IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Македонија и Свет > Политика и вести
  Активни теми Активни теми RSS - Ваши предлози до владата
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Ваши предлози до владата

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 838485
Автор
Порака
paralelogram Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Мај.2017
Статус: Офлајн
Поени: 787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај paralelogram Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Мај.2020 во 20:16
Или бадмингтон
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 13438
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Мај.2020 во 14:14
,,,ili karantin od chetvrtok do ponedelnik,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Март.2021 во 21:15
Дај бе намалете со животов!
Чак Норис низ Струмица,
Валканиот Хари спасуе луѓе
од тераси низ Скопје.
Мислаам остајте не да живуркаме,
бем ви живот.изненадување
Вашата па Вашата земја,набутајте си
ја и носете ја со вас у неповрат.
Со маки сум се родил раат у
Македонија да си ја тераме.

Кон врв
ansasho Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 08.Ноември.2009
Статус: Офлајн
Поени: 126
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ansasho Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2021 во 22:21
Донесете вакцини а не попис
Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Април.2021 во 21:24
Абе кажете му на оној министерот од вашата влада,
за вашето здравје оти му го имат хакнато профилон на фејсбук.
Вчера викаше се му е под контрола,денес читам мекри незнам
забрани...Или па го дупчи оној шо јаде покрај живи луѓе и премиер чоколадцане знамплазење
Шо знам бе терајте си,ви се може.Неам ја предлог за вас.
Након сусједске вакцине,и како добро сте се попишали.Таман сте.
Е ѕоки,чекај еве еден предлог.
Корегирај со српскиов ако сам здркао појмовезагриженост
У меѓувреме ама не у вашата земја,гледајте кој пред кого мирно стои!
Додека не го избришале.

Кон врв
Орка Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Август.2008
Статус: Офлајн
Поени: 44466
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Орка Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Април.2021 во 17:52
Дур не ви се испразнат телефоните,еве ви порака...
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 838485
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.