IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Што ви е најслатко кога сте заљубени???
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Што ви е најслатко кога сте заљубени???

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
Автор
Порака
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Што ви е најслатко кога сте заљубени???
    Испратена: 06.Февруари.2008 во 19:36
треперењето, срамежливата насмевка, муабетите кафето со неа/него?трепкање
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 19:37
koga ke pocuvstvuvam deka sum zaljubena,ke vi kazam....
dosega ne sum bila,barem jas taka mislam
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 19:42
никогаш не си била заљубена????изненадување
Ауу баш ми е жалтага

Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 19:44
Originally posted by Tattoo Beauty Tattoo Beauty напиша:

никогаш не си била заљубена????изненадување
Ауу баш ми е жалтага

 
 
i mene mi e zal,i toa ne znaeskolku i sakam da bidam,megjutoa ne mozam.....a vo mene e problemot zatoa sto mn.prebiramтага
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 19:45
што знам еве јас вчера 5 г со мојот дечко славев голема%20насмевка

И ви кажувам на сите да сте се заљубиле ! Многу убаво чуство еве на сите ви пожелувам среќна љубов!!!големо%20гушкањетрепкање

а сега другиве нека се изразат на темаванамигнување

Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 19:48
најслатко ми е кога од нигде никаде ќе почуствувам потреба да го бакнам,онака нежно,слатко.....а мислам и дека и него тогаш му е најслаткоцрвенеењељубовљубовептен си го сакам
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:56
Слатки се пеперутките во стомакот, забрзаното чукање на срцето, возбуденоста...... слатко е да си заљубен!!
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Goddes of Chaos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Април.2007
Локација: Ecuador
Статус: Офлајн
Поени: 337
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Goddes of Chaos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 00:06

Не можам повеќе и неможам да се заљубам, порано беше толку лесно.....љубов

Narodot za najmudra kniga ja smeta onaa koja e najnerazbirliva za nego.-A.Hitler
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 00:09
seksot, razbira se...ma kakov mubet, kafeto samo ke go srknam dodeka race mi se tresat i odma ripam u napad, oti bolje e prv da napadnes i toa iznenadno
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 00:23
Originally posted by Ena Ena напиша:

Слатки се пеперутките во стомакот, забрзаното чукање на срцето, возбуденоста...... слатко е да си заљубен!!


...НЕ ТЕ НАЛАЗИЛА "ГАСЕНИЦА" ПА ДА ВИДИШ ШТО Е ЉУБОВ!!!ЦЕЛАТА ИМА ДА СЕ НАЕЖИШ..Т.Е."ПОДНИКНЕШ"!!!!
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 01:59
sigurnost

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 09:19
najslatko koga sum zaljuben mi e sve , ne mozam da odvojam nisto , sakam sostanokot nikogas da ne zavrsi , sakam vozenjeto  so kolata niz priroda nikogas da ne zavrsi  , jas ja gledam taa me gleda-sakam nikogas da ne zavrsi , baknuvanje , guskanje , slatki razgovori , tonenje vo prijatna tisina , topenjeto vo nea , vodenjeto ljubov e posebna prikazna ... mozda ova najretkite momenti bile vo mojot zivot , za drugite ne znam , ama mnogu mi rekle ma se mozi i bez toaсреќа , dali navistina sme srekni bez ljubov збунетост
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 09:55
Nejzinata zbunetost, koga i se tresat nozete koga ke me sretne
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Февруари.2008 во 13:36

..............JAS MISLAM DEKA NE SE MOZE BEZ LJUBOV(BEZ RAZLIKA TAA ZA KOGO I STO E NAMENETA)

NO MI SE DOPAGA.......KOGA KE SE ZBUNI,,,,ILI KOGA KE MU SE JAVAM A ON IZNENADEN????,,,ILI KOGA KE MU PISAM NEKOJA SEXI PORAKA????,,,NEGOVIOT SMEKERSKI POGLED.......KOGA GO CUVSTVUVAM NEGOVOTO LUPANJE NA SRCE......KOGA KE ME BAKNE OSEKAM KAKO TREPERI CELIOT...............UBAVO E TOA CUVSTVO NAVISTINA.........TOGAS SUM PRESREKNAцрвенеењељубов

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 17>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,125 секунди.