IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
Автор
Порака
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јануари.2008 во 17:14
Во мене душа остана, да можам да преживеам....
Кон врв
apce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 18.Октомври.2007
Локација: Malaysia
Статус: Офлајн
Поени: 2717
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај apce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2008 во 14:39
POLSKO CVEKEтага
apce
Кон врв
Santijago Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
PubLiCenEmY LatInoLoVerBoY YNWA-LF

Регистриран: 17.Јануари.2008
Локација: Tuka be ...
Статус: Офлајн
Поени: 21002
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Santijago Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 31.Јануари.2008 во 02:30
Ima li pesna so Naum P.
Igri bez granici
Nothing else matters
Zajdi Zajdi
Vezi me za sebe
Po tebe
Sto e toa po lugjeto tazno,da ziveat vo zivoti tugji(srce mi kine)
i sekako Makedonija naviva za vas
Кон врв
tuturutka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Април.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1131
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tuturutka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Февруари.2008 во 11:20
Najmnogu Igri bez granici a i ostanatite taka . . . Edinstveno mozev ovaa da ja odvojam . . . тага
STRUGA
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 16:44
денеска за малце ќе се расплачев во продавница кога ја слушнав ,,душа остана,,.... не знам што ми стана.... тага плачење
Кон врв
VE007MK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VE007MK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Февруари.2008 во 20:31
Poradi skrsenica od minatiot mesec,odam na fizikalna terapija,i tamu ama bas vo nikakvi uslovi,primitivni,non-stop se slusa TOSE samo ludje da znaete kakva svezina nosat tie stihovi,i gi gledam ludjevo dali star ili mlad si podpevnuvaat i tapkaat na ritamot...

Изменето од VE007MK - 14.Февруари.2008 во 21:28
Мудриот човек не го кажува сето она што го мисли,но го мисли добро она што ке го каже!
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 18:23
Koga ke ja cujam Tajno moja,i i Igri bez granici ne znam kako da gi sopram solzite..Ovie 2 pesni posebno me pogoduvaat vo srce..
Кон врв
Eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1968
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 14.Февруари.2008 во 18:26
Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

денеска за малце ќе се расплачев во продавница кога ја слушнав ,,душа остана,,.... не знам што ми стана.... тага плачење


Ja pa pominuvam denes niz plostad,i se slusa onaka glasno Igri bez granici..site onaka rastrcani niz grad,si kupuvaat podaroci,srcinja..ja koa ja slusnav ne znam kako stasav do doma,a da ne se ugusam od placenje..so e najstrasno i od prozorot od sobata pak se slusase poso ziveam u Centar..uzasno cuvstvo
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Февруари.2008 во 17:38
site negovi od prva do posledna
Кон врв
elen4e-eli Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 19.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 202
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elen4e-eli Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 22:00
Originally posted by Eli Eli напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

денеска за малце ќе се расплачев во продавница кога ја слушнав ,,душа остана,,.... не знам што ми стана.... тага плачење


Ja pa pominuvam denes niz plostad,i se slusa onaka glasno Igri bez granici..site onaka rastrcani niz grad,si kupuvaat podaroci,srcinja..ja koa ja slusnav ne znam kako stasav do doma,a da ne se ugusam od placenje..so e najstrasno i od prozorot od sobata pak se slusase poso ziveam u Centar..uzasno cuvstvo


Ех... навистина незнам зошто господ вака не казнува... зошто?! Само еден одговор имам: Не го ценевме доволно она што го имавме а тој го зеде за да сега го цениме повеќе...............тагатагатагатагатагатага
Nobody is perfect.....well I am nobody!
Кон врв
Ena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Декември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 798
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Февруари.2008 во 22:21
Сите негови песни потсетуваат на него, зато се и негови и тој најдобро знае да ги пее         
Рај за очите,пекол за душата, а чистилиште за џебот сме ние жените ....хахахах....
Кон врв
Gabriela_S Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Февруари.2008
Локација: On the stone
Статус: Офлајн
Поени: 21943
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Gabriela_S Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 00:19
Originally posted by elen4e-eli elen4e-eli напиша:


Originally posted by Eli Eli напиша:

Originally posted by Biserna_Devojka Biserna_Devojka напиша:

денеска за малце ќе се расплачев во продавница кога ја слушнав ,,душа остана,,.... не знам што ми стана.... тага плачење


Ja pa pominuvam denes niz plostad,i se slusa onaka glasno Igri bez granici..site onaka rastrcani niz grad,si kupuvaat podaroci,srcinja..ja koa ja slusnav ne znam kako stasav do doma,a da ne se ugusam od placenje..so e najstrasno i od prozorot od sobata pak se slusase poso ziveam u Centar..uzasno cuvstvo
Ех... навистина незнам зошто господ вака не казнува... зошто?! Само еден одговор имам: Не го ценевме доволно она што го имавме а тој го зеде за да сега го цениме повеќе...............тагатагатагатагатагатага
Ako ne go cenevme dovolno, togas koj gi polnese salite na negovite koncerti, koj vristese, koj peese so nego, koj mu se vosh*tuvase, koj kupuvase cedinja...???

Изменето од Gabriela_S - 28.Февруари.2008 во 00:20
Кон врв
VE007MK Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 99
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VE007MK Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Февруари.2008 во 23:51
A SVEMIR JE BIO U OKU TVOME,TO NE DAM NIKOME
Мудриот човек не го кажува сето она што го мисли,но го мисли добро она што ке го каже!
Кон врв
harp13 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Февруари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 98
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај harp13 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Февруари.2008 во 15:48
USNI NA USNI DEFINITIVNO.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 8>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.