IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Колку ви е битно како вашиот парнер се облекува?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Колку ви е битно како вашиот парнер се облекува?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
Автор
Порака
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 03:04
ima ima fala bogu, samo sakam da istaknam deka oblekata nisto ne menuva
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 03:06
oblekata se pere i cisti i pegla i frla
so oblekata e mnogu polesno odosto so covekot
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 03:10
na crncite od Afrika sto nemaat leb za jadenje bas im e gajle za nekakva si obleka
Кон врв
anakin Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Unidentified Flying Object

Регистриран: 08.Август.2005
Локација: Machku Pichku
Статус: Офлајн
Поени: 18535
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај anakin Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 03:18
i na aboridzinite - pa se parovi  hahahahhahahahahah

iq si crnec od afrika ili aboridzinec????намигнување
SILATA NEKA E SO VAS a ako ne vi treba, neka, i taka ne e nekoj trosok, ja ima nasekade okolu nas.

Кон врв
IQ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Darling

Регистриран: 11.Декември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 12382
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај IQ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 03:20
eskim(ka)
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 09:16
Originally posted by IQ IQ напиша:

eskim(ka)



...vikaat deka megu drugoto, eskimkite imaat najtopli, posho e ladno tamu dosta, ne zaradi drugo...taka vikaat...плазење
Кон врв
Tattoo Beauty Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор

Tetovirana Sexy Ubavica

Регистриран: 10.Август.2006
Статус: Офлајн
Поени: 4549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tattoo Beauty Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 09:51
Originally posted by Марија Марија напиша:

Колку ви е битно како вашиот парнер се облекува и во која марка најмногу сакате да го гледате вашиот партнер?

Јас на пример најмногу сакам да го гледам додека е во D&G и Armani. Не му наредувам дека мора тоа да го облечува, а исто така важно ми е да е чист и уреден.
љубов



ццц темава лелеллелеле газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

извини марија те пали ако има армани фармерки ????аиииииии какви се не постојат газење%20од%20смеењегазење%20од%20смеењегазење%20од%20смеење

не ми е битно што и како се облекува само ми е битно каков е со мене
намигнување
Кон врв
Марија Кликни и види ги опциите
Нов член
Нов член
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 2
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Марија Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 11:04
Originally posted by IQ IQ напиша:

sredena normalno,ama znam mnogu sto se doteruvaat po 3 saati za izlavanje a ne mozat decko da zadrzat oti nemat pamet u glava, taka da dzabe izgledaat tolku ubavo...
a sto ako nema nekoj dovolno pari da se doteruva?


Насловот на темата е доволно јасен. Колку ви е БИТНО.
А ако нема доволно пари за да се дотерува, едноставно ќе го носи тоа што го има и тоа што би мислел дека најмногу би му одговарало на него.

А со тоа дека ги има што се дотеруваат по 3 саати во право си. На денешно време ги има многу. За среќа јас не сум од тие што скапуваат пред огледало.

Originally posted by IQ IQ напиша:


ostanav bez zborovi!
ne e vazno kako ke se oblekuva nekoj, vazna e dusata negova i pametot negov, da te saka i pocituva...
normalno nikoj ne saka da se seta so nekoj sto izlgelda kako klosar, ama poveke bi se setala so nekoj sto ima edna bluza a mnogu pamet otkolku so nekoj maneken so 10000 bluzi i bez gram pamet!


Тука зборуваме за облекувањето, за тоа колку грама мозок има може во некоја друга тема да дискутираме. А што се однесува до тоа “без грам памет“, нормално дека никој не би сакал таков партнер. Па нема да знае како да се изразуваизненадување
Кон врв
ZeZnAtA Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Power

Регистриран: 26.Мај.2007
Статус: Офлајн
Поени: 19172
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ZeZnAtA Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 11:11
ma ne mi e bitno!!!
sto se tice mene i ne mora nisto da oblece.....!!!голема%20насмевка
Љубовта владее без меч и врзува без јаже!
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 11:20

Мене ми е изузетно битно...

мора да биде забулена до уши, како нинџа, и темни цвикери да носи за ни очите да не и се гледаат...нешто слично на аватарот на зезната, само со покриено рамо и големи темни цвикери...ммм that's my love љубов
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
Monuska Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2128
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Monuska Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 15:15
Originally posted by IQ IQ напиша:

ajde site vo uniforma


леле не ми спомнувај униформи одвратни ни се оние од школо... пак забегувам од тема... финтава ми беше во право си со секој пост се согласувам
Сите го сакаме она што не можеме да го имаме. Вистинските луѓе знаат да се помират со тоа...
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 21:30
Originally posted by IQ IQ напиша:

orlov a zosto e toa bitno???mislis deka taka pouabvo ke vi bide zaedno???





и поубаво и нема да е во спротивност со ПС,
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
blue666 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 28.Ноември.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 4465
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blue666 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 04.Јануари.2008 во 23:31
Originally posted by EvAngelos EvAngelos напиша:

Мене ми е изузетно битно...


мора да биде забулена до уши, како нинџа, и темни цвикери да носи за ни очите да не и се гледаат...нешто слично на аватарот на зезната, само со покриено рамо и големи темни цвикери...ммм that's my love љубов


gledam se rodi ljubov
Кон врв
tytysh Кликни и види ги опциите
Група
Група


Регистриран: 25.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 59
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај tytysh Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 05.Јануари.2008 во 01:15
IC. AKO VI E BITEN NADVORESEN IZGED FRLETESE U VODA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AKO VI E BITEN VNATRESEN IZGLED DOBREDOJDOFTE VO KLUBOT BIDEJKI COVEK SE GLEDA PO DUSA A NE PO TOA KAKO IZGLEDAголемо%20гушкањеголемо%20гушкањеголемо%20гушкање
sakaj i bidi sakan
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <12345 11>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,703 секунди.