IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
Автор
Порака
tic_tac Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 17.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 31
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tic_tac Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Март.2008 во 18:11
Громови на душа 
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Март.2008 во 19:43
Originally posted by Gabriela_S Gabriela_S напиша:

Originally posted by elen4e-eli elen4e-eli напиша:


Originally posted by Eli Eli напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

денеска за малце ќе се расплачев во продавница кога ја слушнав ,,душа остана,,.... не знам што ми стана.... тага плачење


Ja pa pominuvam denes niz plostad,i se slusa onaka glasno Igri bez granici..site onaka rastrcani niz grad,si kupuvaat podaroci,srcinja..ja koa ja slusnav ne znam kako stasav do doma,a da ne se ugusam od placenje..so e najstrasno i od prozorot od sobata pak se slusase poso ziveam u Centar..uzasno cuvstvo
Ех... навистина незнам зошто господ вака не казнува... зошто?! Само еден одговор имам: Не го ценевме доволно она што го имавме а тој го зеде за да сега го цениме повеќе...............тагатагатагатагатагатага
Ako ne go cenevme dovolno, togas koj gi polnese salite na negovite koncerti, koj vristese, koj peese so nego, koj mu se vosh*tuvase, koj kupuvase cedinja...???


Абе тоа е во ред ама сепак тој заслужуваше повеќе, многу повеќе... тагатагатага
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
leni Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 1433
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај leni Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Март.2008 во 23:22
молитвацреша
veruvaj
Кон врв
Zaspana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Март.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 429
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Zaspana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Март.2008 во 20:33
IGRI BEZ GRANICI...
Кон врв
super babicka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 348
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај super babicka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 00:56
sekoja pesna na tose ima svoja tezina no CRESA kako da e prikazna za sekoj od nas i nasite zivoti,mentalitetot nas da   vleguvame vo tugjite zivoti.... tazno no vistinito...
Кон врв
alan ford Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Techno thief

Регистриран: 02.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 10782
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alan ford Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Март.2008 во 05:50
IGRI BEZ GRANICI i CRESA
I vrag može citirati Sveto pismo za svoje potrebe.
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Март.2008 во 17:47
Da tie 2 se pesni koi najmnogu pocetuvaat na negovoto zaginuvanje..za zal..
Кон врв
mishel Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2006
Статус: Офлајн
Поени: 306
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mishel Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Март.2008 во 23:31
POLSKO CVEKE
Кон врв
Luna83 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 08.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 319
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Luna83 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Април.2008 во 15:26


Ajde da ne begam od temata se sto e od Tose me potsetuva na nego.A najmnogu placam koga ke go vidam na Tv,koga ke gi vidam negovite ocinja sto svetkaat od radost dodeka pee i svakam deka veke nema da go vidam vo zivo poveke.A placam i sekoj ponedelnik koga na Antena5 slusam lovesongs i gi pustaat pesnite sto toj gi peese koga bese gostin tamu.Toa se Is this love,Carrie i mnogu drugi

Изменето од la fille - 15.Април.2008 во 21:37
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Април.2008 во 02:47

Skoro na sekoja pesna mi pominuvaat neopislivo cudni mornici, i me obzema taga....тагатагаIgri bez granici, polsko cveke, cresa....

Ne znam kako da pobegnem
od sna,
I ne znam dal' te iko voli kao ja,
Al' ne bi ova noc tako bolela,
Da me nisi volela....
Кон врв
Tanjuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 120
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tanjuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 18.Април.2008 во 12:22
Gromovi na dusa,Polsko cveke,Tajno moja
Site se prekrasni
Кон врв
nikita Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Март.2008
Статус: Офлајн
Поени: 1610
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nikita Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 21.Април.2008 во 16:18
Originally posted by Zaspana Zaspana напиша:

IGRI BEZ GRANICI...

da i mene taa najmnogu me potsetuva na nego,a voedno me potsetuva na denot koga po4ina i na atmosferata koja vladeese na balkanot
She sells seashells by the seashore...
Кон врв
shy_girl Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 18.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 73
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај shy_girl Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Април.2008 во 20:37
Igri bez granici, Cresa i Polsko Cvekje
Кон врв
keti72 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Октомври.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3353
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај keti72 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Април.2008 во 10:48
ЦРЕША дефинитивно и Полско цвеќетага
Keti72
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,390 секунди.