IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Здравје > Исхрана и кулинарство
  Активни теми Активни теми RSS - Машка анкета: Готвите ли?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Машка анкета: Готвите ли?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
Прашање: Дали би готвеле за вашата драга
Одговор Гласови Статистика
18 [37,50%]
7 [14,58%]
1 [2,08%]
3 [6,25%]
19 [39,58%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
devojka21 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 184
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај devojka21 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Машка анкета: Готвите ли?
    Испратена: 04.Февруари.2008 во 12:17
Оваа анкета се однесува на припадниците на посилниот пол
Јас лично ич не сакам да готвам
па имам голема желба мојот иден сопруг да готви
Па баш да видам колку ми е реално остварлива желбавасреќа
Па...готвите ли или би готвеле ли за вашата драга?трепкање
Life is beautiful
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 12:21
Јас готвам кога сум расположен Тогаш обично си спремам некои специјалитети што ги знам А и кога сум сам и кога нема кој да ми спреми јадење си спремам. Така да од прилика 2-3 пати неделно ми се фаќа
Кон врв
realna Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 541
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај realna Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 12:29
Originally posted by OUST OUST напиша:

Јас готвам кога сум расположен Тогаш обично си спремам некои специјалитети што ги знам А и кога сум сам и кога нема кој да ми спреми јадење си спремам. Така да од прилика 2-3 пати неделно ми се фаќа



Изменето од realna - 05.Февруари.2008 во 00:35
srekata ne e vo parite no nema sreka bez pari, parite se sredstvo ne se sami po sebe cel!
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 12:31
Originally posted by realna realna напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

Јас готвам кога сум расположен Тогаш обично си спремам некои специјалитети што ги знам А и кога сум сам и кога нема кој да ми спреми јадење си спремам. Така да од прилика 2-3 пати неделно ми се фаќа

No mene me interesira dali vo vasiot bracen zivot vie bi ja prifatle taa obvrska


па сигурно нема само јас да готвам би прифатил некогаш со мерак да и спремам на сопругата некој специјалитет, но да готвам постојано НЕ
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 13:06
Samo vo moment na golema inspiracija,... намигнување
Redovno vo nikoj slucaj.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 14:57
Originally posted by OUST OUST напиша:

Јас готвам кога сум расположен Тогаш обично си спремам некои специјалитети што ги знам А и кога сум сам и кога нема кој да ми спреми јадење си спремам. Така да од прилика 2-3 пати неделно ми се фаќа

истоголема%20насмевка
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 16:19
готвам...in Brainiac style...голема%20насмевка
Кон врв
str8up Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Producer

Регистриран: 18.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1492
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај str8up Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 16:30
готвам кога морам...а тоа се случува 1 месечно, max голема%20насмевка
igram ruski rulet od k*rtasak!
Peni Saktivniot
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 17:05
?

Изменето од Anthony - 21.Февруари.2008 во 17:08
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 17:23
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

готвам...in Brainiac style...голема%20насмевка


Кога готвиш, гледај да нема никој во твоја близина
Кон врв
analiticar Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 69
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај analiticar Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 17:48
od se srce bi gotvel zasto ako e ostavam taa da gotvi posto ima zenski mozok koj ne vredi ni edno zrnce pesok i moze da me otrue [:-&]
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 17:55
DA....gotvam,sega ne bas sekoj den no redovno gotvam....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 18:04
Лу готвиш??? изненадувањеголема%20насмевка брат мотањето не е готвење газење%20од%20смеење

Изменето од blueprayer - 04.Февруари.2008 во 18:04
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Февруари.2008 во 18:05
...a, kade da go najdam toj sto ke mi gotvi sekoj den?!?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 6>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.