IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со мажена жена
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со мажена жена

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 19>
Автор
Порака
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 16:11
е затоа ја не се снимам ........ други снимаат....
btw бре ама што мака ќе се види дури се кандиса некоја "ама ак дознае маж ми, ак не видит некој" ама пак еднаш ак кандисаш и после......
ама арно ми текнало бре со воа снимањето а
I'm out bcz of pathetic around here
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 16:18
Originally posted by $BlackDevil$ $BlackDevil$ напиша:

ама они не му веруваа
 
..............a ti bleki od kaj znaes????????голема%20насмевка
Кон врв
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 16:28
Originally posted by nes_nes nes_nes напиша:

Originally posted by Luna83 Luna83 напиша:



a sakas li ti tvojata zena koga ke ja imas da ima seks so drug maz???


мажена ако праи „излети„ однак има причина...а тоа може сешто да биде....да мажот и не и посветува доволно внимание,секс итн...или да си знае таа дека има друга али нејќе да го остави ради икс-ипсилон причини и да си праи излети....

а за мене...сум расчистил со себе дека може да ме извара...си ја задоволувам жена ми 110%,и ако не ме извара тоа голема е придобивка за мене...


Ok.Togas e vo red,se soglasuvam donekade so tvoeto mislenje i me raduva sto imas takov stav.Stvarno za izneveruvanje treba da ima golema pricina,koja zavisi sekako i od mazot.....A i dobro e sto so poveke od edna ne se pletkas,dosta ti e edna veruvaj,od poveke glava boli..
п.с. тоа што го пишав е минато време со повеќе од една не се плеткам
Pozdrav
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Април.2008 во 20:06
Боље врабац у руци, него голуб на грани
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
којсумјас Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4543
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај којсумјас Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 08:41
Seks so mazena zena e edinstvena dobra stvar so moze da ti se desi vo brak, mislam ako si u brak so taa zena!!!
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Април.2008 во 14:27
/.................LELE................kojsumjas.............kolku si ti so dvosmisleni recenici..............c c c c c c c c    alal da ti e..................
Кон врв
pagane Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 13044
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pagane Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Август.2008 во 11:30
сакаат jа мажената поради тоа шо има дискретност, малку прашанjа, слобода, уживане без обврски, и наj битното: поради тие истите причини- нема последици.
Кон врв
mirjana2a Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 19.Јули.2009
Статус: Офлајн
Поени: 13
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mirjana2a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2009 во 12:57
Originally posted by sensei sensei напиша:

Mozev, i ne sakav. Ja prativ doma da si gi gleda decata. Ne e ubavo da mu odzemes roditel na nekoe dete.





pa dobro ako imas seks so nea ne znaci deka ke i gi zemes decata....seksot e seks....nema vrska so ljubovta
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2009 во 12:59
сексот со мажена жена е гаранција за дискреција и уживање во ретките средби кои не можат да се случуваат секојдневно среќа
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2009 во 19:03
Нек се качи стандард кога никој никого нема да мора да трпи и нема да има веќе мажени жени, ни мажи голема%20насмевка
Кон врв
Gjoroski Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 529
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gjoroski Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Август.2009 во 23:42
А што да не. И обратно.
Кон врв
Biolica Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 09.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 808
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biolica Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2009 во 12:52
Imam drugar stalno velit : Takva gi ispolnuva site uslovi , nace ne me palat mazeni zeniголема%20насмевка
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2009 во 12:55

Sexot si e sex.Kakbo veze ima da li e mazena ili ne?Kato i se saka mora da ja zadovolime nie mazite.I ona dusica nosi.I na neja i se saka da opita nesto po razlicno 

Кон врв
zagor Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Уникатен песимист

Регистриран: 27.Септември.2007
Локација: Congo
Статус: Офлајн
Поени: 12850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zagor Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Август.2009 во 14:03
za zal ..samo so "takvi "zasega si imam rabota.тага
...zagor e ziv,se drugo e laga.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 910111213 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.