IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Историја и политика
  Активни теми Активни теми RSS - Уривање на Хеликоптер на АРМ
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Уривање на Хеликоптер на АРМ

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 789
Автор
Порака
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:04
Orlov drzi se do temata!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:14
moira
Значи ли тоа дека не смее да се споменуваат личности поврзани со падот на хеликоптерот?
До сега се што е спомнато е вистина и тесно поврзано со грозоморниот настан. Јас лично не сум виновен  што  именованите се главни актери и  истовремено и режисери.
Но сепак доколку има  забелешки  спремен сум да ги прифатам , но молам конкретизирајги.
Јас се движам само по азимутот на темата. А на патот на азимутот има се и сешто.
Впрочем како би ја изнудиле вистината која некој вешто се обидува да ја сокрие од нас.Изменето од orlov - 25.Февруари.2008 во 00:15
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:19
znaci,vo ovaa zemja ne smee nisto ni "prorodno"da padne,od vakvi kako orlov,odma ke se izrodat nekakvi diverzii.
You live only ONCE!
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:22
Originally posted by orlov orlov напиша:


moira
   Значи ли тоа дека не смее да се споменуваат личности поврзани со падот на хеликоптерот?До сега се што е спомнато е вистина и тесно поврзано со грозоморниот настан. Јас лично не сум виновен  што  именованите се главни актери и  истовремено и режисери.Но сепак доколку има  забелешки  спремен сум да ги прифатам , но молам конкретизирајги. Јас се движам само по азимутот на темата. А на патот на азимутот има се и сешто.Впрочем како би ја изнудиле вистината која некој вешто се обидува да ја сокрие од нас.Orlov ili diskutiraj za nastanot i rezultatite od istragata ili temata navistina odi pod kluc! Za ministerot za odbrana imas najmalku tri temi, i ako sakas da go analiziras analiziraj go na istite!
Pozdrav
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:25
Originally posted by bond....james b bond....james b напиша:

znaci,vo ovaa zemja ne smee nisto ni "prorodno"da padne,od vakvi kako orlov,odma ke se izrodat nekakvi diverzii.Грешиш.
Спцијалност на орлов е баш спротивното.
Борба против ДТГ и анти тероризам.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:27
DTG?!

aj ne bidi smesen,tuka li baras teroristi?смеење
You live only ONCE!
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Февруари.2008 во 00:39
bond....james b,
не го брукај името кое си гоносиш на форумот.
......Смешките може да те натераат да плачеш.
Инаку колку за информација, има првични сознанија. Но факт е дека до конечните извештаи кои намерно се каснат, Францускиот контигент од босна пак ќе си замин, исто како во случајот со Борис Трајковски.
Во интерес на темата нема да биде споменуван министерот. За него моеби на истава оваа тема подоцна.

moira,
Нема потреба од зтворање на темата. Новерувај дека ќе сватиш многу работи кога за кратко време лично јас ќе ти ги соопштам на л.п.

,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2008 во 20:22
Originally posted by bond....james b bond....james b напиша:

DTG?!

aj ne bidi smesen,tuka li baras teroristi?смеењеБаш таму, каде си.
Терористи има насекаде.
Ако нема тогаш вистината одма ќе се обелоденеше.
Затоа и два менсеца по падот, властите не се заитересирани.
Може би им годи.
Сакаат да се затвори настанот како мистерија.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
bond....james b Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Ноември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 850
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bond....james b Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Март.2008 во 21:20
 ti be.......svesen li si deka helikopterite se najnestabilni letelici.....i deka mnogu cesto pagjaat niz svetot..............pa,zosto togas i tuka da ne moze nekoj da si padne "najprirodno"!............sto samo treskas naokolu sekakvi gluposti?! ako ne za drugo........ne ti lici .........na godinite!голема%20насмевка
You live only ONCE!
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 789
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,189 секунди.