IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Секс со мажена жена
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Секс со мажена жена

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 19>
Автор
Порака Обратен редослед
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:41
Те разбрав и првиот патдаСекој женски оргазам со туѓ партнер за нив е како нов живот
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:36
Originally posted by емил емил напиша:

изненадување 
 
тоа е жена ,не е мачка да живее 9 живота колку и добро да е исексана

не реков да ја убиваш и да броиш
емиуе нешо си збунето денес
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:26
изненадување 
 
тоа е жена ,не е мачка да живее 9 живота колку и добро да е исексана
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:25
i emile
ne zaboravi da proveris do kade e odmotan iskoristeniot preservativголема%20насмевка koga kje go najdes isto taka pod krevetot


Изменето од anakin - 21.Јули.2010 во 13:25
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:24
Originally posted by емил емил напиша:

Токму така голема%20насмевкада 
 
Дали е мојата или не нема везе.Битно е да биде задоволна.Сепак еден живот живее трепкање

to ti mislis deka zivee eden zivot
koga kje najdes tugji patiki pod krevetot kje sfatis kolku zivoti zivee
i kolku e visok tipovголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:22
Токму така голема%20насмевкада 
 
Дали е мојата или не нема везе.Битно е да биде задоволна.Сепак еден живот живее трепкање
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:13
obache emiu e principieuenголема%20насмевка

Изменето од anakin - 21.Јули.2010 во 13:14
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:11
AaAaaa ti zenet si be momce?голема%20насмевка

btw ni jas ne konkretiziram samo go komentiram tvojot postсреќа
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85179
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 13:06
Јас не конкретизирам дали е мојата или туѓа.Зборувам по принцип.Добриоф фудбалер треба да игра силно и во одбрана и во напад.дасреќа
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јули.2010 во 12:58
Originally posted by емил емил напиша:

Нема везе дали е мажена или не.Добриот е*ач секаде треба да биде прва класа дада


bi gi iskoristil istite epiteti ako e ne daj boze tvojata zenicka?голема%20насмевка

Eden moj prijatel vika sto tugi,ednas mojata sum vo veciti zijanсмеење
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:59
Originally posted by Marko Polo 1 Marko Polo 1 напиша:

A sto da kazeme nie za temata "dali bi si go istetovirale imeto na deckoto" ????!!!




P.S. ova -    -- e ikonceto bljak, nesto ne mi go "fakja"...



ccc i takva li tema ima, ne sum primetilaизненадување

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:56
A sto da kazeme nie za temata "dali bi si go istetovirale imeto na deckoto" ????!!!

[:-&]


P.S. ova -   [:-&] -- e ikonceto bljak, nesto ne mi go "fakja"...

Изменето од Marko Polo 1 - 20.Јули.2010 во 20:57
Кон врв
MyWay Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Антиталенат на годината

Регистриран: 05.Септември.2008
Локација: Aruba
Статус: Офлајн
Поени: 23914
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MyWay Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:55
Iskreno da kazam temava mi e malku smesnaвртење%20со%20очи

mazena zena- замисленост
aj da bese so zenet mazсвиркање

Како изгледа совршен маж..Он не изгледа..Он се понаша ......

Кон врв
Glenn Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Тата-Мата

Регистриран: 14.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3166
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Glenn Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јули.2010 во 20:23
Originally posted by gOJDO gOJDO напиша:

@Глен

Под партнер мислев на сексуален партнер, не на сопружник.

Претпоставувам дека си женка бидејќи жените на куп ги ставаат љубовта и сексот. А тоа е глупо. Сексот не е последица на љубовта. Сексот е механизам кој ги поттикнува бигамните живи суштества на размножување. Тоа е животински нагон и потреба. Многу слично како потребата за храна, вода и вршење нужда, со разлика што неможе да се умре ако се апстинира од секс.

Она што ги привлекува мажите и жените е токму сексуалноста. Да не филозофирам за жените, но кога маж ќе загледа жена, прво и најчесто единствено што му паѓа на памет е нејзината убавина и сексипилност и како да и го натопори.
 
Зошто волку си се намачил да ми раскажуваш што е сексот?
Јас не говорев за љубовта и сексот како посебна тема , ниту што ги привлекува  луѓето туку конкретно и првично постирав за секс со МАЖЕНА жена, аман Мажена, и што мислам за такви вонбрачни активности од морален аспект. Значи да заокружам- секс со мажена жена а не било која.
На сите им е интересно и привлечно кога се работи за нечива туѓа жена ама чисто сумњам дека би сакале својата жена да ја замислат во таква улога.
 
офтопик-Немој ни да си мислите и дека жените ги сакаат сите мажи со кои имаат секс, со некои тоа се прави од чисто задоволство, не се сите материјал за врска или брак.


Изменето од Glenn - 20.Јули.2010 во 20:26
Beauty fades, dumb is forever
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 19>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,235 секунди.