IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Сања Николиќ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сања Николиќ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 9>
Автор
Порака
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 12:02
можеби има многу девојки што се поубави од нејзе, али ми се допаѓа пред се поради нејзиниот шарм и природност
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 12:17
САЊА.....па дури и.....НИКОЛИЌ!!!ПА..ПАА..ПААА......големо%20гушкањеСАКАТЕ МАЛА ТАЈНА ЗА НЕА......(тука е на FORUMOVзадоволство)голема%20насмевка
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 12:21
Загор-полицаец во цивил....со око за зубатиголема%20насмевка, и пендрек за пешовцисмеење


МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 12:26
грицкање%20ноктине%20кажувај%20никому
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2008 во 12:27
Важи, важи, ќе бидам дискретна....
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 01:29
Конечно и кај нас една девојка како што треба да изгледа.
Поздрав за Сања!!!
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 12:45
 мали, ти то мени женски педер? ај дефинирај женски педер ако сакаш? голема%20насмевка
[/QUOTE]
 
 
..НЕ НА ТЕБЕ,БАРЕМ ТЕБЕ ТЕ НЕМАМ ЗАБЕЛЕЖАНО ТАКА ДА СЕ ОДНЕСУВАШ....намигнување,А ЗА ТОА ДРУГОТО....НЕ ЗНАМ КАКО ДА ВИ ГО ОБЈАСНАМ ТОА..НЕКОЕ НАСТРАНО ОДНЕСУВАЊЕ НА ОДРЕДЕНИ ИНДИВИДУИ ОД ЖЕНСКАТА ПОПУЛАЦИЈА КОЈ САКААТ ДА СЕ,, ПЛЕСКААТ, А ДА НЕ ИМ ВЛЕЗЕ.".ПА СЕ ДРУЖАТ СО МАШКИТЕ ОД ,,ВТОРИОТ РЕД"...И НОРМАЛНО ГИ БРАНАТ,ФАЛАТ КАКО СЕ ТОА ..."НЕВИНИ,МИЛИ ДУШИЧКИ.".И.Т.Н.....НАМЕСТО ДА СИ ЈА ВРШАТ МИСИЈАТА НА ОВОЈ СВЕТ....голема%20насмевка
 
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 12:51
Originally posted by zagor zagor напиша:

 мали, ти то мени женски педер? ај дефинирај женски педер ако сакаш? голема%20насмевка
 
 
..НЕ НА ТЕБЕ,БАРЕМ ТЕБЕ ТЕ НЕМАМ ЗАБЕЛЕЖАНО ТАКА ДА СЕ ОДНЕСУВАШ....намигнување,А ЗА ТОА ДРУГОТО....НЕ ЗНАМ КАКО ДА ВИ ГО ОБЈАСНАМ ТОА..НЕКОЕ НАСТРАНО ОДНЕСУВАЊЕ НА ОДРЕДЕНИ ИНДИВИДУИ ОД "ЖЕНСКАТА ПОПУЛАЦИЈА" КОЈ САКААТ ДА СЕ,, ПЛЕСКААТ, А ДА НЕ ИМ ВЛЕЗЕ.".ПА СЕ ДРУЖАТ СО МАШКИТЕ ОД ,,ВТОРИОТ РЕД"...И НОРМАЛНО ГИ БРАНАТ,ФАЛАТ КАКО СЕ ТОА ..."НЕВИНИ,МИЛИ ДУШИЧКИ.".И.Т.Н.....НАМЕСТО ДА СИ ЈА ВРШАТ МИСИЈАТА НА ОВОЈ СВЕТ....голема%20насмевка
 
[/QUOTE]
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 13:30
Сања не можам да не ја искоментирам. Секогаш изгледа Ок. Не се шмизли тоа е најважно. Нормална девојка,со одлично тело.
Сега не знам колку вежба, ама се гледа дека се одржава.

Изменето од BidiFit - 30.Јануари.2008 во 13:30
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 13:31
Originally posted by BidiFit BidiFit напиша:

Сања не можам да не ја искоментирам. Секогаш изгледа Ок. Не се шмизли тоа е најважно. Нормална девојка,со одлично тело.
Сега не знам колку вежба, ама се гледа дека се одржава.
 
задоволствозадоволствозадоволствоголемо%20гушкање
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
baso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 14:43
Originally posted by BidiFit BidiFit напиша:

Сања не можам да не ја искоментирам. Секогаш изгледа Ок. Не се шмизли тоа е најважно. Нормална девојка,со одлично тело.
Сега не знам колку вежба, ама се гледа дека се одржава.


Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 15:55
Мисе јави Сања, вика, каква битка се водела за неа, ептен и импонирало на егото.
И уште ми рече дека сакала да стапи во контакт со диоген, сакала да и биде стилист, а неговиот момак на “иќ“ телохранител
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 16:24
ок е Сања голема%20насмевка имаме многу убави девојки кај нас но шансите за успех со модата надвор како што проба таа не зависат само од убавината....
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 17:37
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Мисе јави Сања, вика, каква битка се водела за неа, ептен и импонирало на егото.
И уште ми рече дека сакала да стапи во контакт со диоген, сакала да и биде стилист, а неговиот момак на “иќ“ телохранител

Hello, this is GOD. I make few bad creations but you are the worst monster I ever realised. My apologies on behalf of the whole world......плазење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 23456 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.