IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Забава > Музика
  Активни теми Активни теми RSS - Вашите чувства преку песна!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Вашите чувства преку песна!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 41>
Автор
Порака
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:08
Дрља рилекс мен голема%20насмевка големо%20гушкањеhttp://www.youtube.com/watch?v=HoCLcxPZ5NA
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:08
ova definitivno mora da se pogledne голема%20насмевка http://www.youtube.com/watch?v=aj0KmlucsAQ
 
samo ova i ne dosadjam
Кон врв
m__g__ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 591
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај m__g__ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:09
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:09
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

мхмммм....се прифаќа...Дрља секој ден ми го разубавуваш денов со песниве  големо%20гушкањеhttp://www.youtube.com/watch?v=K5oPFV6p-PY


колку е само добра песнава од Joss Stounизненадување првпат ја слушаммечтаењеголемо%20гушкање
here u are... http://www.youtube.com/watch?v=uteBX4_wxXk големо%20гушкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:11
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

мхмммм....се прифаќа...Дрља секој ден ми го разубавуваш денов со песниве  големо%20гушкањеhttp://www.youtube.com/watch?v=K5oPFV6p-PY


колку е само добра песнава од Joss Stounизненадување првпат ја слушаммечтаењеголемо%20гушкање
here u are... http://www.youtube.com/watch?v=uteBX4_wxXk големо%20гушкање
Леееј срц не ме разочарувај па таа е најдобрата од неа....од целиот албум изненадување http://www.youtube.com/watch?v=OEcs_cvgLFE
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:13
http://www.youtube.com/watch?v=FAPtTS0TYtU

песнава ми е една од омилените, не ја посветувам на никого посебно, се надевам дека вие ќе уживате во неа
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:13
Originally posted by m__g__ m__g__ напиша:


за м_______г_
http://www.youtube.com/watch?v=Af1BRDUt2xE
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:14
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Дрља рилекс мен голема%20насмевка големо%20гушкањеhttp://www.youtube.com/watch?v=HoCLcxPZ5NA

смеење нема лабавонамигнување http://www.youtube.com/watch?v=MGllegMKToo&feature=related газење%20од%20смеење
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:16
http://www.youtube.com/watch?v=3xetIwbQhiQ

е оваа ја посветувам на сите заљубени на форумов, сепак љубовта знае да биде чудна... ако треба помош со превод слободно побарајте...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:28
еве нешто за Monuska пошто е романтична душа намигнување http://www.youtube.com/watch?v=TQQ6SfPZggw
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:33
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

еве уште нешто за блу пошто неа не и текнува ништоне%20зборувам намигнување ... http://www.youtube.com/watch?v=abQNKPgUrpE големо%20гушкање
вииш проста голема%20насмевка http://www.youtube.com/watch?v=x9HT9OOSd3U мечтаење
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:39
Originally posted by blueprayer blueprayer напиша:

Originally posted by Drlja Drlja напиша:

еве уште нешто за блу пошто неа не и текнува ништоне%20зборувам намигнување ... http://www.youtube.com/watch?v=abQNKPgUrpE големо%20гушкање
вииш проста голема%20насмевка http://www.youtube.com/watch?v=x9HT9OOSd3U мечтаење


бакнеж ете гледаш дека не е тешкозадоволство http://www.youtube.com/watch?v=RhLQWXp40IM трепкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:42
не е ич тешко голема%20насмевка http://www.youtube.com/watch?v=Fw2hUOIDcLE
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:44
Originally posted by Drlja Drlja напиша:

еве нешто за Monuska пошто е романтична душа намигнување http://www.youtube.com/watch?v=TQQ6SfPZggw


ееееј thanks Побарав на форумов да видам што музика ти се допаѓа и ја најдов девојкава, оваа нејзина песна ми се допадна, се надевам и тебе
http://www.youtube.com/watch?v=Ro2hjMPbLNE&

Изменето од Monuska - 07.Февруари.2008 во 18:56
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 41>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.