IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Како да се смирам со...!?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Како да се смирам со...!?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
Автор
Порака
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 14:04
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

sega samo ke go spasi edno odenje vo swarovski .........ako ne i edno kaj gucci mucci


ti taka li se "spasuvas"?!?
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 14:05
nema za sto da se spasuvam.......posto ke ve legnam tek koa ke raskinam ili ke bidam raskinan........
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 14:24
Оффф ти кутар кутар човекуне%20зборувам Дај не се мамлази по форумов, не губи време, пробај со сите можни искупувања, а ако не оди еби гане%20знам "другарка и" под рака и правец видиковец за роденденот да ти биде за памтење пошто очигледно си неискусен и млад - уживај во животот ... carpe diemнамигнување
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 14:42
изненадувањеизненадувањеah be dete dete.....ubavo ti se veli..probaj da se izvinis,da objasnis,da i obrazlozis koja ti bila i namerata i celta...a posle ti ostanuva da se nadevas deka ke te razbere i prosti...a ako ne....toa e!!sam si  napravil!
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 15:17
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

sega samo ke go spasi edno odenje vo swarovski .........ako ne i edno kaj gucci mucci
 
 
more........nisto ne go spasuva
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 16:25
Пиши и’ писмо. Нема ништо друго што има шанси да стигне до неа.
И чекајсреќа


Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 18:36
za tebe pomos nema,osven da si pomognes samiot na sebesi.....
da se trgnes nastrana od toa devojce......ke ti bide najdobro.....
ako ti prosti taa bi bila budala!
ti kazuvam od licno iskustvo deka ne vredi sega da gi opravuvas rabotite..ja taka ja opleskav so drugar na ex-decko mi i ne se izviniv potoa ni nisto,tuku ednostavno sfaiv zgresiv i se e zavrseno,pa si se trgnav nastrana
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 20:00
Да бидеме искрени- тој може само да објасни, и ништо повеќе. Ништо не треба и не може да очекува.
Ама ај претпоставувам дека е -18, па ќе отпишеме на тинејџерски глупостисреќа

Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 16:58
Originally posted by legijate legijate напиша:

Zdravo na site..28.01.2008 (23:23)
Imam eden problem,koj e mnogu prisuten kaj mojte vrsnici...TOA E LJUBOVTA...Odam so edna prekrasna devojka od Gostivar,premnogu ja sakam,ama nikako ne mozam da veruvam vo nea,se mislam deka me vara..ili deka pravi nesto sto ne bi mi se dopadnalo...Denes napraviv nova glupost...So nejzinata drugarka se dogovorivme da ja povredime,za jas da svatam dali taa me saka....NAPRAVIVME VAKA...POCNAVME DA I PISUVAME SMS DEKA SME SPIELE ZAEDNO U STAN,I DEKA JAS JA VARAM...a nikogas ne bi ja povredil....premnogu ja sakam...ama sea svativ za greskata...i za moznite posledici...NASKORO MI SE BLIZI RODENDEN (13.O2)...IMAV TOLKU PLANOVI ZA MOJOT RODENDEN...NO KAKO STO GLEDAM NISTO NEMA DA MI SE ISPOLNI...VE MOLAM ZA POMOS...ZA NEKOJ DOBAR SOVET....
газење%20од%20смеење...каков идиот...плазење
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 18:01
Originally posted by legijate legijate напиша:

Zdravo na site..28.01.2008 (23:23)
Imam eden problem,koj e mnogu prisuten kaj mojte vrsnici...TOA E LJUBOVTA...Odam so edna prekrasna devojka od Gostivar,premnogu ja sakam,ama nikako ne mozam da veruvam vo nea,se mislam deka me vara..ili deka pravi nesto sto ne bi mi se dopadnalo...Denes napraviv nova glupost...So nejzinata drugarka se dogovorivme da ja povredime,za jas da svatam dali taa me saka....NAPRAVIVME VAKA...POCNAVME DA I PISUVAME SMS DEKA SME SPIELE ZAEDNO U STAN,I DEKA JAS JA VARAM...a nikogas ne bi ja povredil....premnogu ja sakam...ama sea svativ za greskata...i za moznite posledici...NASKORO MI SE BLIZI RODENDEN (13.O2)...IMAV TOLKU PLANOVI ZA MOJOT RODENDEN...NO KAKO STO GLEDAM NISTO NEMA DA MI SE ISPOLNI...VE MOLAM ZA POMOS...ZA NEKOJ DOBAR SOVET....
e i ova go cuv ovde..ne znam kako zemjava uste ne drzi молитва
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 18:15
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

sega samo ke go spasi edno odenje vo swarovski .........ako ne i edno kaj gucci mucci
 
TAKA EEEE!!!! SE SOGLASUVAM
I + EDNA ZALNA FACAтага, PA I KE KLEKNAS NA KOLENA AKO TREBA, A AKO PADNE I NEKOJ SAMAR, AKO - NEMOJ DA TI TEKNALO DA I VRATIS, PA DA JA OPLESKAS USTE POVEKJE RABOTATA. PA: iZVINI, IZVINI, CUCI-MUCI, I AJ BELKIM E OD MAJKA RODENA... KE TI DRZIME PALCI
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
Kali Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Storyteller

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4947
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Kali Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 18:39
Какво бе Гучи!
голема%20насмевка
Па шамар ќе му мавнам ако само помисли такво нешто, после оваа заебанција. Ем не ме сака, ем ќе ме купува.


Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 19:15
Originally posted by Kali Kali напиша:

Какво бе Гучи!
голема%20насмевка
Па шамар ќе му мавнам ако само помисли такво нешто, после оваа заебанција. Ем не ме сака, ем ќе ме купува.


 
 
taka eголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 19:19
NE E BE TAKA, AJDE TUKA SKARANA-SMIRENA
PA VIE SO STE EDNI LOSI!
AMI JA SAKA COVEKOT, NELI VI KAZA
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.