IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Конкуренција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Конкуренција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
Автор
Порака
carter Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 24.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 138
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај carter Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 20:25
BRAO ELFI.NEMA ZOSTO DA SE OTKAZUVAM KOA NE ZNAM ZENSKATA KOGO SAKA.AKO VEKE GO ODBERE DRUGIOT CAO PRIJATNO.AKO NE NE SE OTKAZUVAM 
Кон врв
KaTeNcE1111 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Јануари.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 168
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај KaTeNcE1111 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 28.Јануари.2007 во 20:35
Originally posted by ACELERA ACELERA напиша:

ако ме одбере мене добивам --него
ако не ме одбере пак добивам --не бил за мене и ке си побарам некој што е
 
 
Dobro kazanaoTongue I jas bi igral takaLOL
You will never get to HEAVEN if you`re scared of gettin HIGH!
Кон врв
mara Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 13.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mara Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 05:46
Konk*rencija zavisi so koj kako,
 
i dali vredi da bides vo konk*rencija so nekogo ili za nekogoWink
 
Mislam deka treba da se boris za toa sto ti pripaga tebe.
Da saks znaci da zivees megu iljadnici luge, a da mislis samo na eden!
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 29.Јануари.2007 во 23:03
Originally posted by T-viki T-viki напиша:

denes e se poslaba konk*rencijata-ima mnogu malku pravi licnosti na koi moze da im se dade takva cest da imaat konk*rencija
 
Clap Clap
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
Flix Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Клабинг

Регистриран: 14.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 9229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Flix Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 19:28
Konk*rencija, nema mnogu, lesno se unistuva Big%20smile
Najubo e ko ke imas monopol, kako vo ekonomijata taka vo ljubovta Big%20smile
Кон врв
Julija Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 1706
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Julija Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Јануари.2007 во 21:15
Originally posted by FLipsi FLipsi напиша:

Konk*rencija, nema mnogu, lesno se unistuva Big%20smileNajubo e ko ke imas monopol, kako vo ekonomijata taka vo ljubovta Big%20smile


Vo vrskata nema demokratija...samo apsolutna monarhija   

Изменето од Julija - 30.Јануари.2007 во 21:15
Кон врв
silvanaa Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај silvanaa Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 11:51
Kon*urencija,nekogo go pali nekogo go plashi,zavisi koga se pojavuva i vo kakov oblik!Mi se ima sluceno i da pobegnam ,no i da se boram!Sepak KRAJOT ne zavisi tolku od borbata ili beganjeto tuku kako ke izigraat dvete strani.
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 17:11
Sekoja saka da i se vrtat poise mazjaci za da si odbere Alfa, a po moznost da se istepaat megu sebe za nea sto ke i pomogne vo izborot
Кон врв
nemo84 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Young Modern

Регистриран: 24.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 500
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nemo84 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Јули.2007 во 17:51
На пример ако меркам некоја а у исто време некој друг ја мерка.
Е па во тој момент преминуваме на една работа што девојките не ја разбираат, кој е тука алфа мажјак.
 Се разбира на крај или ја завршувам со девојката или двајцата со к*рот во раце остануваме.
Ало конк*ренцијата може да си отиде дома и Ouch
Кон врв
Lilija7 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 8994
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lilija7 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 10:51

Понекогаш, заради конк*рентот/конк*рентката, може да се залажи човек по некоја личност...трепкање

сакам да кажам:
можеби личноста и не ти значи многу, ама ако се појави трето лице еднина, проработува егото......па ако и "победиш" во "борбата".задоволство...може да се случи "долгочекуваната среќа повеќе да не е нужна"....голема%20насмевка
ЧОВЕЧКИОТ МОЗОК Е КАКО ПАДОБРАН, ТРЕБА ДА БИДЕ ОТВОРЕН ЗА ДА МОЖЕ ДА ФУНКЦИОНИРА.
Кон врв
MissSexy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 22.Август.2007
Локација: Cook Islands
Статус: Офлајн
Поени: 364
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај MissSexy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 11:11
Konk*rencija ne rani , site si znajme kolku vredime i sto barame od partnerot , ova ne e aukcija pa ke igrame igri.
U never get a second chance to make a first impression
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 17:32
НЕПРАВИЛНО....-Види вака...јас тебе те скам, а твое е да си одбереш...јас ти кажав па што сакаш прави...не можам јас да те убедувам тука 100 години за ти да ми поверуваш јас само еднаш кажувам и никад више...
ПРАВИЛНО...Искрено да ја отворите душата пред личноста која што ја сакате за себе, да кажете што чуствувате зашто од убави чуства и прекрасни зборови никогаш нема штета..колку подобро објасните а за тоа стваарно треба да се отворите....толку подлабок впечаток ќе има лишноста за вас...
сум имала конк*ренција ама искрено никогаш таа не победила до сега..фала богу.
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
LUPUS ET Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Септември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 30
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LUPUS ET Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 03.Октомври.2007 во 18:03
Ништо.
,,ODLUCHIV: CRIG BLIC,,
Кон врв
becenevem Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2108
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај becenevem Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Октомври.2007 во 10:01
napredok
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 678910 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,172 секунди.