IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кафе-муабет во Кафе бар "Ла Бисерна"

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 729>
Автор
Порака
SummerLove Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
verliebt

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7174
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај SummerLove Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 22:57
eve zelen caj

Изменето од girl15 - 26.Јануари.2008 во 22:57
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:00
Originally posted by granny granny напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

и тоа си купила екран поголем од мојот....... хахаха.... изненадување модернизација.......треба некој ден да и го покажам форумов...... задоволство а не ти нудев тебе сокче туку на гирл,... ние испивме кафето,...т.е уште пиеме...... голема%20насмевкаголема%20насмевка
daj kazi i na babti da dojde....da ne sum sama ...barem drustvo ke imam



диал...... голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкање да ја видиш само како куца... ме изненадува.....а бај д веј..... има ли некој granpa за дедо ми друштво ??? намигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:01
Originally posted by mamma mamma напиша:

Blagodaram za chajot....devojche15,i go preporachuvam sekomu.
Dajte sega trach...trach fali...




ми треба IQ  да дојде за да имам инспирација........ газење%20од%20смеење
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:05
па мама видов дека дрља ти става од старбакс.... голема%20насмевкаголема%20насмевка а кај е паметнава кај ја виде а а а а  ? ? ? ? ? ? ?  голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 22:58
Originally posted by mamma mamma напиша:


Kakva stara garda????Ne priznavam!!!Inspiracija sme za mladive.....daj,edno jako kafe...treta smena ke e najjaka denesнамигнувањенамигнувањеголемо%20гушкањеZa mene zelen chaj...ne pijam kafe popladneAnjelina,zoshto ne rezonirash denovivew???Te nema..големо%20гушкање
ma toa stara...samo da ne plasam mladina....kaj se davame nie iskusnite? ...ma ke lumpuvame do sitne sate...samo uste i Moira da dojde...i festa ke ima
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:00
Blagodaram za chajot....devojche15,i go preporachuvam sekomu.
Dajte sega trach...trach fali...


Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:02
de ma mamma...sto brzas...pa nokta pred nas e
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:06
aj ke ja proveram
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 22:58
pojako zdravje..... намигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкање



btw zelen chaj za mamma и за granny...... голема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање






Изменето од Biserna_Devojka - 26.Јануари.2008 во 23:00
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:01
знам јас што да ставам,...... голема%20насмевкаголема%20насмевка гирл тука си ????? збунетост
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:02
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

pojako zdravje..... намигнувањеголема%20насмевкаголема%20насмевкаголемо%20гушкање



JOJ...UBAVINA...TI BISERNA KAKO DA ZNAESH DEKA GI OBOZAVAM
SITE NAPITOCI OD STARBUCKS,...A CHAJOV SUM GO PROBALA,
MMMMMM..PREKRASEN IM E...BLAGODARAM...


btw zelen chaj za mamma и за granny...... голема%20насмевкаголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање





Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:00
wow..kaj me pogodi Perlita...od koga ne sum piela starbaks....uste so miris na lesnik...top

Изменето од granny - 26.Јануари.2008 во 23:00
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:01
samo ako go nateram pozrnikarot Sam da dojde
Кон врв
granny Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
"SnowWhite"

Регистриран: 17.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10160
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај granny Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Јануари.2008 во 23:02
ja vidov mislam nekade...kaj i da e ke te seti i ke s epojavi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 1920212223 729>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,250 секунди.