IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Кој пее: Петелот или кокошката?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој пее: Петелот или кокошката?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
Автор
Порака
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19181
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (1) Благодарам(1)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2012 во 08:22
Originally posted by Gabriela_S Gabriela_S напиша:

prvata godina mazot pee...zenata slusa
vtorata godina zenata pee...mazot slusa
posle toa dvajcata peat...komsiite slusaat плазење
даголема насмевкадаголема насмевкадаголема насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 11501
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2012 во 23:51
,,,,e kako da ne ,,,peat samo zeznatite ,,,плазење,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 14:40


Врти-сучи, кој и да пее, се знае кој е диригент ем композитор кокошкаКон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 22:00
А ако се две кокошки у прашање? збунетост
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85150
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 22:06
Originally posted by ekszi88 ekszi88 напиша:

А ако се две кокошки у прашање? збунетост
 

активната
Кон врв
Анастеа Кликни и види ги опциите
Администратор
Администратор
Лик (аватар)
ПИПИ долгиот чорап

Регистриран: 07.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 35441
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Анастеа Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 22:45
Originally posted by ekszi88 ekszi88 напиша:

А ако се две кокошки у прашање? збунетост


Прво што ми паѓа напамет е дека ќе летаат пердуви. хи, хи...


Кон врв
viktorija123 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Nishto Posebno, tuku EDNO

Регистриран: 04.Февруари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 7300
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај viktorija123 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Септември.2012 во 23:04
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

Originally posted by Gabriela_S Gabriela_S напиша:

prvata godina mazot pee...zenata slusa
vtorata godina zenata pee...mazot slusa
posle toa dvajcata peat...komsiite slusaat плазење
даголема насмевкадаголема насмевкадаголема насмевка


голема насмевка i shto e sega - ljubov or zaljubenost...плазење
There is no doer..... But if you have one, let him do self-inquiry.
Кон врв
pajser Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
kloshar

Регистриран: 04.Март.2011
Локација: Lao People's Dem. Rep.
Статус: Офлајн
Поени: 11501
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај pajser Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2012 во 00:14
,,,,,,,e aj da ne si se pravime vazhni,,, i da ne si udirame ladni krpi,,,,газење од смеење,,,,
 
 ,,,,pilcite peat ,,,a nie slushame,,,,голема насмевка,,,,
nesluchajno ne veruvam vo sluchajnosti<>sekoja sluchajnost e kontrolirana
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21890
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2012 во 00:16
Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,,,,,e aj da ne si se pravime vazhni,,, i da ne si udirame ladni krpi,,,,газење од смеење,,,,
 
 ,,,,pilcite peat ,,,a nie slushame,,,,голема насмевка,,,,

ti faka zborot mesto да
Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 6557
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2012 во 07:34
Originally posted by Анастеа Анастеа напиша:

Originally posted by ekszi88 ekszi88 напиша:

А ако се две кокошки у прашање? збунетост


Прво што ми паѓа напамет е дека ќе летаат пердуви. хи, хи...
Ете зашто јас се осеќам некако прочупано изненадување
Never apologize for being sensitive or emotional. Let this be a sign that you've got a big heart aren't afraid to let others see it. Showing your emotions is a sign of strength!!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19181
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2012 во 11:52
Originally posted by viktorija123 viktorija123 напиша:

Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

[QUOTE=


голема насмевка i shto e sega - ljubov or zaljubenost...плазење
 
,,,ne e ni vazno...,,,среќаneka trae dodeka e ubavo...,,,големо гушкање
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19181
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2012 во 11:53
Originally posted by Gabriela_S Gabriela_S напиша:

Originally posted by pajser pajser напиша:

,,,,,,,e aj da ne si se pravime vazhni,,, i da ne si udirame ladni krpi,,,,газење од смеење,,,,
 
 ,,,,pilcite peat ,,,a nie slushame,,,,голема насмевка,,,,

ti faka zborot mesto да
 
даfakt
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34533
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 12.Октомври.2012 во 23:56
-zavisi od toa ...koj sviri,
 
...drugiot pee!голема насмевка
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
vivi1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Легенда

Регистриран: 20.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 18908
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vivi1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Октомври.2012 во 06:33
Originally posted by brza brza напиша:

-zavisi od toa ...koj sviri,
 
...drugiot pee!голема насмевка
pa i dueti imaголема насмевка
vivi
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 5678>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.