IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Спорт > Фудбал > Фан клубови
  Активни теми Активни теми RSS - Фан клуб Милан
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Фан клуб Милан

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 27>
Автор
Порака
Shaggy_1984 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 01.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Shaggy_1984 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Фан клуб Милан
    Испратена: 27.Април.2006 во 16:15
site navivaci na milan sobirajte tuka da se druzime zaedno i da kazeme koj  ekoj vo svtskiot futball eden e milan forzaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa miiiiiiiiiiilaaaaaaaaannnnn
live your life and bee free
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Април.2006 во 17:54

Malku sum tazna sto ne otidoa vo finale no Milan e sepak najdobrot klub .Vidovte li kako se igra cist fudbal

 

Forza Milan

 

 

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Април.2006 во 01:15
Па само Милан јеби га, иако и Барселона многу ја сакам, сепак Милан ми е број 1 клуб во срцето 
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 17:12

so tesko srce im ja cestitam pobedata na juventus  ama ke bide interesno ako gi vratat u serija b

forza milan  

Кон врв
ManUtdForever Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 26.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ManUtdForever Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Мај.2006 во 21:58
Прочитав во "Македонски Спорт" дека клубови за кои се смета дека лажирале натпревари се Јувентус, Лацио, Фиорентина и Милан.И ако се докаже дека е така тогаш овие клубови следната сезона ќе почнат од третата лига.

И Милан "местел" натпревари

Јувентус, Лацио, Фиорентина и Милан се меѓу екипите што учествувале во режирањето натпревари во минатото, објави јавниот обвинител на Неапол, Џовандоменико Лепоре. Ако за првите три се очекуваше дека ќе бидат на овој список, името на Милан е мало изненадување иако "росоњерите" се сопственост на досегашниот премиер на Италија, Силвио Берлускони, а претседателот на клубот, Адриано Галијани во исто време е и претседател на Здружението на прволигаши на Италија.Клубовите за кои ќе се докаже дека учествувале во режирањето натпревари, во првенството што претстои можат да завршат во третата лига на Италија.

Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Мај.2006 во 13:27
Да, но ете ја разврскатааааа, Јувентус у серија Ц хахахахахахахахаа LOLLOLLOL А Милан ене си го пак у Сериа А, значи кој местел натпревари????? LOL
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
DaVinchi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 25.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 20
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај DaVinchi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Мај.2006 во 21:40
MILAN (zakon) 
davinci
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Мај.2006 во 14:18
Sto mislite za zaminuvanjeto na Sevcenko od Milan? Jas licno mislam deka pricinata sto toj ja navede e prilicno glupava zaradi jazikot? ko u Italija da ne moze da nauci angliski ili kako da e vazno na sinot na koj jazik ke mu kaze te sakam, barem da si priznaese deka e zaradi pari i deka zena mu vlijaela na nego ,mnogu sum razocarana ali Milan e klub i bez Sevcenko !
Mu pozeluvam sreka vo celzi no po se izgleda celzi e na dobar pat da stane real madrid  vtori del -eden kup zvezdi i nieden osvoen troferj LOL
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2006 во 02:00
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

Sto mislite za zaminuvanjeto na Sevcenko od Milan? Jas licno mislam deka pricinata sto toj ja navede e prilicno glupava zaradi jazikot? ko u Italija da ne moze da nauci angliski ili kako da e vazno na sinot na koj jazik ke mu kaze te sakam, barem da si priznaese deka e zaradi pari i deka zena mu vlijaela na nego ,mnogu sum razocarana ali Milan e klub i bez Sevcenko !
Mu pozeluvam sreka vo celzi no po se izgleda celzi e na dobar pat da stane real madrid  vtori del -eden kup zvezdi i nieden osvoen troferj LOL


