IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Мода и убавина
  Активни теми Активни теми RSS - Сања Николиќ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Сања Николиќ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
Автор
Порака
UnforgiveN Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај UnforgiveN Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Сања Николиќ
    Испратена: 27.Јануари.2008 во 21:37
Топ е женската нема што
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 22:39
Abe ajde...zubla niednaголема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 22:44
мене ми е симпатична... ама само симпатична

Изменето од Monuska - 27.Јануари.2008 во 22:45
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 22:57
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

мене ми е симпатична... ама само симпатична
taka e...i nisto poveke!!
Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
baso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јануари.2008 во 23:29
top
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:04
koja beshe ovaa,...... ?? збунетост aaaa da,.... mi tekna,..... dobra e..... трепкање
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13718
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:07
Не е ни лоша ,просечна симпатична девојка.
Кон врв
baso Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 123
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај baso Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:13
Originally posted by Biba_G Biba_G напиша:

Не е ни лоша ,просечна симпатична девојка.


prosecna mene po gradov megu naj top devojki daj kazete kaj se tie od nea po zgodnite da vidime i nie muskite oci da oplakneme
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:15
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Abe ajde...zubla niednaголема%20насмевка
a-ha ti si posovrsena od nea...pogledni se u ogledalo pred da comment za drugite...priznavam Sanja ne e lepotica..ali onie sto ja znaat ke vi go kazat istoto...Sanja Nikolich e edna od NAJHUMANITE poznati licnosti vo drzavava,plus e simpaticna,mila,skromna,obrazovana..i ne se rasfrla so nejzinata humanost i dobrite dela sto,veruvajte mi postojano gi praviљубовљубов
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:20
Ама си смешен бе Сизиф, па кој збори овде за хуманост....си кажав дека не ми се допаѓа, а оти па од каде знаеш како изгледам јас па што ми препорачуваш да се погледам во огледало?
За вкусовите не се расправа (De gustilus non disputamus) мој Сизифчо залутан во Диогеновото буреголема%20насмевка
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 00:50
Sanja e mila, i simpaticna. Porano bese uste poubava.
Ama se skinav od smeenje eden gledac po telefon koga i rece deka lici na Ronaldinjo голема%20насмевка Se zbuni devojceto.
Sepak e megju najubavite i najsarmantnite zenski vo MK sou biznis.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 01:06
Originally posted by maria_magdalena maria_magdalena напиша:

Ама си смешен бе Сизиф, па кој збори овде за хуманост....си кажав дека не ми се допаѓа, а оти па од каде знаеш како изгледам јас па што ми препорачуваш да се погледам во огледало?
За вкусовите не се расправа (De gustilus non disputamus) мој Сизифчо залутан во Диогеновото буреголема%20насмевка

Odamna skontav deka hermeneutikata ne ti e jaka strana,zatoa za Sizif,Diogen,Aristotel,Spinoza...i ostanatite gi gledas samo niz prizmata na ona sto te naucila nastavnickata po istorija.Denes site covecki znaenja se povrzani draga moja,i primer etikata moze da bide zaseneta od metodologijata i metafizikata i obratno...No za dzabe jas tebe ova ti go zboruvam...Ne se sramam ni da ziveam vo bure ni da go baram covekot megu lugeto..a ni kamenot sekogas da mi se vraka na podnozjeto....
...A sega konkretno za Sanja Nikolich...mi zasmeta sto ja narece "zubla"...ako si ti tolku pofina od nea sto ne stavis slika...kao vprocem nekoj od nas...tolku od mene za tebe..za privatni casovi po Ontologija,Epistemologija ili Teorijata na Spoznanieto,Etikata,Logikata.Metodologijata,Estetikata i Hermeneutikata ke se dogovorime големо%20гушкање
Кон врв
maria_magdalena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
trouble seeker

Регистриран: 25.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maria_magdalena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 02:40
Абе ај сеа, не се разбацавај, видовме колку знаеш кој бил Диоген од твојот “дијалог“ со анакин, па сега со мене си имаш работа...остај го Диогена да не се врти во гроб, а сликата моја е само за пред оние кои ми се драги, хахаха, па баш тебе ќе ти се покажамгазење%20од%20смеење
МИСЛИТЕ СЕ ОСЛОБОДЕНИ ОД ДАНОК.
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2008 во 02:53
i fali zhenstvenost na momata

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 9>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.