IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Колку долго може да издржите без секс?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку долго може да издржите без секс?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
Автор
Порака
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 10:06
Подолго издржувам без секс изразено во времетраење за разлика од секс  смеење
Кон врв
bibce Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2203
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bibce Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 16:51
Originally posted by smizla smizla напиша:

Јас овде игледа го водам рекордот!!!
      
Имам издржано мнооогууу долго време, ама изгледа дека тој во тоа време НЕЕЕ!!!

И сега што???
Го приметив како отвара тајно мејл и како иде на FLERT on-line..............
      
 
......E DOBRO DE BA TI..големо%20гушкањеголемо%20гушкање...NEMOJ DA PLACES...............IC DA NE MI SE SEKIRAS..........MAZITE SE KAKO AVTOBUSI.............EDNI SI ODAT DRUGI DOAGAAT..................ZATOA GLAVATA  GORE  I  BRKAJ SI RABOTA................бакнеж
Кон врв
VLA Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 24.Мај.2008
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај VLA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Септември.2008 во 17:12
Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by sensei sensei напиша:

можам колку сакам и колку што е потребно среќа

 

Taka e, se e do silinata na karakterot  трепкањеголема%20насмевка

Pa i ne e bas do silinata na karakterot kolku mozes tolku, nema vrska toa ako recam kje izdrzam i kje izdrzam, ne e tocno taka go izmacuvas teloto i teloto ne moze da podnese.
Кон врв
bobsa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobsa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2008 во 23:40
abe puni 10 meseci da kazam, ama bicepsi se sirat, kaj i da e ke bide , ljubov e vo prasanje
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2008 во 23:48
Originally posted by VLA VLA напиша:

Originally posted by Lady Blue Lady Blue напиша:

Originally posted by sensei sensei напиша:

можам колку сакам и колку што е потребно среќа

 

Taka e, se e do silinata na karakterot  трепкањеголема%20насмевка

Pa i ne e bas do silinata na karakterot kolku mozes tolku, nema vrska toa ako recam kje izdrzam i kje izdrzam, ne e tocno taka go izmacuvas teloto i teloto ne moze da podnese.
 
Ako srceto e dvigatel na teloto,a ljubovta e gospodar na srceto moze da se izdrzi se .... vo ime na ljubovta .... sekoja zrtva se isplati, koga togasнамигнувањетрепкање
Кон врв
bobsa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Септември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 22
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај bobsa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Октомври.2008 во 03:21
"Ako srceto e dvigatel na teloto,a ljubovta e gospodar na srceto moze da se izdrzi se .... vo ime na ljubovta .... sekoja zrtva se isplati, koga togasнамигнувањетрепкање"
EVROPSKI KAZANO BRAVO
Кон врв
Гостин Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Гостин Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2008 во 20:21
Originally posted by bibce bibce напиша:

Originally posted by smizla smizla напиша:

Јас овде игледа го водам рекордот!!!        Имам издржано мнооогууу долго време, ама изгледа дека тој во тоа време НЕЕЕ!!! И сега што??? Го приметив како отвара тајно мејл и како иде на FLERT on-line..............       

 

......E DOBRO DE BA TI..големо%20гушкањеголемо%20гушкање...NEMOJ DA PLACES...............IC DA NE MI SE SEKIRAS..........MAZITE SE KAKO AVTOBUSI.............EDNI SI ODAT DRUGI DOAGAAT..................ZATOA GLAVATA  GORE  I  BRKAJ SI RABOTA................бакнеж

ЈАС НЕ ГО МЕНУВАМ МАЖОТ!!!
                   
Кон врв
butterflyM55 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
***PEPE***

Регистриран: 17.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 3399
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај butterflyM55 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Ноември.2008 во 05:43
ИЧ ДА НЕ МЕ ПРАША ЗА СЕКС НЕМА ДА МИ ТЕКНЕ.......ЗАБОРАВАМ ОДВРЕМЕ НАВРЕМЕ И ШТО Е ТОА..ПА ТОГАШ МЕ ПОДСЕТУВА ЗА ДА МИ ДРЖИ ВЛАГА ДО СЛЕДНОТО ЗАБОРАВАЊЕ
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 00:46
Do koga jas sakam... se e do mozokot ..... среќатрепкање
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 09:05
Papagalceto tri pati dnevno mu se kacuva na kukliceto vo kafez, pa sea ti vidi kakov sum tek pa ja
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 14:33
...да бе, луд сум ја да се мучам безвезеголема%20насмевкатрепкање
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 19:41
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

...да бе, луд сум ја да се мучам безвезеголема%20насмевкатрепкање
 
Da si lud , lud si ..... a da nemozes da izdrzis, nemozes голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевкаплазење
Mi falese src, milo mi e sto se vrati среќатрепкање
големо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
 
Кон врв
Enigma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 11.Април.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9984
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Enigma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 22:10
mozam kolku shto sakam,a samo fali da posakam,i ke izdrzam.........i ne deka ne koga sakam izdrzuvam
Mojata dusha ne e pateka,da minesh i da zaminesh,mojata dusha ne e kamin da se zgreesh i da zaminesh,mojata dusha e bozji hram-vleguvash i ostanuvash tamu
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Ноември.2008 во 23:37
Неам појмане%20знам никогаш не сум се тестирал...хммм...размислување
А зошто би го правел тоа нелиплазење
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 34567>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,266 секунди.