IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Сања Николиќ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сања Николиќ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
Автор
Порака
Палестинец Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12129
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Палестинец Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 02:53
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Абе ај сеа, не се разбацавај, видовме колку знаеш кој бил Диоген од твојот “дијалог“ со анакин, па сега со мене си имаш работа...остај го Диогена да не се врти во гроб, а сликата моја е само за пред оние кои ми се драги, хахаха, па баш тебе ќе ти се покажамгазење%20од%20смеење
 
Кога ќе се покажеш?
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 03:04
Originally posted by Палестинец Палестинец напиша:

Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Абе ај сеа, не се разбацавај, видовме колку знаеш кој бил Диоген од твојот “дијалог“ со анакин, па сега со мене си имаш работа...остај го Диогена да не се врти во гроб, а сликата моја е само за пред оние кои ми се драги, хахаха, па баш тебе ќе ти се покажамгазење%20од%20смеење
 
Кога ќе се покажеш?

ako ona se pokaze ke se otvori pandorinata kutija..podobro neka ostane sokriena..za da nemame kosmariгазење%20од%20смеење
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:08
Па кошмар си ти на цел овој форум...јас можам да излезам од Пандорината кутија, ама само во вид на НАДЕЖ, бе диогеносизифу...ај оди таму читај го Вукајлијаголема%20насмевкаможеби ќе поднаучиш уште некоја страна реч и израз наместо да насрнуваш на се живо и диво: маж, жена, мажена, женет, куче, маче, овца, коза.....
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:17
VUJAKLIJA a ne vukajlijaгазење%20од%20смеење...ah...ete zasto ne zboram so site...zbogum za sekogasгазење%20од%20смеење..prajte si so adzija muabet..pogodeni mentaliteti голема%20насмевка
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:22
За мене е Вујаклија а за тебе Вукајлија (К-15 од Еко песна)голема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:23
И ова не го знаеше?голема%20насмевка
Па ти појма си немал од живототгазење%20од%20смеење
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
UnforgiveN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UnforgiveN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:26
Кога ја нарекле роналдињо?
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:29
Незнам тие работи, јас само си се произнесов дека не ми се свиѓа физички на пример преферирам друг тип на убавина (од нашиве на пример Црнокрак и Надица Георгиева ми се допаѓаат) ама овде не смееш да се произнесеш по некоја тема
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:30
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

И ова не го знаеше?голема%20насмевка
Па ти појма си немал од живототгазење%20од%20смеење
iskreno pojma nemam..imam nizok iq..i super mi e vaka..ne bi da me boli glava kao tebe..jer kaj bi rekli braca Srbi o tebi...Obavestavamo vas da su sada veoma cesti mozdani udari ali ne brini te se jer bi zbog kolicine vaseg mozga to bio udarac u praznoголема%20насмевка...Stana deckoto...ideme na pojadok..a ti nahrani ja mackata marija_magdalena..i zaedno gledajte si kaseti K-15..SNIMENI..KUPENI WHATEVER...намигнување
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:32
Уф, мразам мачки...не ме погоди баш
А за твоите браќа срби, па еве нешто што би се однесувало на тебе

“Благо оном ко млад полуди-
њему живот проџе у радост и весељу“

Пријатен ден со момакот уз песната “Мала група педера“голема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 09:53
doma ke pojaduvame..upravo te cita i paga od smeenje...megu drugoto mi vika da ti prenesam deka Srpskiot go vladees podobro od Makedonskiot jazik..no nejse..a bidejki e on po mesto na raganje Srbin nema problemi so dvata jazika ..taka da te zamoluva slednovo seriozno da go svatis..Gradska cistoca vas obavestava da je u toku velika akcija sakupljanja smeca pa vas molimo da stanete na vidno mesto. Hvala unapred.плазењеплазење
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 10:02
Ако и типот ти е правен во дебело црево како што си и самиот зачнат....ќе има работа за градската комунална служба, не се секирај за нив.
И дај откачи ми се веќеголема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 10:04
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ако и типот ти е правен во дебело црево како што си и самиот зачнат....ќе има работа за градската комунална служба, не се секирај за нив.
И дај откачи ми се веќеголема%20насмевка

...-Kada te obuzme samoca i tuga i kad pored sebe nemas dobrog druga i kada se u tebi sve polako rusi, poslacu ti k...., a ti ga popusi...(ova ti e povtorno od nego..sakal da drazni pubertetlii)голема%20насмевка
Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 12:37

ЖАЛАМ ШТО МОЖЕБИ НЕКОИ ЌЕ СЕ РАЗОЧАРААТ...АМА ЖЕНСКАТА Е ПРВА ЛИГА!!!мафтање

...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,547 секунди.