IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Конкуренција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Конкуренција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
Автор
Порака
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Конкуренција
    Испратена: 23.Јули.2005 во 16:23
Vi se dopagja nekoja lichnost. I vie i se dopagjate.
A sto koga ke se pojavi vash konk*rent???
I nemu mu se dopagja licnosta koja vam vi se dopagja!
Sto vo vakov slucaj?

Dali ke se povlecete i ke cekate sto ke se sluci?
Ili mozebi ke se borite za licnosta koja ja sakate?
Кон врв
batt's Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2268
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај batt's Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2005 во 16:27
mene mi se ima ova sluceno!

Imase edna devojka koja mnogu mi se dopagjase, a ijas nejze. Arno ama se pojavi uste edna devojka na koja i se dopagjav. Problemot bese sto ovaa vtorata ne ja sakav, ama taa navaluvashe. A prvava devojka so koja se sakavme kako da ja izgubi doverbata vo mene i vo pocetokot se povleche. Kako da se uplasi od konk*rentkata. Togas si pomisliv dali ona sto go osekavme eden za drug bilo vistinsko.

Vo sekoj slucaj ovaa prvata sobra hrabrost, rabotite stanaa jasni i ostanavme zaedno.

Za onoj sto iskreno go ljubis vredi da se pomachis i da se borish za da go zadrzis!
Кон врв
* Кликни и види ги опциите
Гостин
Гостин
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај * Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2005 во 16:48
mene mi se sluci ednas da dobijam konk*rencija za edna zenska sto stvarno mi se dopagjashe. jas nezdrav se povlekov, cekav taa da odbere. ja izgubiv :(

i sega se kaam za toa. kolku bev blesav, a mozebi taa bese mijata vistinska ljubov?!
Кон врв
Merlinka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 800
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Merlinka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Јули.2005 во 18:15
MI ZNACI LICNOSTA KE SE BORAM ZA NEA.
mErLiNka & KeNeDi
Кон врв
Ana^^ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 119
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ana^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 00:45
Vo zivotot sekogas treba da se boris za ona sto go posakuvas,nikogas ne treba da se predades
Moze ke bide malce potesko dodeka go osvois no ne treba da se predavas
Jas ne se predadov i uspeav da ja pobedam konk*rencijata
Nadezta posledna umira
MeSs WiTh ThE BeSt,DiE LiKe The ReSt!
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 00:49
skoro tocno

no covek treba da e relen ako moze da prosudi
do kake treba da se bori
ne slucajno rekoa so glava zid ne se turka
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:02

Originally posted by mikus mikus напиша:

skoro tocno

no covek treba da e relen ako moze da prosudi
do kake treba da se bori
ne slucajno rekoa so glava zid ne se turka

Totalno se slozuvam.

Do sega mo mojov zivot konk*rencii bile bivsi.No edno sto nauciv poleka i so trpenie ke si dojde i tvoeto.Dobro ima i isklucoci, ponekogas i ne uspeva ako osabata nema nikakov interes kon tebe. 

Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:12
konk*rencija e zdrava rabota
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:14

Originally posted by mikus mikus напиша:

konk*rencija e zdrava rabota

Zosto mislis taka?

Za mene bez konk*rencija pomalku nervozi.

Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:16
bez konk*rencija covek ne odi napred
nema potreba da postane podobar covek
podobar
poubav
posakan
pozelen
povesel
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:21

Vikas deka konk*rencijata e kako stimulant.

Jas iskreno ne se plasam od konk*rencija pa i da izgubam.Ama ponekogas mi e zal za drugiot jas ako pobedam ako znam deka i taa osoba e fina.

Edno nesto vo zivotot sto nauciv stanuvajeto posle padot ne pravi posilni,poubavi,poveseli...

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:23
MORAS PONEKOGAS DA ODIS NAPRED BEZ POGLED DALI KE IMA ZRTVI......
Кон врв
mikus Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 05.Јули.2005
Статус: Офлајн
Поени: 49802
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mikus Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:26
Originally posted by engie engie напиша:

Vikas deka konk*rencijata e kako stimulant.


Jas iskreno ne se plasam od konk*rencija pa i da izgubam.Ama ponekogas mi e zal za drugiot jas ako pobedam ako znam deka i taa osoba e fina.


Edno nesto vo zivotot sto nauciv stanuvajeto posle padot ne pravi posilni,poubavi,poveseli...


ete gledasH?
i od zivotot se uci ne samo od strav od konk*rencijata
Кон врв
engie Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 10.Август.2005
Локација: Zimbabwe
Статус: Офлајн
Поени: 2775
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај engie Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 11.Август.2005 во 01:33

Bogami zivotot ti e najdbra lekcija.

Ama jas gi zalam i drugite mozebi zosto nie zenskite sme poemotivni.

Edno znam ne bese mojata ubavina sto ja pobedi konk*rencijata tuku mojata nasmevka i vedar duh.

Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.