IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ALL STARS
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ALL STARS

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16061607160816091610 1869>
Автор
Порака
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:43
Originally posted by granny granny напиша:

eve me..mislev ke se zablazam..ama Moira mnogo cicija stanala..изненадување


...poveli zablazhi se eve ti cel za tebe...od mojot honey ne ti davam ni da liznesh...трепкање




Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:44
Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

смеењеmedot ne e za krienjeтрепкање


...aha, ne...mojot e samo za mene...ne go delam...задоволство
 
....sama si gi lizes prstite...смеење


...ne...drug mi gi lizhe...трепкање
Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:45
ММММММММММ.......
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:45
Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

eve me..mislev ke se zablazam..ama Moira mnogo cicija stanala..изненадување


...poveli zablazhi se eve ti cel za tebe...od mojot honey ne ti davam ni da liznesh...трепкање




 
fala so me ponudi.....не%20зборувам
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:46
ovoj samo da go usvojam mozamтагаza lizenje ne e..vidi kakvo blago drziвртење%20со%20очи
doma imam blaze i lepseзадоволство
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:47
газење%20од%20смеењеkaj se gjapas ti ma...ne bese za tebe..imas ti ocuvana roba...klimatski tretiranaнамигнување
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:48
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

ММММММММММ.......
газење%20од%20смеењеti pa sto se zalepi takaзбунетост
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:49
da kleknam da molam....me boli kiçmata....eve ovoj neka kleçi mesto meneплазење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:49
Originally posted by marija1000 marija1000 напиша:

Originally posted by moira moira напиша:

Originally posted by granny granny напиша:

eve me..mislev ke se zablazam..ama Moira mnogo cicija stanala..изненадување


...poveli zablazhi se eve ti cel za tebe...od mojot honey ne ti davam ni da liznesh...трепкање




 
fala so me ponudi.....не%20зборувам


...eeeeeee, vidi ja ljutka moja...on ke te ponudi, sam se nudi...neli gledash?...намигнување



Кон врв
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:51
Кај го најде овој.......сигурно пита во Avtobuska vo WC
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:51
газење%20од%20смеењеsi go izdrpala celiot,nisto cudno kicma da stradaнамигнување
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:52
Originally posted by granny granny напиша:

ovoj samo da go usvojam mozamтагаza lizenje ne e..vidi kakvo blago drziвртење%20со%20очи
doma imam blaze i lepseзадоволство


...ccccccc...maandjika si stanala...edno  vreme se sobirashe...смеење


...produzhi dalje, daj i go na maca...imaj milost, mu otidoa kolenicite na onoj pitachon...смеење


Изменето од moira - 26.Ноември.2008 во 01:53
Кон врв
Delicia Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
*dream catcher*

Регистриран: 20.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 10984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delicia Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:52
.......aaaa za pita neznam.......ali ima oklagija ,ali nemaгазење%20од%20смеење
...It just takes a second to realize how wrong you are, about... everything...
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Ноември.2008 во 01:54
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Кај го најде овој.......сигурно пита во Avtobuska vo WC
газење%20од%20смеењеpitacite tamu poinaku pitacat....se utepav od smeenje...koga ti se obrakat so "du ju spik inglis"...ako slucajno prozboris "inglis"...cela sajfa te brka....nema sansi da ne dades nisto...a malku za nas e punoголема%20насмевка
'She might smile at me,probably thinking to herself,"Poor woman,she will go to hell".And I was thinking,"Poor woman,she is living in hell"
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 16061607160816091610 1869>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,656 секунди.