IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 194195196197198 729>
Автор
Порака
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:14
не те бранам затоашто си НИНА, туку затоа што си женско
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:15
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

Изи друже машко си, сепак треба да се однесуваш поџентлменски кон Нина

само прочитај ги нејзините постови брат и се ке ти стане јасно...

а иначе си знам за тоа (џентлменското однесување)...ако не веруваш прашај ги форумџиките...голема%20насмевканамигнување
samo da kazam dek do vcera izzie ne se odnesuvashe vaka prema mene
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:15
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by OUST OUST напиша:

Изи друже машко си, сепак треба да се однесуваш поџентлменски кон Нина

само прочитај ги нејзините постови брат и се ке ти стане јасно...

а иначе си знам за тоа (џентлменското однесување)...ако не веруваш прашај ги форумџиките...голема%20насмевканамигнувањеКхМ !!!.... голема%20насмевкаголема%20насмевка големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањебакнежбакнежбакнеж
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:15
Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:


[me isplasi izzie ne sum ja takva navistina,a da znas ako bev budala nemashe da sum moderator na dva foruma pa razmisli sea

не ме интересира кај си модератор,ниту на што си модератор...те читам тука и доволно ми е
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:15
Originally posted by OUST OUST напиша:

не те бранам затоашто си НИНА, туку затоа што си женско
epa za toa fala ti mnogo
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:16
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:


[me isplasi izzie ne sum ja takva navistina,a da znas ako bev budala nemashe da sum moderator na dva foruma pa razmisli sea

не ме интересира кај си модератор,ниту на што си модератор...те читам тука и доволно ми е
heheheheheh izzie ova e sloboden forum i mozam da tresnam glupost ama 4itaj na drugine forumi kolku sum pristojna
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:17
Originally posted by OUST OUST напиша:

Модератор на 10 години
Што форуми се тие? Сител бамбини и Супер ѕвезда
ne nati adresi od niv www.me-chitash.com i www.kristijaniv.com
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:18
Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:

Originally posted by Izzie Izzie напиша:

Originally posted by NiNa1 NiNa1 напиша:


[me isplasi izzie ne sum ja takva navistina,a da znas ako bev budala nemashe da sum moderator na dva foruma pa razmisli sea

не ме интересира кај си модератор,ниту на што си модератор...те читам тука и доволно ми е
heheheheheh izzie ova e sloboden forum i mozam da tresnam glupost ama 4itaj na drugine forumi kolku sum pristojna

нина...таман ке започнеме некое интересно муабетче со другите форумџии (или ке се надоврзуваме со постови и слично) и ти тогаш ке се уфрлиш со некој пост од типот “izzie nepismenjaku ne se pishuva angliski na kirilica lalalallalalalalalalallaalaaalaaalaaal“...
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:18
нина,.... дај те молам однесувај се човечки...... мислам дај,... трпам трпам,... те бранам.... ама ќе му дојде на човек преку глава од тебе,... аман девојче,... сите ти викаат едно,... а ти друго правиш,.... стави прст на глава малце,... размисли,... нели си големо девојче... однесувај се така,... а не да идеш да лечиш фрустрации на форумов
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:18
добро Нина не се сомневаме дека си пристојна! Сепак мислам дека ти беше доволно за денес. Не ти се спие Твоите не ти викаат дека треба да спиеш
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:20
полека без тепање ќе ми го истуревте сокчето
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:20
Originally posted by zabegan zabegan напиша:

полека без тепање ќе ми го истуревте сокчето.... смеење
Кон врв
NiNa1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Love and peace

Регистриран: 07.Август.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 13795
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај NiNa1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:20

бисерна  неам зборови од кога качев температура збеснав

Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2008 во 23:20
побрзо пиј го додека уште го имаш ситуацијата се вжештува
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 194195196197198 729>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,234 секунди.