrzo ....zasto telefonot mnogu mi se sviga,otsekogas cekav da izleze tel.so vakov  dizajn i da go kupam zasto sekogas imam problemi so smestuvanjeto na telefonite....ama sega stvarno se mislam?????FFFFAAAALLLAAAA!!! II POZDRAV  DO SITE

Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Септември.2007 во 19:22

Брат ја користам К750i и ЕПТЕН сум задоволен од телефонот

КАМЕРАТА Е ЅВЕРСКА
БЛИЦОТ Е ЕКСТРА
ЈАКИ ФУНКЦИИ
ТЕЛЕФОНОТ СИ Е ТОП
 
Ама овој изгледа подобро од К750i...ке ѕирнам некои сајтови или нешто слично па ке ти кажам мое мислење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.