IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Забава, разно, игри, интима
  Активни теми Активни теми RSS - ИЗГУБЕНИ ВРСКИ (дали ке се сетите)
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ИЗГУБЕНИ ВРСКИ (дали ке се сетите)

 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
Автор
Порака
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: ИЗГУБЕНИ ВРСКИ (дали ке се сетите)
    Испратена: 07.Јануари.2008 во 06:47
eve jas prv pocnuvam leto 1988 dojran devojkata se vikase violeta ili viki pominavme burni dvaeset dena koj nikogas nema da gi zaboravam potoa se razdelivme i poveke ne se vidovme
p.s odmoraliste titovi pineri kaj acikot dojran
GOSPOD IMA ,AMA NE ZA SEKOGO
PA TI VIDI
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 04:43
se sekavam na site, pa mlada sum bre
Кон врв
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 17:01
ja se sekavam ama ne mozam da stapam vo kontakt,djabe se sekavam
GOSPOD IMA ,AMA NE ZA SEKOGO
PA TI VIDI
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 18:20
so ke ti e kontakt, gledaj napred ne nazad
Кон врв
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 18:57
Originally posted by IQ IQ напиша:

so ke ti e kontakt, gledaj napred ne nazad

se sl*gam so tebe ,no zavisi koj e napred ako si kandidat nema problem nikoj ne znae odnapred
GOSPOD IMA ,AMA NE ZA SEKOGO
PA TI VIDI
Кон врв
Drlja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 24.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 3373
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Drlja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:42
Кипар 2003-та, 22 годишна Молдавка (вонсериска убавина) авантура која нема да ја забораваммечтаење
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 19:44
a a ko sum kandidatkaмаксимус a?
Кон врв
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 22:24
Originally posted by IQ IQ напиша:

a a ko sum kandidatkaмаксимус a?

e pa od tebe zavisiIQ POSLE TOA E LESNO

Изменето од максимус - 08.Јануари.2008 во 22:24
GOSPOD IMA ,AMA NE ZA SEKOGO
PA TI VIDI
Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 22:26
mislam baras kandidat ili kandidatka?
Кон врв
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 13:26
Ufff.....dobra tema!!!Tamam za mene.Izgubeni vrski ne...izgubeni luge da!Eden od niv i jas talkam ko covek bez kompas ,cekam nesto a ne znam sto...se nadevam na nesto ama ne znam sto...se boram so nesto a ne znam sto...ziveam zivot ama ne znam kakov...sakav ama ne znam kako...bev sakan ama ne znam kolku...VSUSNOST SE STO SUM NAPRAVIL DOSEGA E...NE ZNAM STO...HAHAHAHA...LEPOTA,MORA DA PRIZNAETE.
Кон врв
максимус Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 29.Јули.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 153
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај максимус Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 14:56
Originally posted by IQ IQ напиша:

mislam baras kandidat ili kandidatka?

sepak sum za kandidatka ,nema zijan od uste edna prijatelka veke koga e predlogot daden nema smisla dase odbie
GOSPOD IMA ,AMA NE ZA SEKOGO
PA TI VIDI
Кон врв
Anthony Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 3379
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Anthony Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 16:17
Se trudam da zaboravam
It’s nice to be important....it’s   important to be nice!
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 16:18
Originally posted by Joshua_Tree Joshua_Tree напиша:

Ufff.....dobra tema!!!Tamam za mene.Izgubeni vrski ne...izgubeni luge da!Eden od niv i jas talkam ko covek bez kompas ,cekam nesto a ne znam sto...se nadevam na nesto ama ne znam sto...se boram so nesto a ne znam sto...ziveam zivot ama ne znam kakov...sakav ama ne znam kako...bev sakan ama ne znam kolku...VSUSNOST SE STO SUM NAPRAVIL DOSEGA E...NE ZNAM STO...HAHAHAHA...LEPOTA,MORA DA PRIZNAETE.


welcome to the club големо%20гушкање
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 09.Јануари.2008 во 16:28
хмммм......памтам и јас летото во Будва..пред некоја година...не се случи кој знае што но самите очи како да ни збореа небаре цел живот се знаеме и на некој начин сакаме...беше интересно и досега не памтам да сум зборела за ова зашто искрено одма заборавив. патем и не се случи ништо за да се памти...среќа
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  12>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 1,406 секунди.