IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > АРХИВА > Вероисповед
  Активни теми Активни теми RSS - ШТО СТАНА СО ВЕРОИСПОВЕД?
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

ШТО СТАНА СО ВЕРОИСПОВЕД?

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
Автор
Порака
vd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1539
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 18:16
Јас се извинувам ако се чустувате лошо од мене , ако мислите дека јас сум лош кон вас тага



Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 18:17
не обвинувам никого во темава а се надевам дека нема ни вие голема%20насмевка

ЦЕЛТА ми е да се смири ситуацијата и да го вратиме форумов во колосек...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 18:46
Vreminjata koga na Veroispoved ke se procitase i osoznaese nesto ubavo i korisno se minato svrseno vreme, blagodarenie na modelatorkite i clenovite koi se odnesuvaat napadno i agresivno, sirejki verski fundamentalizam i fanatizam!!!

Изменето од moira - 02.Јануари.2008 во 18:47
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:00
почитувај ја друга вера, за да ја почитуваат и твојата.
Војните се за политичарите а ние тука само за да размениме мисли и искуства.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:02
Originally posted by orlov orlov напиша:

почитувај ја друга вера, за да ја почитуваат и твојата.
Војните се за политичарите а ние тука само за да размениме мисли и искуства.


очигледно е дека тоа го нема овде одамна
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:33
 
ne tuka nema pocituvanje,
kamo da imase samo bar citanje i
razbiranje dovolno kje beshe,
 
 
 
 
Кон врв
connected Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 17.Јули.2007
Статус: Офлајн
Поени: 2787
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај connected Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:34
уште со било каков обид да се направи нешто конструктивно на овој подфорум завршува со недоразбирање па и со разни препукувања и навреди. колку и да сака некој да се обиде да има квалитетна комуникација со некој, речиси секогаш пак доаѓа до истото-статус кво.
јас се зачленив на овој подфорум затоа што имаше интересни теми, се водеа и квалитетни дебати....но очигледно тоа е минато сега
мене како модератор веќе ми е страв да модерирам затоа што знам дека пак ќе бидам атакувана.
ако некој знае да даде некој одговор како да се надминат проблемите нека повели, ако сме луѓе ќе се разбереме, ако и тоа не успее тогаш навистина не го заслужуваме овој подфорум, сите ние до еден!
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:35
читајки ги постовите гледам дека сите сте го осознале она што и јас и верувам дека исто како мене сакате овој форум да се врати во нормала...тоа ме радува...аплауз


Изменето од Izzie - 02.Јануари.2008 во 19:42
Кон врв
orlov Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
army veteran 2001

Регистриран: 26.Јули.2007
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 11342
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај orlov Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:39
полека но сигурно, мора се да си дојде на свое место.
,,СЕКОГАШ ВО СЛУЖБА НА ТАТКОВИНАТА,,              
Кон врв
belichka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 30.Октомври.2006
Статус: Офлајн
Поени: 2023
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај belichka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:48
ne e do osoznavanje
tuku koj kolku ljubov ima vo sebe
Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 19:58
Originally posted by belichka belichka напиша:

ne e do osoznavanje
tuku koj kolku ljubov ima vo sebe

баш ке видиме...дали ке се смени нешто...или пак ке биде како порано...
Кон врв
moira Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...The Goddess... Administrateur adjoint

Регистриран: 06.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 26016
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај moira Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 20:15
Originally posted by Izzie Izzie напиша:


читајки ги постовите гледам дека сите сте го осознале она што и јас и верувам дека исто како мене сакате овој форум да се врати во нормала...тоа ме радува...аплауз


Me raduva toa sto seuste postojat romanticari nasproti fanaticite
Кон врв
vd Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 13.Јануари.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1539
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај vd Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 20:17
Originally posted by connected connected напиша:

уште со било каков обид да се направи нешто конструктивно на овој подфорум завршува со недоразбирање па и со разни препукувања и навреди. колку и да сака некој да се обиде да има квалитетна комуникација со некој, речиси секогаш пак доаѓа до истото-статус кво.


тага connected, јас се извинив

Originally posted by vd vd напиша:

Јас се извинувам ако се чустувате лошо од мене , ако мислите дека јас сум лош кон вас тага


но види и самата, подоле коментарите од Христијаните се полни со . . препукување и такви работи . . што да правам јас? за добро треба да има од двете страни разбирање. Јас пружив добрина, се извинив . . тоа го нема од другата страна тага

Што да правам?


Кон врв
Izzi Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
BRAINIAC

Регистриран: 18.Септември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4475
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Izzi Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 02.Јануари.2008 во 20:20
вд...тоа подоле се препукувања?...или констатации?
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1234 7>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,109 секунди.