IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 729>
Автор
Порака
na5a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 196
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај na5a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"
    Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:05
Еве за почеток, прва јас варам кафе...Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:06
а за тие што не пијат кафе?
Кон врв
na5a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 196
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај na5a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:07
Има и чај..

Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:07
не ми се пие ни чај, ама ај да не ти го накршам филмот (дека прв гостин)
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:08
еве ке го почнам муабетот...

na5a, како ти се чита и што значи никот?голема%20насмевка
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:08
само стави повеќе шеќер
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:11
aj i jas na kafe ..stom davaat ..ama ne racunajte deka jas ke vi varam ...ne deka sum mrza...ama ko po stara...ke cekam se nekoj drug da vari za mene
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:11
домаќинката ќе свари! Кој кани, тој вари
Кон врв
na5a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 196
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај na5a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:11
Originally posted by Izzie Izzie напиша:

еве ке го почнам муабетот...na5a, како ти се чита и што значи никот?голема%20насмевка


Така како што пишува ... 5=пет, па сега ти види

Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:12
само ја снема нешто, изгледа чајот мој го вари
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:13
ili bara dozdliv grad..za da slapa bosa
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:13
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:14
Originally posted by na5a na5a напиша:


Така како што пишува ... 5=пет, па сега ти види

олабави се малце...намигнување

бај д веј,ако може за мене само топла вода,имам едно 3 in 1 во ранец,тамам пред школо голема%20насмевка
Кон врв
na5a Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 196
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај na5a Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Јануари.2008 во 12:14
Originally posted by OUST OUST напиша:

само ја снема нешто, изгледа чајот мој го вариТука сум, пијам кафе и уживам..

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 729>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,016 секунди.