IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Изградба на црква на плоштад Македонија?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Изградба на црква на плоштад Македонија?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5354555657 114>
Прашање: Дали сте за нова црква со работен наслов “Св. Никола“ на плоштадот?
Одговор Гласови Статистика
49 [25,79%]
140 [73,68%]
1 [0,53%]
Не може да гласате на оваа анкета

Автор
Порака
makarios Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1282
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај makarios Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 20:41
Мили мои, еве ви. Сега зборувајте.

Само немој да речете дека не е исто. Исто е. До нас е проблемот, односно до нашите страсти кои си ги имаме за идоли.

Еве, спекулирам, како што и се спекулираше цело време на темава, но што ако сорос типците го запалија лумикс и дал фуфо во својот бес и еуфорија?


Изменето од anastea - 05.Април.2009 во 21:19
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:30
abe so nam prakjas linkovi
prati mu na FUERE
голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
kultuzin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 03.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4903
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kultuzin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:33
Samo da ne izleze crkvata na Plostad kako i Plaosnik...
Tie sto najmnogu go osporuvaa denes najmnogu se slikat pred nego...
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:35
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Samo da ne izleze crkvata na Plostad kako i Plaosnik...
Tie sto najmnogu go osporuvaa denes najmnogu se slikat pred nego...


lele plausnik lepotaaaaaaaaaaaaa големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
makarios Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 20.Октомври.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1282
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај makarios Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:35
Originally posted by kultuzin kultuzin напиша:

Samo da ne izleze crkvata na Plostad kako i Plaosnik...
Tie sto najmnogu go osporuvaa denes najmnogu se slikat pred nego...


Тоа сигурно ќе биде така бе братче.
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:37
a posle moze i edna ubava djamija . sto da ne ? .......... osobeno posle pazarite i izbornite rezultati .......... i poftorno po volja i inicijativa na grupa gradjani  ............. vo duhot na demokratijata i tako to голема%20насмевка .........
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:38
MOZE I DZAMIJA SO DA NE
pa preku tase ako stoi смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:39
samo za dzamija treba da najdat nekoja srusena osnova
ja ima????? намигнување
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:44
sekogas ima i kje postoi pa ako treba i kje se najde ...... osnova .....
osobeno otkako kje bides dolznik голема%20насмевка
Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:45
Abe dodeka se karate za crkvata vo Skopje, neka dojdat nastata na nasiot plostad neka ja dopravat, nas ne ni smeta голема%20насмевка
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:47
Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Abe dodeka se karate za crkvata vo Skopje, neka dojdat nastata na nasiot plostad neka ja dopravat, nas ne ni smeta голема%20насмевка


kje vi ja napravat
so pa VMRO ne napravi be големо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Sunny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Fantasy girl

Регистриран: 01.Октомври.2008
Статус: Офлајн
Поени: 19874
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Sunny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:49
Originally posted by anakin anakin напиша:

Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Abe dodeka se karate za crkvata vo Skopje, neka dojdat nastata na nasiot plostad neka ja dopravat, nas ne ni smeta голема%20насмевка


kje vi ja napravat
so pa VMRO ne napravi be големо%20гушкање


Ako moze... голема%20насмевка Uste Nance da pobedi tuka i nemame maka голема%20насмевкаголемо%20гушкање
Пријателите се како ѕвездите. Не ги гледаш секогаш, но знаеш дека се тука некаде!    
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 21:55
som buzle kje sadi jabolka
taka da i komsijata kje mu pomaga da gi prska ne sa sekiraj голема%20насмевкаголемо%20гушкање
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2009 во 22:53
Originally posted by anakin anakin напиша:

Originally posted by Sunny Sunny напиша:

Abe dodeka se karate za crkvata vo Skopje, neka dojdat nastata na nasiot plostad neka ja dopravat, nas ne ni smeta голема%20насмевка


kje vi ja napravat
so pa VMRO ne napravi be големо%20гушкање
ќе е добра честица, лабава во политиката
ќе ја изградат црквата на плоштад, и ќе заборават на се друго
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5354555657 114>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.