IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Конкуренција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Конкуренција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 12>
Автор
Порака
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2005 во 15:42

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

obozavam konk*rencijaaaaaaaaaaaaa, ja pravi igrata pointeresna... Moeto moto e play the game

A dsrugata strana ako ne saka da ja prifati igrata i dobie crven karton

 

auuu ne sum pomislil na toa hmmm... Abe kakva drua strana be daj tuka kaj so sme nie pa za drugata nikako ne mi e galje  Ako i preci na drugata strana neka si fati dzade

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2005 во 15:46
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

obozavam konk*rencijaaaaaaaaaaaaa, ja pravi igrata pointeresna... Moeto moto e play the game
A dsrugata strana ako ne saka da ja prifati igrata i dobie crven karton



auuu ne sum pomislil na toa hmmm... Abe kakva drua strana be daj tuka kaj so sme nie pa za drugata nikako ne mi e galje Ako i preci na drugata strana neka si fati dzade


A sto ako ti go dobiesh crveniot karton,togash e loso,neli?
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2005 во 15:48
Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

Originally posted by Ghost Ghost напиша:

obozavam konk*rencijaaaaaaaaaaaaa, ja pravi igrata pointeresna... Moeto moto e play the game
A dsrugata strana ako ne saka da ja prifati igrata i dobie crven karton



auuu ne sum pomislil na toa hmmm... Abe kakva drua strana be daj tuka kaj so sme nie pa za drugata nikako ne mi e galje Ako i preci na drugata strana neka si fati dzade


A sto ako ti go dobiesh crveniot karton,togash e loso,neli?

 

pa zar eden crven karton bi me zaprel???? cekam dva natprevara i mi pominue kaznata hahaha

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2005 во 15:49

E SEKOJA CEST ZA OVA
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2005 во 15:50

Originally posted by maja maja напиша:


E SEKOJA CEST ZA OVA

 

znaci 1:1 a?

    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
maja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Убавицата и ѕверот

Регистриран: 28.Мај.2005
Локација: Italy
Статус: Офлајн
Поени: 13127
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај maja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2005 во 15:52
Originally posted by Ghost Ghost напиша:

Originally posted by maja maja напиша:

E SEKOJA CEST ZA OVA



znaci 1:1 a?


Zimi mama ne vidov koj go dade golot
[IMG]http://img140.imageshack.us/img140/2444/2csa0.gif">[IMG]http://img20.imageshack.us/img20/3669/zt6uzj6n8sin4.gif">
Кон врв
Ghost Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Universe is my limit

Регистриран: 30.Септември.2005
Статус: Офлајн
Поени: 6109
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ghost Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 01.Октомври.2005 во 15:54
Na trpe vujnata ima sestra, sega ona ima vnuka koja go saka komsijata nejzin, a komsijata ima dvajca drugari koi sto rabotat u pionerska zadruga... pa sega se mislam da gi viknam da mi pomognat tuka u edna rabota  hahhaha. A inace golot si e gol koj go vrti
    MACEDONIA - LAND OF SUPERIOR NATION          
Кон врв
soncence Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 04.Февруари.2006
Локација: American Samoa
Статус: Офлајн
Поени: 2341
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај soncence Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 06.Февруари.2006 во 18:16
Jas ke se boram za onoj sto go sakam.Pa sekogas se boram i sekogas pobeduvam.
Кон врв
oblachinja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 12.Март.2006
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 4990
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај oblachinja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 09:29
E sega duri procitav...taka e srcence...borba do pobedaLOL
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 10:06
Originally posted by Angle Angle напиша:

Jas ke se boram za onoj sto go sakam.Pa sekogas se boram i sekogas pobeduvam.
Hug i da znaes deka imas ODLICEN stavTongue
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 22.Јуни.2006 во 10:28

1. ako setam deka devojka me stavila vo situacija kako " aj davidam koj e podobar" pa so nego ke bidam, ako me odberi mene, ja pominuvam i cao i nishto poveke.

2. Ne stavam devojki vo konk*rencija i nesakam da se natprevaruvaat za mene, toa go gledam kako navreda.
 
3. pa ne sme "kucinja na trki" pa aj da vidam koj ke pobedi.
 
4. Direkno kazuvam ako me prashaat  BIVA ILI NE BIVA, i sakam direkten odgovor na moite prashanja BIVA ILI NE BIVA
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2006 во 10:11
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

1. ako setam deka devojka me stavila vo situacija kako " aj davidam koj e podobar" pa so nego ke bidam, ako me odberi mene, ja pominuvam i cao i nishto poveke.

2. Ne stavam devojki vo konk*rencija i nesakam da se natprevaruvaat za mene, toa go gledam kako navreda.
 
3. pa ne sme "kucinja na trki" pa aj da vidam koj ke pobedi.
 
4. Direkno kazuvam ako me prashaat  BIVA ILI NE BIVA, i sakam direkten odgovor na moite prashanja BIVA ILI NE BIVA
vo prirodata zenite go izbiraat posilniot  mazjak , istoto e i kaj lugeto
во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2006 во 14:22
Originally posted by kokolo kokolo напиша:

1. ako setam deka devojka me stavila vo situacija kako " aj davidam koj e podobar" pa so nego ke bidam, ako me odberi mene, ja pominuvam i cao i nishto poveke.
 
ClapClap Bravo be Kokolo!! Clap
Кон врв
kokolo Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Февруари.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2960
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај kokolo Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јуни.2006 во 15:03
Hektor: vo prirodata zenite go izbiraat posilniot  mazjak , istoto e i kaj lugeto
kokolo: toa shto e priroda, priroda e, a toa do kade sme vo razlika so zivotnite i toa treba da se zeme vo predvid. 
a iskreno koga ke se stavi nekoj na kantar kako stoka za napazar pa i toa ne e vo red be Hektore. I bez razlika koj i shto sum ne mi se dava za pravo da se odnesuvam taka kon devojkite. a za toa dali sum ili ne sum dobar zavisi od toa shto ke pottikne curata kaj mene.
ONLY GOD CAN JUDGE ME NOW
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 45678 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,188 секунди.