IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што ви е најслатко кога сте заљубени???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ви е најслатко кога сте заљубени???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
Автор
Порака
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 13:46
Првите бакнежи, т.е моментите додека се решиме на прв бакнеж (она нечкање наваму натаму, зборување меѓу редови, ова-она)
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 15:19
Originally posted by Quentin Quentin напиша:

Првите бакнежи, т.е моментите додека се решиме на прв бакнеж (она нечкање наваму натаму, зборување меѓу редови, ова-она)



исто.....намигнување смеење интересно нема што........ трепкањесмеењесмеењесмеење
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 15:23
ама ако ептен се одолговлечи веке станува досадно а јас станувам се понетрпелив...намигнување
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 15:25
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

ама ако ептен се одолговлечи веке станува досадно а јас станувам се понетрпелив...намигнување



.... свиркање.... намигнување смеењесмеењесмеењесмеењесмеење
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 18:05
Кога ме држи во прегратка и ме гали по коса... стварно нема ништо попријатно на цел свет, од тоа да сум во неговата прегратка...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 13:26
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Кога ме држи во прегратка и ме гали по коса... стварно нема ништо попријатно на цел свет, од тоа да сум во неговата прегратка...


i mene iestooтрепкањенамигнување

sto znam iscekuvanejto za da se vidam pak , sledniot sostanok , spremanjeto kako da izgledam poubavo...голема%20насмевка голема%20насмевка

ak ke se setam pa ke pisamтрепкање

Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 15:04
 - Aj lapni go, malku, aj.  голема%20насмевка
 - A be ne sum takva.  изненадување
 - Znaci ne me sakas.  тага
 - Dobro, aj, ama da znaes deka samo zaradi tebe go pravam ova...blbgl..lap..srk... хи,%20хи......ih, da ne puknes, ti si prf so me ubedil vaka...cuuuuc...( i koga ke naprai tegnenje ke te izvai od sarki, a toa od so ne znae, prv pat i e )


Изменето од zbunet - 08.Февруари.2008 во 15:08
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 16:26
Originally posted by zbunet zbunet напиша:

 - Aj lapni go, malku, aj.  голема%20насмевка
 - A be ne sum takva.  изненадување
 - Znaci ne me sakas.  тага
 - Dobro, aj, ama da znaes deka samo zaradi tebe go pravam ova...blbgl..lap..srk... хи,%20хи......ih, da ne puknes, ti si prf so me ubedil vaka...cuuuuc...( i koga ke naprai tegnenje ke te izvai od sarki, a toa od so ne znae, prv pat i e )


добро мислам дека темава е за посериозни ствари....вртење%20со%20очи
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 17:36
Зашо вака забегувате!!!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 18:10
  ...НЕ ГО БРАНАМ ..АМА ТАКА Е.!!!.....има еднасцена од еден филм"...leleelee,al me je sramota..."!!!голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
marco_antony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11062
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај marco_antony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 18:58


sto site oruzja padjaat ...

osven edno ...

i cel odbranben mehanizam momentalno go snemuva ...

                             PARADISE MACEDONIA
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 19:44
Baknezot mi e najsladok
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 20:27
Nina, ne si mala za baknezhi?изненадувањезбунетост
always look on the bright side of the life!
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Февруари.2008 во 20:30
ништо, тогаш не ми се јаде воопшто среќа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.