IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Конкуренција
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Конкуренција

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 12>
Автор
Порака
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 11:35
може ли овде да се преслика онаа од бизнисот , конк*ренцијата носи квалитет , ако нема конк*ренција тогаш има монопол.....а тоа баш и не е она .....
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:23
Delf, mislis na konk*rencija koga osvojuvas nekoj i dvajcata ste slobodni ili vo vrska, bilo kakva?
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:39

vaka  imas poveke udvaraci  ima konk*rencija ,ti imas izbor i biras kvalitet , imas eden udvarac  toj ima monopol nema konk*rencija moze ke se sprovne nekako  a moze kvalitetot ne e bas  

Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:45
znaci prvoto more
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:49
daaa DA ZIVEE KONk*rENCIJATA  se dodeka  TI ne zastanes na ONAA drugata strana  a? scena druga ti mu frli oko ama i ovie drugite dve  tri okolu tebe isto taka ,i sea?
Кон врв
blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Октомври.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 5922
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:52
ako ima klik-klik megju mene i nego me zabole  
Кон врв
Delfin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јуни.2005
Статус: Офлајн
Поени: 15178
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Delfin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 30.Август.2006 во 12:54
tebe voopsto ne ti e zal za drugite  a nie go zaokruzivme prasanjeto so konk*rencijata , mozebiiii
Кон врв
elfi Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Септември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај elfi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Септември.2006 во 17:24
ne gledam zosto bi se isplasila od konk*rencija nitu potrba od povlekuvanje...jas imam pravo da go zemam isto kolku sto taa ima pravo da mi konk*rira   edinstveno moze da se otkazam ako vidam deka TOJ vlece poveke na drugata strana, vo takov slucaj prestanuva da me interesira taa "borba" zatoa sto e veke resena...
srekata ni go prodava ona sto misleme deka ni go dava...
Кон врв
^^*Slatki4ka*^^ Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Септември.2006
Статус: Офлајн
Поени: 7
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ^^*Slatki4ka*^^ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Септември.2006 во 17:09
konk*rencijata ne bi pretstavuvala problem dokolku si siguren vo ljubovta na tvojot partner !!!
SIMPLE I'M THE BEST
Кон врв
Mindy Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Искрена, поискрена здравје

Регистриран: 14.Ноември.2005
Локација: United Arab Emirates
Статус: Офлајн
Поени: 14596
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mindy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 12:29
Originally posted by batt's batt's напиша:

Vi se dopagja nekoja lichnost. I vie i se dopagjate.
A sto koga ke se pojavi vash konk*rent???
I nemu mu se dopagja licnosta koja vam vi se dopagja!
Sto vo vakov slucaj?

Dali ke se povlecete i ke cekate sto ke se sluci?
Ili mozebi ke se borite za licnosta koja ja sakate?



Hmm, pa ne sum se nasla vo vakva situacija, ama ako vredi deckoto , sekako ke se boram za nego, nema da go ostavam so prazni race LOLLOLLOL
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 12:59
Не се палшам од конк*ренција!! Верувам во себе мојата привлечност и способностBig%20smile напротив тоа ме прави посигуран но и посреќмна ако е избере мене LOL LOL  LOL  LOLTongue
Кон врв
Dana Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Март.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 3018
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Dana Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:22
Ako e vredno tipce.. znaci nema da se boram, zasto on, neli e vreden, spored mene toa znaci deka moze sam da si proceni, da rezonira, saka so mene ili so onaa kokoskana LOL Sala na strana, i da go dobiam so borba, ne e toa vistonskoto, ako saka, sam ke bide so mene.
Sekako, ova ne znaci deka ne treba da se istaknat kvalitetite, za da ve zabelezat.
Love like an angel, make love like a devil. [IMG]http://i73.photobucket.com/albums/i215/enatara/eyer.gif" />
Кон врв
BiG_kIsS Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Крајно сериозна во с'e

Регистриран: 01.Ноември.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 8373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај BiG_kIsS Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 14:36
Зависи какво е машкото, ама зависи и која е конк*ренцијата LOLLOLLOL
Never be afraid to Dream... Live... Love and Laugh. Be afraid not to!!!
Кон врв
Isis Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

CATALYST

Регистриран: 19.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5871
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Isis Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 25.Јануари.2007 во 15:14
би и го препуштила на конк*рентката .. дарежлива сум..
не, сериозно ако ме одбере мене добивам --него
ако не ме одбере пак добивам --не бил за мене и ке си побарам некој што е
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 56789 12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,156 секунди.