IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Стил на живот > Филозофија и психологиjа
  Активни теми Активни теми RSS - Храброст
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Храброст

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 21>
Автор
Порака
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Храброст
    Испратена: 04.Јануари.2008 во 11:41
ajde site so svoite mislenja kazete sto e za vas hrabrost?!

Изменето од mamma - 12.Април.2008 во 15:44
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 13:26

za mene  :

               
hrabrost=ludost!!!
t.e. za da bides hrabar treba da si lud!!!
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 13:42
kako dete mi kazaa deka hrabrost e
da se iseres na komcijata pred vrata da zazvonis i da pobaras WC hartija
no denes ne sum ubeden deka e toa hrabrost

denes e hrabrost da se nauci kako da se zivee ako ne se znaelo kako da se
rodi 
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 13:44
Originally posted by ZeZnAtA ZeZnAtA напиша:

za mene  :

                hrabrost=ludost!!!
t.e. za da bides hrabar treba da si lud!!!



ma jok
ludi ne se hrabri samo se ludi
hrabar covek se soocuva so posledicite

SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 13:57
hrabar e onoj koj veruva vo ona za koe go napravil toj cekor............,cekor na hrabrost da im se sprotivstavi na site onie koi gledale samo "pravo"..........i normalno takviot se soocuva so posledicite..............a, lud e zatoa sto mozel se da ostavi kako sto e..........no sepak bil hrabar...........i se izboril za ona koe sto mectael.... 
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
plamenko Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 07.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 2159
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај plamenko Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:37
hm hrabrost ludost ima nekoja zaednicka unija ama ne e isto e4dniot e so princip drugiot ne
sto ne znaci deka hrabriot e lud i ludiot e hrabar
hrabar e onoj koj znae sto saka i sto da napravi i go pravi za da go dobie toa
i vo isto vreme zagrozuva skoro sve duri i celo minato ponekad za da postapi pravilno
inace definicija pa vaka nekako bi glasela onoj koj ja bara slobodata najprvin za sebe pa i da im dava na drugite onoj koj se stava pred drugite za nivni problemi da resi pa i zadno so niv i negovi onoj koj greskite svoi si gi priznava i poprava onoj koj se dvoi od tolpata plaslivci koj nemaat svoe jas bi rekol ispaga :hrabrost inace e energija koja nekoj moze da ja iskoristi nekoj go pravi po krevok toa e toa nema nisto ili e + ili - ili e gore ili dole
 
brave hart eve vi eden primer:sloboda
Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:38
hrabrost e......koga znam treba da go vadam....a ne go vadam.....
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:41
Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

hrabrost e......koga znam treba da go vadam....a ne go vadam.....


toa ne se vika hrabar
nego POMOCANголема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:44
Originally posted by anakin anakin напиша:


Originally posted by LouWeed LouWeed напиша:

hrabrost e......koga znam treba da go vadam....a ne go vadam.....


toa ne se vika hrabar
nego POMOCANголема%20насмевка


.....misles?
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:49
da go napisal nekoj drug da se mislam,,, majmune
газење%20од%20смеење
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
LouWeed Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
I AM THE KING OF ROCK&ROLL

Регистриран: 28.Мај.2005
Статус: Офлајн
Поени: 13012
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај LouWeed Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:50
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:54
oki de
koga castis?голема%20насмевка
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 14:55
храброст е да се носиш со она што навистина си, многу луѓе се срамат да бидат тоа што се, а храбрите излегуваат на улица такви какви што мислат дека треба да бидат колку и да е тоа чудно и се чувствуваат убаво во своја кожа

Изменето од Monuska - 04.Јануари.2008 во 14:56
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
zabegan Кликни и види ги опциите
Модератор
Модератор
Лик (аватар)
Другарот на Мона Лиза

Регистриран: 06.Април.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9774
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zabegan Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 15:48
nekoj na pismena dobil tema "sto e hrabrost"
u tetratkia napisal samo "e ova e hrabrost" i ja predal tetratkata na profesorot
размисли пред да напишеш глупост
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 21>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,359 секунди.