IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Од каде  јас овде ?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Од каде јас овде ?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
Автор
Порака
mrzla Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
натурална девојка

Регистриран: 14.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13330
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mrzla Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Август.2008 во 01:20
да ми се случило многу пати............последен пат дури и се исплашив многу,не очекував дека така ќе заврши сето тоа ама беше страшно
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 18:09
Se zapisav na eden k*rs na koj nitu imav nekoja korist,nitu me interesirase posebno...ama redovno si odev i se prasuvav-sto baram jas ovde? Srekja sto ne se plakjase,pa i vo zaguba da bidam...
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 19:38
Metev ulici dolgo vreme i se prasuvav od kade jas ovde i bev nesreken zosto imav vpecatok deka sum vo pogresno vreme i koga ono eden den :
 - Prostete, vie ste metlarot kaj bogoridicnata crkva ?
 - Da ! Odgovoriv
 - Jas sum popravac na vremeski anomalii kade odredeni licnosti povremeno se naogaat vo pogresno vreme t..e vek, pa dokolku  bi sakale mozeme da ja popravime greskata.
 - A vo koj vek bi trebalo da bidam ?
 - 16 i stalar ste tamu, ponataka ubien licno od rakata na carot.
 - Mars u picku mater !
 - Ama gospodine, toa e cest sto ja nema sekoj.
 - More mani se da ne te aknam so metlava po toa tikvata sto ja nosis na ramena !
Vzzz ! Se otvori nesto kako vremenska p**ka i tikvarot si zamina... 
Кон врв
neo_wmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Angel of Death.

Регистриран: 29.Јуни.2008
Статус: Офлајн
Поени: 660
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај neo_wmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 19:42
Cesto se prasuvam i cesto si vikam. Abe jas sum alien, greska e, ne trebalo ovde da dojdam. Hehe, se salam. Se prasuvam, ama nikogas nema da go odgovoram prasanjeto.
I love Daphne Millbrook.
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 19:45
Често ми се дешава и сеуште не знам дефиниција што е тоа...
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 19:57
не е важно од каде
важно е дека имам тоа ексклузивно право да сум тука


SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Август.2008 во 20:27
Кога бев да се запишам на факс баш се запрашав што тоа јас барам таму
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:04
Koga ke me prasa nekoj kade sum se upatil, obicno odgovaram deka nemam pojma i uspeav nekoi da zarazam taka da odgovaraat i se poveke ne ima nas sto nemame pojma kade odime
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 02:51
Од каде јас овде???...збунетост
Направив идивиди... и не се вратив...збунетост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 08:09
 
 
  ... Не од каде ???.............туку зошто сум ...уште овде ...јас ???....
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 11:17
Zalam za nekoi momenti koga bev vo vistinsko vreme i na visinsko mesto i ja doznav vistinata slucajno...i togas se prasuvav od kade jas ovde kako nekoja nepoznata sila da me stvori tokmu togash i tamu za taa cel...pa i nemase potreba
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2008 во 23:37
Se si ima svoja cel, smo nie nemame
Кон врв
fragola Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3829
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fragola Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2008 во 23:35
A od kade bas ovde
I get enough exercise...just pushing my luck.
Кон врв
^italina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 144
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^italina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Септември.2008 во 10:11
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

Se si ima svoja cel, smo nie nemame

Taka e zbunet. Se prasuvav sto baram jas tuka koga se vrabotiv-toa vo ponovo vreme,a opsto gledano, porano mislev deka sigurno trebalo da rodam vo 60tite(nerealiziran hipik) ili mozebi uste porano
A closed mouth catches no flies
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.