IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Неискажани зборови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Неискажани зборови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
Автор
Порака
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Тема: Неискажани зборови
    Испратена: 26.Декември.2007 во 15:25
Vrskata zavrsila, a cuvstvuvate deka mnogu raboti ostanale nedokazani. Ste nemale moznost da razgovarate so poranesniot/poranesnata za toa sto ste go cuvstvuvale, ste nemale moznost da bidete soslusani. E pa eve moznost toa da go napravite na forumot. Obratete se na poranesniot/poranesnata i kazete mu go ona sto vi lezi na srce..
Кон врв
mamma Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 15.Јануари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9879
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај mamma Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 15:50
Vistinata se gubi vo sprotivnosta i
besmislieto koe ne opkruzuva.
Koga ke pojdesh vo potraga na ona shto minatoto go zakopalo,
treba da znaesh deka se naodjash na vlezot vo zemjata vo koja
ne e mozno da gi otkopash sekavanjata,zatoa shto...tajnata e
edinstveno dobro neshto shto se nosi so sebe posle smrtta,a i
e edinstveno neshto shto se ostava vo amanet na onie koi,
kako ti i jas..somnevajki se vo tajnata ostanuvaat da chekaat
smisol,za da na krajot umrat radoznali......

Ova e post od edna druga tema, no mislem deka i tuka odgovara.
Ako ne ste uspeale da si kazete se dodeka traela vrskata nema potreba
da se zboruva posle nea.Znachi-ne trebalo da bide kazano..nekoi raboti navistina nema potreba da se kazat.



Изменето од mamma - 26.Декември.2007 во 15:51

Shot at 2007-06-30[/IMG]
Кон врв
ohriganka Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 02.Август.2006
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 229
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ohriganka Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 15:58
 
           
   TE SAKAM - e toa me plasese....
Кон врв
La Ninja Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
She Hulk

Регистриран: 13.Јуни.2006
Статус: Офлајн
Поени: 1605
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај La Ninja Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 16:00
не бевме заедно, не ми е бивши, иако се заврши....не ми беше ни нешто повеке од другар...имам милион работи да му кажам...ама мислам дека само би ќутела ако повторно го сретнам...исто како денеска што ќутев кога го сретнав.а на ниеден мој бивши немам ништо да му кажам...се ми е исто дали знае или не знае.


Изменето од blueprayer - 26.Декември.2007 во 20:07
Ne sum pijan, samo lezam na zemja i se raduvam....
Кон врв
sensei Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 31.Октомври.2005
Статус: Офлајн
Поени: 2005
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај sensei Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 16:06
ne cuvstvuvam potreba za doobjasnuvanje. se e cisto.
Gods Creative Force enters humanity through a mans love for his wife and desire to raise his family in a wholesome environment. It is reciprocated by a woman receiving his seed-spirit and nurturing it
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 18:19
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 18:19
Originally posted by ohriganka ohriganka напиша:

 
           
   TE SAKAM - e toa me plasese....


Mi go zema zborot od usta среќа..
Кон врв
Mishell_G Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 18.Јуни.2007
Локација: Sweden
Статус: Офлајн
Поени: 575
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Mishell_G Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 18:24
Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

http://www.youtube.com/watch?v=DvjMzQ-7WPI



Well, ova pesna mnogu me potseka na eden decko.. Vo negov stil.. By the way, what made you think you'd have it your way, And by the way, don't say I didn't warn you, that I'll always stay the same.. Bloody hell and I thought that he would change голема%20насмевка!


Изменето од Mishell_G - 26.Декември.2007 во 18:43
Кон врв
brigitte Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 133
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај brigitte Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 18:51
sekogas ke bides del od moeto srce, imam prekrasni spomeni i sekogas so zadovolstvo se sekavam na sekoj ubav mig pominat so tebe...i se smeam na nasite gluposti.....mi nedostigas, mi nedostiga razgovorot so tebe.....i tvoite mili oci....

Изменето од brigitte - 26.Декември.2007 во 18:52
Кон врв
...Well... Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
...ExtraVagant...

Регистриран: 30.Ноември.2007
Статус: Офлајн
Поени: 5231
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ...Well... Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 18:54
Originally posted by Mishell_G Mishell_G напиша:

Originally posted by ...Well... ...Well... напиша:

http://www.youtube.com/watch?v=DvjMzQ-7WPI



Well, ova pesna mnogu me potseka na eden decko.. Vo negov stil.. By the way, what made you think you'd have it your way, And by the way, don't say I didn't warn you, that I'll always stay the same.. Bloody hell and I thought that he would change голема%20насмевка!


...e da...црвенеење

...by the way, you're so damn sweet...the way you tell(write) all the tnings...среќа


Изменето од ...Well... - 26.Декември.2007 во 18:59
Кон врв
blackeye Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
The Body

Регистриран: 24.Август.2007
Статус: Офлајн
Поени: 4058
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај blackeye Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 19:43

"smeni go pogledot kon svetot,kon lugeto..(ne se site grebatori,koristoljublivi idioti i kreteni...ima iskreni i dobri luge)..za da ne ostanis sam...zasluzuvas mnogu grdi raboti ,ali do tolku ne.."

 
da te vidam bi ti go rekla ova,ama neka izlezi vaka od mene barem!!!a tebe neka ti bidi dovolno samo sto ke te poglednam,nema ni zbor da ti prozboram
 
do edna BIVSA licnost...
 
Кон врв
Lady Blue Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 12.Октомври.2007
Статус: Офлајн
Поени: 8431
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Lady Blue Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 26.Декември.2007 во 23:06
Kaj mene nema neiskazani zborovi....koga imam nesto da kazam go kazuvam jasno i glasno pa duri i na samata sebe голема%20насмевкаголема%20насмевкаголема%20насмевка
Кон врв
EvAngelos Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Doulos Evangelos

Регистриран: 28.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 9913
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај EvAngelos Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 02:05
Мишелда, од време на време помислувам на тоа колку те повредив и колку тогаш си патела. Јас минатава година ептен пропатив и сакам да ти кажам едно големо ИЗВИНИ, кое знам дека нема да смени многу.. башка тебе сега сигурно се ти е заборавено... ама да знаеш дека и мене ме боли кога ќе ми текне колку тебе сигурно те болело.
Никогаш не мислев да те повредам...
Посветен на изворното христијанство проповедано од Христос и апостолите.
Кон врв
монте кристо Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
THERE CAN BE ONLY ONE

Регистриран: 26.Мај.2005
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 6869
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај монте кристо Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 27.Декември.2007 во 08:32

Таа ме прашуваше зошто нон-стоп го употребуваш зборот к*рва , зошто во сите твои раскази пишуваш за к*рвите . Јас и викам па најголемиот број девојки што сум одел , биле к*рви , мојата животна инспирација биле к*рвите , со асолно девојче не сум бил , ем убаво ем морално , нема шанса ... Јас и кажав индиректно но не беше то то , можда неќев да увредам , како врви времево станувам помек у пичку материн голема%20насмевка

во овие години што следат , ќе видиме дали европа и христијанството ќе се спасат . И ТИ !!! можеш да помогнеш . ОД НАС СИТЕ ЗАВИСИ .
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  123 10>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.