IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Образование
  Активни теми Активни теми RSS - Физика
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Физика

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
Автор
Порака
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 00:24
НА ЕДНО ДЕТЕ МНОГУ МУ СЕ СПИЕ АМА МОРА ДА УЧИ ФИЗИКА. ГО ЖАЛАМ. АМА ШТО ДА ПРАВИ... ЗНАЕЊЕТО Е СИЛА. А И МИ ВЕТИ ДЕКА УТРЕ ЌЕ ДОБИЕ ПЕТКА.

Изменето од majstorce62 - 15.Февруари.2008 во 00:25
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 04:34
nishto ne razbirav od fizika dodeka ja imav kako predmet, podocna nekoi raboti mi se razjasnija, ama nekoj pameten mi gi objasni

[URL=http://g.imageshack.us/g.php?h=521&i=00001awbzx1.jpg][IMG]http://img521.imageshack.us/img521/
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 19:58
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

НА ЕДНО ДЕТЕ МНОГУ МУ СЕ СПИЕ АМА МОРА ДА УЧИ ФИЗИКА. ГО ЖАЛАМ. АМА ШТО ДА ПРАВИ... ЗНАЕЊЕТО Е СИЛА. А И МИ ВЕТИ ДЕКА УТРЕ ЌЕ ДОБИЕ ПЕТКА.


За жал девојчето не го прашаа... А знаеше...Значи својот дел од ветувањето го исполнила
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 20:01
Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

НА ЕДНО ДЕТЕ МНОГУ МУ СЕ СПИЕ АМА МОРА ДА УЧИ ФИЗИКА. ГО ЖАЛАМ. АМА ШТО ДА ПРАВИ... ЗНАЕЊЕТО Е СИЛА. А И МИ ВЕТИ ДЕКА УТРЕ ЌЕ ДОБИЕ ПЕТКА.


За жал девојчето не го прашаа... А знаеше...Значи својот дел од ветувањето го исполнила


ТИ СИ ТОА ШТО СЕ КРИЕЛО ПОД КЛУПАТА?
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
OUST Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Јануари.2008
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6653
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај OUST Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 20:02
Имавме многу кул професор кој не не замараше премногу со предметот, ни раскажуваше секојдневни случки и многу поинтересни работи од физиката барем кога седев на час тоа зборуваше, а со оглед на тоа што имавме последен час (седми) јас постојано имав изговори „морам да одам ваму-таму“ најголемиот дел од часовите и не присуствував Важно на крај има ОДЛИЧЕН 5
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 20:02
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Originally posted by Monuska Monuska напиша:

Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

НА ЕДНО ДЕТЕ МНОГУ МУ СЕ СПИЕ АМА МОРА ДА УЧИ ФИЗИКА. ГО ЖАЛАМ. АМА ШТО ДА ПРАВИ... ЗНАЕЊЕТО Е СИЛА. А И МИ ВЕТИ ДЕКА УТРЕ ЌЕ ДОБИЕ ПЕТКА.


За жал девојчето не го прашаа... А знаеше...Значи својот дел од ветувањето го исполнила


ТИ СИ ТОА ШТО СЕ КРИЕЛО ПОД КЛУПАТА?


Не се криев... само избегнував конфронтација...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 20:04
И НА ПРОФЕСОРКАЅА И ОЛЕСНИ НА ДУШАТА, ОТИ НЕ БЕШЕ ПОДГОТВЕНА ЗА ЧАС
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Февруари.2008 во 20:05
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

И НА ПРОФЕСОРКАЅА И ОЛЕСНИ НА ДУШАТА, ОТИ НЕ БЕШЕ ПОДГОТВЕНА ЗА ЧАС


Значи се добро се сврши поради клупата...
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
Quentin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 763
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Quentin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 01:07
Никогаш не ме интересирала физиката, а хемијата уште помалку. Не ми биле тешки за учење, но сум ги учел механички, без интерес... Ете ви еден поим од физиката - механика (при учењето)...
Кон врв
BidiFit Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 454
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BidiFit Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 13:30
Физиката ми беше омилен предмет.!!!
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 15:15
И МЕНЕ, АМА НЕ СТАНАВ ФИЗИЧАР. ДОКАЗ ДЕКА УСМЕРУВАЊЕТО ОД ПРОФЕСОРОТ ИМА ГОЛЕМО ВЛИЈАНИЕ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
mircem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mircem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 16:48
dali znaete sto e crna dupka
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 16:49
zambo голема%20насмевка
Кон врв
mircem Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 28.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 61
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mircem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 16.Февруари.2008 во 16:50
dali znaete kako se radja nova galaksija?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.