IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - ГРУЕВСКИ СЕ ПЛАШИ ОД ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ГРУЕВСКИ СЕ ПЛАШИ ОД ПРЕДВРЕМЕНИ ИЗБОРИ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
Автор
Порака
only_me Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: Israel
Статус: Офлајн
Поени: 295
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај only_me Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2008 во 21:36
Hehe dobra ti e ovaa! Samo mislam deka Rada poprvo bi ke se flrila u Vardar otkolku so Grujeta da se "spoi" ama "nikad se nezna"....komunjarite otsekogas bile profitiracka "nacija", pa i gazot go davaat samo da se ima korist...se e mozno! Iako nebi me iznenadil i takov cekor1
Кон врв
MLEKCE Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MLEKCE Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 09:18
Ни груевски ни било кој од политичарите немаат гајле од предвремени избори. Тие си се обезбедени. Гајлето ќе му се зголеми на народот. На големи маки ќе го донесат народот со предвремените избори. Ќе го задолжат уште повеќе.
Кон врв
kire_nedelkov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 23.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kire_nedelkov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 09:34
Originally posted by MLEKCE MLEKCE напиша:

Ни груевски ни било кој од политичарите немаат гајле од предвремени избори. Тие си се обезбедени. Гајлето ќе му се зголеми на народот. На големи маки ќе го донесат народот со предвремените избори. Ќе го задолжат уште повеќе.


uf tuf, bre bre bre... ajde da ukineme izbori togas i da se vratime vo idilata na ednopartiskiot sistem...

sto ne ke cues denes.
Кон врв
Gorg Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 142
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gorg Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Април.2008 во 12:04
...pa nie pak sme vo ednoumie sega i ovde. Sekoj koj misli podrugacie od G'ujota e etiketiran kako opozicioner, udbas, nedoveten, slep, glup, ispran t.e. antidrzaven element kako sto bilo moderno pred 1990 godina...ona so setanjeto po kukji i stanovi za "opipuvanje na pulsot na narodot" stoe ako ne pritisok vrz obicniot covek. Bea i kaj mene, ama mene mozat za k*r da mi se fata, ama sto ke kaze nekoe prostodusno covece sto edvaj prezivuva...

p.s. ti izgleda ja promasuvas poentata na sekoj komentar od drugite ili taka ti odgovara, pa komentiras ponesen od filmot vo koj si vlezen
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 234
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,160 секунди.