IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Ве молам помагајте!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ве молам помагајте!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
Автор
Порака
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Ве молам помагајте!
    Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:27

AJ SEGA VE MOLAM SITE MALKU VKLUCETE GI MOZOCITE I DAJTE MI ODGOVOR NA OVA PRASANJE(ITNO MI E!!!!)

-DALI RASPREDELBATA NA TRUDOT E USLOVENA OD BIOLOGIJATA I DALI SE GENITE VINOVNI Z ATOA(PR.MASKITE MOZAT DA RABOTAT POVEKJE RABOTI ZASTO S EFIZICKI POSILNI)
DALI PRIPADNIK NA ZENSKIOT POL MOZE DA SE ZANIMAVA SO NEKOJA TIPICNA MASKA RABOTA I DALI AKO MOZE TOA E PORADI KULTURATA KOJA STO E PRISUTNA VO DRZAVATA VO KOJA ZIVEE?
                       
                               

Изменето од mamma - 12.Април.2008 во 16:09
Sunce hvala ti sto si isashlo za mene,sunce OBECAJEM MISLI SU MI POZITIVNE!
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:34

STO STE TAKVI???????????тагатагатагатагатага

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:35
..АЈ СЕГА ПА ТИ..И ТИ ЛИ БАРАШ ПОМОШ? ЕВЕЕЕ..ДА,МОЖЕ!!!...ДОБРО Е?
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:36
Originally posted by zagor zagor напиша:

..АЈ СЕГА ПА ТИ..И ТИ ЛИ БАРАШ ПОМОШ? ЕВЕЕЕ..ДА,МОЖЕ!!!...ДОБРО Е?
 
 
SAMO BARAM OBJASNUVANJE :zosto?????????
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:42

тагатагатагатагатагатагатага

Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:56
СЕКСИ, ниту мајка ти, ниту баба ти добила одговор на ова прашања, што мораш пак ти да се обременуваш со тоа? Ај работи си ги женските работички ако сакаш да си останеш секси. Ако не, полагај за тракторист, багерист, кранист и кревај тегови од 100 кг, секој ден
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 20:58
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

СЕКСИ, ниту мајка ти, ниту баба ти добила одговор на ова прашања, што мораш пак ти да се обременуваш со тоа? Ај работи си ги женските работички ако сакаш да си останеш секси. Ако не, полагај за тракторист, багерист, кранист и кревај тегови од 100 кг, секој ден
 
 
 
ne sakam da polagam za toa,megjutoa zosto bas tie se maski profesii?
zosto zena ne moze da go raboti toa?
ke padne drugarka mi na ispit,ova  e тагаklucen element
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 21:00
За тоа што сите мажи сакаат нежни и уууууууубави жени, а не багеристки и кранистки и билдерки.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34534
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 21:01
a,,....nekoj gi sprechuva toa da go rabotat?!,.....ako si ti voljna,...odi i vo rudnik raboti,...samo pod uslov da gi ispolnuvash uslovite za toa,...ama sigurno ne e uslov,...da ne si zensko!
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 21:04
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

За тоа што сите мажи сакаат нежни и уууууууубави жени, а не багеристки и кранистки и билдерки.
 
 
i ova da go piseme kako pojasnuvanje?
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 21:06
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

За тоа што сите мажи сакаат нежни и уууууууубави жени, а не багеристки и кранистки и билдерки.



i ova da go piseme kako pojasnuvanje?


Нит се водиш, нит се тераш....
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 21:08
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

За тоа што сите мажи сакаат нежни и уууууууубави жени, а не багеристки и кранистки и билдерки.



i ova da go piseme kako pojasnuvanje?


Нит се водиш, нит се тераш....
 
 
znam........ako go znaev odgovorot,nemase da ve prasam,neli?
ama ne go znam,zasto i mene mi e nezamislivo zena koja raboti maska rabota........dosea ne sum videla takva...ama vidis imalo tamu vo indonezija nekoe pleme kaj koe zenite rabotat maski,a maskite zenski raboti
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 21:10
Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

За тоа што сите мажи сакаат нежни и уууууууубави жени, а не багеристки и кранистки и билдерки.



i ova da go piseme kako pojasnuvanje?
Нит се водиш, нит се тераш....



znam........ako go znaev odgovorot,nemase da ve prasam,neli?

ama ne go znam,zasto i mene mi e nezamislivo zena koja raboti maska rabota........dosea ne sum videla takva...ama vidis imalo tamu vo indonezija nekoe pleme kaj koe zenite rabotat maski,a maskite zenski raboti


МОЖЕБИ ТАМУ МАЖИТЕ РАЃААТ?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 21:12
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by topsexy topsexy напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

За тоа што сите мажи сакаат нежни и уууууууубави жени, а не багеристки и кранистки и билдерки.



i ova da go piseme kako pojasnuvanje?
Нит се водиш, нит се тераш....



znam........ako go znaev odgovorot,nemase da ve prasam,neli?

ama ne go znam,zasto i mene mi e nezamislivo zena koja raboti maska rabota........dosea ne sum videla takva...ama vidis imalo tamu vo indonezija nekoe pleme kaj koe zenite rabotat maski,a maskite zenski raboti


МОЖЕБИ ТАМУ МАЖИТЕ РАЃААТ?
 
 
so isklucok na toa
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.