IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Уметност , култура и традиција
  Активни теми Активни теми RSS - Online Книги?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Online Книги?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Online Книги?
    Испратена: 08.Јануари.2008 во 01:25
Ме интересира некој web site каде што може да сретнам некој поголема архива на net-книги, каде што ќе можам да си прочитам некоја добра книга (по можност на македонски или барем на српско-хрватски)збунетост
ВЕ МОЛАМ не бидете цициии и споделетенамигнувањеголемо%20гушкање
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 02:04
Aj,ke zamolam i jas...moze ke im e nezgodno,pa ke kazat....молитвамолитва

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 15:13
Originally posted by mamma mamma напиша:

Aj,ke zamolam i jas...moze ke im e nezgodno,pa ke kazat....молитвамолитва


mamma СРЦЕ СИголемо%20гушкање
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 15:15
Nishto,...ne palat ni molbi...плачење
a tolku mi se chita neshto dobrooooooo...!!!!!

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 15:37
молитва
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 17:30
Цел ден барам ама не можам ништо да најдам. Ама не се откажувам...
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:01
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Цел ден барам ама не можам ништо да најдам. Ама не се откажувам...


Па тоа е духот на форумџиството големо%20гушкањеголема%20насмевка
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:16


Зошто уште не можам да го видам???????????????

Изменето од Andjelina - 07.Октомври.2009 во 14:21
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:30


Затоа што со исклучок на поединци, многу е редокне%20знам


Изменето од Andjelina - 07.Октомври.2009 во 14:21
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:33

Значи сепак го има и кога тогаш ќе се јави.

Изменето од Andjelina - 07.Октомври.2009 во 14:21
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:35
Надежта последна умиранамигнување
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:43
Лани сурфав по веб страната на ДПМ и најдов еден убав роман „Корени на животот, корени на смрта“ од Методи Манев. Денес не ми успеа. Инаку го имам симнато ама не знам како можам да ви го испратам, или да го пастирам целиот на форумот. Се работи за лице кое има амнезија од војната во Босна и е во потрага по идентитетот.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 20:26
Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Лани сурфав по веб страната на ДПМ и најдов еден убав роман „Корени на животот, корени на смрта“ од Методи Манев. Денес не ми успеа. Инаку го имам симнато ама не знам како можам да ви го испратам, или да го пастирам целиот на форумот. Се работи за лице кое има амнезија од војната во Босна и е во потрага по идентитетот.


Испрати ми го те молам на mail пошто стварно ме интересираат такви тематикисреќа drljacha@gmail.com
Кон врв
majstorce62 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...

Регистриран: 23.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4251
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај majstorce62 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 20:44
Originally posted by Drlja Drlja напиша:


Originally posted by majstorce62 majstorce62 напиша:

Лани сурфав по веб страната на ДПМ и најдов еден убав роман „Корени на животот, корени на смрта“ од Методи Манев. Денес не ми успеа. Инаку го имам симнато ама не знам како можам да ви го испратам, или да го пастирам целиот на форумот. Се работи за лице кое има амнезија од војната во Босна и е во потрага по идентитетот.
Испрати ми го те молам на mail пошто стварно ме интересираат такви тематикисреќа drljacha@gmail.com


веднаш што ќе ја пронајдам низ ЦД- ињата , АМА ПРВО ДА ГО ИЗГЛЕДАМ тОШЕ ДО КРАЈ.
БИДИ СИ ГОСПОДАР НА СОПСТВЕНИОТ УМ
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.