IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Општо > Разно > Тоше Проески - IN MEMORIAM
  Активни теми Активни теми RSS - Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Која песна највеќе ве потсетува на Тоше?!

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
Автор
Порака
vlad0 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Титула нема поради неплатени сметки

Регистриран: 18.Ноември.2009
Локација: Македонија
Статус: Офлајн
Поени: 2263
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vlad0 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2010 во 16:02
gromovi na dusa i cresa definitivno, od ovie dve pesni mi lazat mornici
Која е таа љубовна состојка која не држи поврзани за оние кои ги сакаме и покрај тоа што ни нанесуваат многу голема болка?!
Кон врв
annaja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Април.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 531
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај annaja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 17.Октомври.2010 во 23:52
Игри без граници...некако како да е негова судбина.
Кон врв
alekss. Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 22.Септември.2010
Статус: Офлајн
Поени: 41
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај alekss. Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 19.Октомври.2010 во 23:57
pobegni barem eden den  bidi moja neka zapre se......  da mozam bar  da te razbudam so kafe utrnisko vo krevet zaedno......  ti si mi se sto imam vo ovoj cas  kon  tebe sanok  nekoj  me  vodi  glas......  magla  pak me  pokriva  mirisa na nevolja  nokva sum ti taka  sam..............љубов
Кон врв
Svetlana24 Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член


Регистриран: 23.Јули.2011
Статус: Офлајн
Поени: 5
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Svetlana24 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2011 во 15:30
"Go molam nokva neboto da mi te vrati" i "Eh da sum zlato"
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Декември.2011 во 13:12Како ѕвезен прав ти негде изчезна,
те молев немој да ме оставаш сам
од сонот да се разбудам ....не не тагатагатагатагатагатагатагатагатагатага
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Јули.2012 во 10:05
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Декември.2012 во 17:52роза
Кон врв
емил Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
зависник идивидовски

Регистриран: 11.Август.2009
Статус: Офлајн
Поени: 85186
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај емил Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Јуни.2013 во 07:37
 

розатага
Кон врв
Schatzii7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unglaublich

Регистриран: 19.Октомври.2011
Локација: Lost somewhere
Статус: Офлајн
Поени: 7061
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Schatzii7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 20.Ноември.2013 во 14:37
Originally posted by elen4e-eli elen4e-eli напиша:

Која песна ви ги извлекува слозите на лицето, Ајде да видам која песна највеќе ве потсетува на него! тагаплачењетагаплачење

Јас кога ќе го слушнам звукот на песната Полско цвеќе солзите сами потекуваат, ништо неможе да ги сопре, иако неверувам во претсказанија како таа песна во себе да содржи лошо претчуство, навистина млад го покри полско цвеќе.  Незадржлицви солзи и неизмерлива тага даруваа таа негова песна. тагатагатагатагатагатагатагатагатагатагаплачењеплачењеплачењеплачење

тага

Тајно моја ( ја обожавам ), полско цвеќесршено срце на овие две секогаш знам да заплачам
иако има и доста други балади од него кои ми го параат срцево кога го слушам.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,094 секунди.