А дали знаеш дека Анри е замената за Шевченко??? Big smileBig smileBig smileBig smile Што ќе кажеш за ова??? Три пати подобар играч од Шевченко.... Big smileBig smileBig smileBig smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
angelwings Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1927
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај angelwings Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Мај.2006 во 11:40
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by angelwings angelwings напиша:

Sto mislite za zaminuvanjeto na Sevcenko od Milan? Jas licno mislam deka pricinata sto toj ja navede e prilicno glupava zaradi jazikot? ko u Italija da ne moze da nauci angliski ili kako da e vazno na sinot na koj jazik ke mu kaze te sakam, barem da si priznaese deka e zaradi pari i deka zena mu vlijaela na nego ,mnogu sum razocarana ali Milan e klub i bez Sevcenko !
Mu pozeluvam sreka vo celzi no po se izgleda celzi e na dobar pat da stane real madrid  vtori del -eden kup zvezdi i nieden osvoen troferj LOL


Ŕ äŕëč çíŕĺř äĺęŕ Ŕíđč ĺ çŕěĺíŕňŕ çŕ Řĺâ÷ĺíęî??? Big smileBig smileBig smileBig smile Řňî ťĺ ęŕćĺř çŕ îâŕ??? Ňđč ďŕňč ďîäîáŕđ čăđŕ÷ îä Řĺâ÷ĺíęî.... Big smileBig smileBig smileBig smile
 
ne be duhce anri veke potpisa pak za arsenal mozebi drogba i galas od celsi ke dojdat mesto nego
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Мај.2006 во 17:56
Originally posted by angelwings angelwings напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by angelwings angelwings напиша:

Sto mislite za zaminuvanjeto na Sevcenko od Milan? Jas licno mislam deka pricinata sto toj ja navede e prilicno glupava zaradi jazikot? ko u Italija da ne moze da nauci angliski ili kako da e vazno na sinot na koj jazik ke mu kaze te sakam, barem da si priznaese deka e zaradi pari i deka zena mu vlijaela na nego ,mnogu sum razocarana ali Milan e klub i bez Sevcenko !
Mu pozeluvam sreka vo celzi no po se izgleda celzi e na dobar pat da stane real madrid  vtori del -eden kup zvezdi i nieden osvoen troferj LOL


Ŕ äŕëč çíŕĺř äĺęŕ Ŕíđč ĺ çŕěĺíŕňŕ çŕ Řĺâ÷ĺíęî??? Big smileBig smileBig smileBig smile Řňî ťĺ ęŕćĺř çŕ îâŕ??? Ňđč ďŕňč ďîäîáŕđ čăđŕ÷ îä Řĺâ÷ĺíęî.... Big smileBig smileBig smileBig smile
 
ne be duhce anri veke potpisa pak za arsenal mozebi drogba i galas od celsi ke dojdat mesto nego


тоа се само шпекулации кои некои таблоиди ги вртат без докази, но факт е дека Анри сериозно како што самиот изјави за промена на средината во Милан или Барселона, но како и да е, Милан е загреан исто така и за Ван Нистелруј, со што како и да видиш, сепак ќе имаме нова ѕвезвда на Сан Сиро Big smileBig smileBig smileBig smile
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
^^77^^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јуни.2006
Локација: Lithuania
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^^77^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јуни.2006 во 17:26
[QUOTE=angelwings]

Malku sum tazna sto ne otidoa vo finale no Milan e sepak najdobrot klub .Vidovte li kako se igra cist fudbal

 

Forza Internazionale Milano

 

 prodolzi da taguvas ihaihaihihahiaha

sedum sedum rulez
Кон врв
zlatko cernobil Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Март.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 84
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zlatko cernobil Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Мај.2007 во 18:45
FOOOORCA  MILAN   !!!
A.Z.
Кон врв
male4ka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Шмеќерка ;)

Регистриран: 11.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1939
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај male4ka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јуни.2007 во 13:44
MILAN FOREVER IN MY HEART!
MILAN RULES!ClapClapClapClapClapClapClapClapClapClapClap
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 27>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.