IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што ви е најслатко кога сте заљубени???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ви е најслатко кога сте заљубени???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 17>
Автор
Порака
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 11:00
.........sve mi e slatko...............mmmmmmmmmmmголема%20насмевка
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 11:07
mandarina
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 11:19
голема%20насмевкаahm ,,,da! toa moze za desertголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Март.2008 во 11:49
malinska...
muzika...
nash svet...
4,3,2,1....


Изменето од mamma - 15.Март.2008 во 11:55

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 17:57
ne sum so nego i ne sme bile dosega vo vrska,no koga sakas nekogo velat dalecinata ne e bitna
 
ubavo mi e koga ke se razbudam sama i ke pomislam na nego....sto li pravi sega........
koga ke se sekavam na site pregratki i baranja na vistinata koja ne spojuva..........
site nokji pominati vo razgovor..........
vetuvanjeto deka nekogas mozebi koga ke bide se poinaku ke bideme zaedno....sigurno i povekje od sigurno
megjusebnoto razbiranje koe si go pruzame eden na drug
poimot za vistinska ljubov koj sega go spoznavame i dvajcata
Кон врв
Andjelina Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Miss High Hill’s

Регистриран: 07.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 14129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Andjelina Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 18:19
и работите што не ми се убави ,тогаш стануваат убави...
облачното небо за мене е сончево...
ветрот ме гали...
и дождот дури не ми смета....
а најубаво од се...мммм...пеперутките во мојот стомак,кога ќе ни се допрат рацетељубовцрвенеењељубов
Никогаш не научив дали е подобро да носиш патики или штикли кога ќе тргнеш во потрага по делот од душата кој ти недостасува

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 19:11
Koga ke i go bapnam
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 13:41
Nisto ne mi e slatko,
ni mi se jade
ni mi se pie
ni mi se spie
ni mi se zbori
duri i sladoled ne mi se lize,
samo na onaa stvar mislam, be da ti e**m onakvoto!!!


Изменето од којсумјас - 12.Април.2008 во 20:37
Кон врв
annika Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 26
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annika Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Април.2008 во 16:19
pa se osobeno toj so go sakam
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 19:39
Se sto mi bilo slatko i dotogas:sarma,musaka,cokolado...
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 19:42
Zelnik...burek, mekici
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 19:30
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

кога гледаме филм заедно, кога галиме некое маченце на улица, кога се тепаме со перници, кога ќе го направам цел со сјај по лицето а тој налутено со брише ама пак сака да го бакнам, кога ми црта портрети...



кажи ама е интересно тоа со сјајот...... смеење
Кон врв
ivi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ivi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 22:03
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

никогаш не си била заљубена????изненадувањеАуу баш ми е жалтага

 

 

i mene mi e zal,i toa ne znaeskolku i sakam da bidam,megjutoa ne mozam.....a vo mene e problemot zatoa sto mn.prebiramтага
Abe toa ke si dojde koga najmalku se nadevas,a za toa sto prebiras ne se sekiraj,site sme bile takvi zatoa ne se zamaraj mnogu,toa ke si dojde
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Април.2008 во 22:07
Sekoj pogled, Sekoj dopir pa makar i na minuvanje, Sekoja vozdiska...Zivotot e sladok koga si zaljubenголема%20насмевка мечтаење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.