IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Семејство
  Активни теми Активни теми RSS - Кој пее: Петелот или кокошката?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Кој пее: Петелот или кокошката?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Кој пее: Петелот или кокошката?
    Испратена: 20.Јануари.2008 во 17:35
Кој би требало да го има главниот збор во семејството за да тоа фунционира како вистиско смејство?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 21:33
Da peat vo duet!голема%20насмевка
always look on the bright side of the life!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4247
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 22:07
Originally posted by bluebell bluebell напиша:

Da peat vo duet!голема%20насмевка


БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 22:20
голема%20насмевка не ми се допаѓа вака што си ја крстила темава голема%20насмевка

ноо и јас мислам дека дуетче е најок али како ида е и да е соло мора со пратечи вокалтрепкањетрепкањетрепкање

Кон врв
brza Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 06.Февруари.2006
Локација: vidiFOTOupotpis
Статус: Офлајн
Поени: 34533
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brza Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јануари.2008 во 22:24
kokodakanje ne e isto shto i ,....kuk*rikanje!,.голема%20насмевкаse znae shto ima pogolema "tezina".
Patriotizmot e poslednoto skrivalishte na kriminalcite.-Albert Einstein
Mokjta od sekogash privlekuvala lugje so nizok moral.-Albert Einstein
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 03:55
...ahahahahhaaaaaa...e koj pee de?...Srbite zasto go vikaat petlot PEVAC...ahahaahahah


...i nemoj sluchajno da se ispushti demek pee zasto mu svirat...poshto site instrumenti se vikaat pratechki i sluzat za pratenje na peachot isto kako sto sekoja dobra pesna i grupa se pravi spored vokalistot-pejachot inache propast odma...hahahahahaaaa...neka e jasno ova od start na temava...голема%20насмевка


Изменето од ...Well... - 21.Јануари.2008 во 03:58
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 15:37

jas mislam deka petelot treba da pee...........a kokoskata da igra.............

i togas ke ima svadba neli...........ili veselba...........se zezam

mislam ako ima razbiranje voopsto ne e bitno koj ke pee a koj ke igra...........намигнување

 

Кон врв
topsexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
10-K-H-HOT

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3022
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај topsexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 17:29
pa neka si gi isprobaat svoite muzicki sposobnosti zaedno
Кон врв
bluebell Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
the craziest

Регистриран: 14.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8041
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bluebell Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 17:40
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...ahahahahhaaaaaa...e koj pee de?...Srbite zasto go vikaat petlot PEVAC...ahahaahahah


...i nemoj sluchajno da se ispushti demek pee zasto mu svirat...poshto site instrumenti se vikaat pratechki i sluzat za pratenje na peachot isto kako sto sekoja dobra pesna i grupa se pravi spored vokalistot-pejachot inache propast odma...hahahahahaaaa...neka e jasno ova od start na temava...голема%20насмевка
A na tvojot PEVAC da ne nekoj mu dirigira shto da pee?голема%20насмевкаголема%20насмевка
Ne znam dali si zhenet, ama ako ne si samo sonuvaj si deka ke si peesh, pa duri i ako peesh mozhebi repertoarot ke ti go bira drug!смеење
always look on the bright side of the life!
Кон врв
Biba_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Непоправлив оптимист

Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 13719
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Biba_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 19:23
Знаете ли зошто петелот кук*рика рано наутро?
Затоа што откако ќе станат кокошките неможе да стигне до збор

Шала мала-за темава:
Само доколку успеат да се синхронизираат,да се надополнуваат и со насмевки секое утро да пеат заедно-само тогаш секоја песна ќе им биде евергрин!
Кон врв
kejt-d-grejt Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6228
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kejt-d-grejt Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 19:31
PETELOT KUk*rIGA I SITE GO RAZBIRAAT, NISTO NE ZNAE SO POTIVKO!
A KOKOSKATA KOKODAKA, AMA NE KREVA GOLEMA GALAMA,
POLEKA-PODALEKU.
NELI E TAKA KOKOVCINJA?
се' што е убаво во животот е поезија. сето друго е проза
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 19:50
tocno taka kokovcinja moi mladickiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii
Кон врв
mamamd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Почесна конзулка

Регистриран: 02.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 25679
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamamd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Јануари.2008 во 21:06
poshto site instrumenti se vikaat pratechki i sluzat za pratenje na peachot isto kako sto sekoja dobra pesna i grupa se pravi spored vokalistot-pejachot inache propast odma...hahahahahaaaa...neka e jasno ova od start na temava...
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Drago moe nezeneto momce...ja zaboravi publikata...sekoj peach pee pred publika...a taa ako e zadovolna aplaudira...ako ne frla patligani,,,svirka...se zavisi od pesnata...so dobra pesna...maestro...so losha svirka...ulicen svirkac....
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 02:37
...pu pu filozofii...bozeeeeeeeeee...

...na dobar dokazan operski pejach ne mu treba dirigent dirigentot ja dirigira muzikata a muzikata e pratnja za vokalniot solist(pazite VOKALEN SOLIST) znachi solo-solist-sam...publikata plaka za da go gleda...i toa se tepaat na red chekaat po 6 saata za karta vishe, a toa se uchi na akademija a bogami i talent treba i iskustvo, za amateri ne prichame...намигнување


...any comments Ladies...трепкањетрепкањетрепкање


Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.