IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Секс
  Активни теми Активни теми RSS - Мој став за хомосексуалноста
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Мој став за хомосексуалноста

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 103>
Автор
Порака
RebeL Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 20.Април.2005
Статус: Офлајн
Поени: 656
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај RebeL Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 18:56
Originally posted by аџија аџија напиша:

Не ми сметаат лековерните, забеганите и хомосите.

Оти провоцираш?
-=Rules Are Made To Be Broken=-
ЗАЧУВАЈТЕ ЈА КИРИЛИЦАТА! ПИШУВАЈТЕ МАКЕДОНСКИ НА КИРИЛИЦА!
Кон врв
Ateist Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 01.Јуни.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 757
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Ateist Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 20:44
Затоа што не знае поинаку, тоа му е стилот.
Да бидеш верник е исто како да си слеп, а да раскажуваш за светлината (Атеист)
Кон врв
diogenskopje Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2063
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај diogenskopje Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 20:54
Originally posted by Ateist Ateist напиша:

Затоа што не знае поинаку, тоа му е стилот.


газење%20од%20смеење KRATKO I JASNO газење%20од%20смеење
газење%20од%20смеење
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 21:35
Originally posted by RebeL RebeL напиша:

Originally posted by аџија аџија напиша:

Не ми сметаат лековерните, забеганите и хомосите.

Оти провоцираш?

Covekot e iskren. Uste eden primer deka homosite imaat potreba da se cuvstvuvaat antagonizirani.
Taka mozat da ja opravdaat svojata vnatreshna mizerija i praznina so ugnetuvanjeto vo opstestvoto, namesto so vistinskite psiholoski pricini.


Изменето од sensei - 07.Јануари.2008 во 21:36
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
nancy Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 21.Декември.2007
Локација: United Kingdom
Статус: Офлајн
Поени: 25
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај nancy Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 21:53
страшни сте значи...аман што ве тера вака да размислувате?
за да биде човек толку полн со нертрпеливост мора да има некој сериозен проблем... а вашиот изворен проблем сигурно не се хомосексуалците -така да чејс а врк..
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 22:24
Zivejte si go svojot zivot ama podaleku od mojot 
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 23:10
јас сум стрејт но немам предрасуди за оние кои се хомо или би намигнување
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Јануари.2008 во 23:41
Originally posted by RebeL RebeL напиша:

Originally posted by аџија аџија напиша:

Не ми сметаат лековерните, забеганите и хомосите.

Оти провоцираш?


види види....

да општиш неморално со маж, како со жена, било ПРАВО!

а истото да го критикуваш, ПРОВОКАЦИЈА?

Каква перверзија на толерантноста... ЗНачи само кога вас ви одговара и треба, а?

Шо бидна со СЛОБОДАТА??? Да, СЛОБОДАТА на умот, мислата, идејата?

УМРЕ ЕДНОУМИЕТО, ама дојдоа хомосите да се борат да се врати.
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 00:49
Не ми сметаат хуманистите, крводарителите, солидарните и хомосексуалците голема%20насмевка
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 01:02
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

Не ми сметаат хуманистите, крводарителите, солидарните и хомосексуалците голема%20насмевка


И тебе ли? глупчогазење%20од%20смеење
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 01:05
Originally posted by аџија аџија напиша:

Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

Не ми сметаат хуманистите, крводарителите, солидарните и хомосексуалците голема%20насмевка


И тебе ли? глупчогазење%20од%20смеење
 
 
Kakva koincidencija   
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
аџија Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 25.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 5474
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај аџија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 01:32
хахаха... абе уствари, твојов пост е „коинциденција“а знаеш дека сум анти-геј друже! плазењеплазењеплазење


Изменето од Eleni - 08.Јануари.2008 во 16:47
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 01:37
Od kaj znaes deka si anti-gej?

Изменето од Eleni - 08.Јануари.2008 во 16:39
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
zenmaster Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Interceptor

Регистриран: 05.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4262
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zenmaster Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Јануари.2008 во 01:55
Originally posted by аџија аџија напиша:

Originally posted by zenmaster zenmaster напиша:

Od kaj znaes deka si anti-gej , probase  ne ti odi......ili onaka ?


на форумов има многу сексуално дезориентиран
 
Tie sexsualno dezorientirani se krijat a site ostanati vekje se deklariraa .
 


Изменето од Eleni - 08.Јануари.2008 во 16:50
[IMG]http://img148.imageshack.us/img148/4285/xxxpn7.gif">
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 103>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,141 секунди.