IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Каролина Гочева
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Каролина Гочева

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
Автор
Порака
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Април.2008 во 20:19
IMA MNOGU SEXY NOZE,TOA MORA DA SE PRIZNAE I DOBRO SE NOSI,TUKA SITE SE SOGLASUVAME,AMA VO KARAKTER DA NE ZBORAM...
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
girl93 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 514
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај girl93 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 15:01
Кон врв
KUKOC7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Барон Минхаузен

Регистриран: 26.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1852
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KUKOC7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 15:11
Zakon e !!!!!! Izgled 5,Peenje 5,sve sto treba da ima edna pejacka
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 13:57
само уше да не беше ко дрвена Марија и толку ладна. човече од памет да извади некој со тој одбивен сурат на неа....ептен ми е ко да умрел некој...па нека се насмее некад бар.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Април.2008 во 18:43
Реков еднаш и пак ќе речам-Убавина без душа не е никаква убавина.
Никаков стајлинг, па ниту убавиот глас нема да го покрие недостатокот на харизмата, така изразен кај инаку физички убавата Каролинчетага

МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2008 во 00:54
 
            Една од најубавите...наши девојки...и извонреден вокал...
                         среќа   среќа   голема%20насмевка  голема%20насмевка  голема%20насмевка
Кон врв
Viksor Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Viksor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2008 во 11:24
Karolina KOJA GRDOSIJA
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2008 во 12:43
Karolina e navistina vpecatliva kade i da se pojavi..sekogas skockana graciozna,navistina izgleda ubavo..mozebi malce i e mana spored mene nacinot na odnesuvanje taka poladna e..ama sepak toa ne znaci deka ne e dobra osoba..nekoi luge tesko gi iskazuvaat cuvstvata javno..i zatoa ne bi sakala da komentiram na taa tema bidejki licno ne ja poznavam,a koga nekogo ne znam ne bi sakala da go komentiram..porano imav nekoe poloso mislenje za nea ama sega nekako razmisluvam poinaku..
Човекот секогаш треба да остане човек,без разлика со што се бави и каков успех има..
Кон врв
polzavce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Октомври.2008
Локација: Angola
Статус: Офлајн
Поени: 1325
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај polzavce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2008 во 22:09
STOOOOOOOOOOOOO???

Karolina ubava????

Lugje vas nesto ne ve sluzi vidot!!!

Nitu e ubava
nitu e pametna ( poprosto sustestvo ne sum videla...apa srpski koga zbori.......jooooooo)
nitu e dobrodusna, topla, mila, dostapna, zainteresirana za publikata, ne znam vise sto da nabrojam.........

so eden zbor ona e santa led

Pokraj site ovie karakteristiki.........peenjeto i pagja vo voda.
Кон врв
lotus flower Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6937
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај lotus flower Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2008 во 21:55
odbivna mi e...
~Live the life you love, love the life you live~
Кон врв
KAROLIN Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Maкедонско девојче

Регистриран: 28.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 201
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KAROLIN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Декември.2008 во 16:12
ВО БУГАРИЈА СЕ НАЈДЕ МАЈСТОР ДА ЈА СТОПЛИ СТУДЕНАТА КАРОЛИНА
Конечно секси

Новата, сексапилна Каролина Гочева (28) ја краси насловната страница на интернационалниот магазин за мажи "Макс". Во фотосесијата за бугарското издание на магазинот поп-sвездата блеснува во најсекси издание досега. Каролина освен со фотографии, во магазинот е претставена и со големо интервју каде зборува за својата кариера и идните планови.
Каролина е прва од македонската естрада која позирала за магазинот. Лани исто така беше прва наша поп-пејачка која се разголи за српското издание на интернационалниот магазин за мажи "ФХМ".
- Во Бугарија добив две понуди од два престижни магазина "Макс" и "Максим", ама го избрав "Макс" бидејќи е популарен во оваа соседска земја. За сексапилниот стајлинг се заслужни бугарските стилисти кои го испочитуваа нашиот договор докаде може да се оди со разголување на фотографиите. Снимањето се одвиваше во Софија и траеше еден ден. Задоволна сум од фотосесијата и досега на ниту едни фотографии не зрачам со сескапил како за бугарското издание на "Макс", ни изјави вчера поп-пејачката.
Каролина, родена битолчанка и десет години Скопјанка, зад себе има два настапа на Евровизија, четири албуми, (петтиот "Македонско девојче" ќе го промовира на 20 овој месец во Универзална), многу хитови и концерти, мегапопуларна е, една од најубавите поп-пејачки во регионот, нон-стоп е на насловните страници на модните магазини заради убавината, стилот и успехот, и на таблоидите - заради приватниот живот...Кон врв
BIB Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Belgium
Статус: Офлајн
Поени: 68
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BIB Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Декември.2008 во 17:45
Skromna i ubava
Кон врв
-B-lue E-yes- Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 16.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 111
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај -B-lue E-yes- Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Декември.2008 во 20:40
Taka nadvoresno simpaticna e, ali mnogu mi e ladna, odbivna, nikakva! Ednostavno ja mrazam, nikoj ne mi e tolku odbiven od estradata kako sto mi e ona!
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Декември.2008 во 18:15
Ubavica-mozzebi ne e nekoj karakter
-lichno ne ja poznavam-neznam a i ne mi e bitno
-mozzebi nema nekoi glasovni mozznosti
-no nie mashkite ne sme zainteresirani
za glasovnite moznosti
a ushte pomalku ochekuvame
da osoznaema nekakov si karakter
kaj vakvi rasni ubavici
-drugi se nash*te zzelbi i
ochekuvanja od devojchinja so vakov izgeled...

It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 2345>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.