IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 195196197198199 729>
Автор
Порака
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:21
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:


[me isplasi izzie ne sum ja takva navistina,a da znas ako bev budala nemashe da sum moderator na dva foruma pa razmisli sea

не ме интересира кај си модератор,ниту на што си модератор...те читам тука и доволно ми е
heheheheheh izzie ova e sloboden forum i mozam da tresnam glupost ama 4itaj na drugine forumi kolku sum pristojna

нина...таман ке започнеме некое интересно муабетче со другите форумџии (или ке се надоврзуваме со постови и слично) и ти тогаш ке се уфрлиш со некој пост од типот “izzie nepismenjaku ne se pishuva angliski na kirilica lalalallalalalalalalallaalaaalaaalaaal“...
хахахаахахаах
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:21
Originally posted by OUST OUST напиша:

добро Нина не се сомневаме дека си пристојна! Сепак мислам дека ти беше доволно за денес. Не ти се спие Твоите не ти викаат дека треба да спиеш
моите родители учат ме да не спиам
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:22
абе не може човек сокче на раат да се напие таганамигнување
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:22
озонер,.... плазењеплазењеплазењеплазење ај ај,... нов си на форумов,... и јас на почеток ја бранев,.... т.е ќе видиш сам.... трепкањетрепкањетрепкањеголема%20насмевка
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:23
Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

добро Нина не се сомневаме дека си пристојна! Сепак мислам дека ти беше доволно за денес. Не ти се спие Твоите не ти викаат дека треба да спиеш
моите родители учат ме да не спиам


е многу убаво УЧАТ ТЕ
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:23
забеган е од нас дружината на форумот не можиш да се напиеш сокче,хаххахахахаах
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:23
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

озонер,.... плазењеплазењеплазењеплазење ај ај,... нов си на форумов,... и јас на почеток ја бранев,.... т.е ќе видиш сам.... трепкањетрепкањетрепкањеголема%20насмевка


девојченце
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:23
Originally posted by OUST OUST напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

добро Нина не се сомневаме дека си пристојна! Сепак мислам дека ти беше доволно за денес. Не ти се спие Твоите не ти викаат дека треба да спиеш
моите родители учат ме да не спиам


е многу убаво УЧАТ ТЕ
спиењето не е убо за здравјето
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:23
Originally posted by OUST OUST напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

озонер,.... плазењеплазењеплазењеплазење ај ај,... нов си на форумов,... и јас на почеток ја бранев,.... т.е ќе видиш сам.... трепкањетрепкањетрепкањеголема%20насмевка


девојченце
whoooooo???
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:24
.... свиркање.......  и дечки,.... што има новко ?? трепкањетрепкање
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:24
Originally posted by OUST OUST напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

озонер,.... плазењеплазењеплазењеплазење ај ај,... нов си на форумов,... и јас на почеток ја бранев,.... т.е ќе видиш сам.... трепкањетрепкањетрепкањеголема%20насмевка


девојченцеокиииииииииии........ плазењеплазењеплазење големо%20гушкање
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:24
Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

забеган е од нас дружината на форумот не можиш да се напиеш сокче,хаххахахахаах

НАС дружината?...газење%20од%20смеење
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:24
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

.... свиркање.......  и дечки,.... што има новко ?? трепкањетрепкање
нишо нема новотагазадоволствозадоволство
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:25
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

забеган е од нас дружината на форумот не можиш да се напиеш сокче,хаххахахахаах

НАС дружината?...газење%20од%20смеење
дааааааааааааааааа,нас,нас,нас,нас хееххеехех
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 195196197198199 729>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.