IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Технологија > Електронски игри
  Активни теми Активни теми RSS - Unreal Tournament 3 Demo
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Unreal Tournament 3 Demo

 Внеси реплика Внеси реплика
Автор
Порака
hacko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Ultimate HackMan

Регистриран: 19.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај hacko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Unreal Tournament 3 Demo
    Испратена: 10.Јануари.2008 во 15:53
Ja instalirav UT3 od novoto DVD na Enter,i koga ja startuvam vo instant action,nesto mnogu mi e zamateno,nema nikakva ubavina.Probav nesto vo video settings,no ne biduva.Kako da go popravam ova,i dali problemot bi go resil dokolku ja kupam celosnata verzija?
Svijet je okrutan...Okrutniji od juce...
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Јануари.2008 во 16:58
Originally posted by hacko hacko напиша:

Ja instalirav UT3 od novoto DVD na Enter,i koga ja startuvam vo instant action,nesto mnogu mi e zamateno,nema nikakva ubavina.Probav nesto vo video settings,no ne biduva.Kako da go popravam ova,i dali problemot bi go resil dokolku ja kupam celosnata verzija?


Па можи да е до графичката картичка кажи шо графичка имаш ?
Плус тоа е демо, плус е од ентер :) така да има големи шанси да е зафркнато среќа
Не ми се верва дека во целосната верзија ке биди исто.
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.