IDIVIDI forum Веб сајт
почетна страница почетна страница > Интима > Љубов
  Активни теми Активни теми RSS - Неискажани зборови
  најчести прашања најчести прашања  Пребарувај форум   Настани   Регистрирајте се Регистрирајте се  Влез Влез

Неискажани зборови

 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
Автор
Порака
Joshua_Tree Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јуни.2007
Статус: Офлајн
Поени: 6477
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Joshua_Tree Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2010 во 13:52
Znaes oti nema da te sakam...zosto se ubivas?
“Talk, talk, talk: the utter and heartbreaking stupidity of words.”
― William Faulkner, Mosquitoes
Кон врв
МАРШАЛ Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
ГРОБАР ДО ГРОБА

Регистриран: 06.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 44396
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај МАРШАЛ Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 23.Февруари.2010 во 14:16
кога љубовта би се купувала со пари , би бил побогат од Бил Гејтс .... немој , не се троши плазење
Кон врв
zbunet Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Претседник Зеленковски

Регистриран: 24.Февруари.2007
Статус: Офлајн
Поени: 15549
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zbunet Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 24.Февруари.2010 во 00:44
oralna tisina...ahhh, ubavini 
Кон врв
fros Кликни и види ги опциите
Група
Група
Лик (аватар)

Регистриран: 26.Февруари.2010
Локација: Macedonia
Статус: Офлајн
Поени: 63
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај fros Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2010 во 15:39
mn mi e krivo sto ednostavno taka brzo zavrsi sve,mozda moze nekogas da sedneme na kafe ili edno zdravo da si kazeme..imavme dobra vrska zavrsi zaradi moite gluposti i ekcesi,mozda nekad u idnina ke mozeme da najdeme zaedncki jazik zasto ja sepak seuste te sakam i sekogas ke te sakam
Do not play with the viper
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 07.Март.2010 во 17:41
Јади... тоа што не се јаде. големо%20гушкањеголема%20насмевка
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 08.Март.2010 во 12:37
Тоа беше волшебен  момент...
Нешто занесно. Нешто.. . . со многу прашалници,
нешто како страв... нешто како случајност,
нешто како воздишка... нешто како немир,
нешто како блага насмевка... нешто како див ветар..
Не знам... не знам. Нешто беше....!!!
Кон врв
*moon* Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 27.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7657
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај *moon* Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 04:22
сега веќе и не ги кажувам....погршно ме свакаат , ако не мислев така.....
Кон врв
Tiggy Vicious Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
Consume. Be silent. Die.

Регистриран: 27.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 6238
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Tiggy Vicious Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 09:41
Плачко, ситничар, искомплексиран -типичен рак во хороскоп. Уф што ве мрзам вас раковите! Фала богу се отарасив од тебе. Морон.
What the hell is going on?
-The cruelest dream, reality
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 09:53
ete... a da mu go plesnese ova u faca, kje go opametese za narednata devojka...
Incredible Blue
Кон врв
valentina-pp Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор


Регистриран: 17.Октомври.2009
Статус: Офлајн
Поени: 198
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај valentina-pp Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 20:08
kaj mene nema neiskazani zborovi....ma ima da dokazam ,ke najdam sredstva,ke izlezam i pak ke se vratam so zborovite:usteova da ti go dokazam i uste ova...ako ne pak ke mu napisam pismo ako sme vo ista soba..taa sum mora da dokazam..
Кон врв
ANITA11 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 04.Јануари.2009
Статус: Офлајн
Поени: 21488
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ANITA11 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 22:57
Originally posted by Tiggy Vicious Tiggy Vicious напиша:

Плачко, ситничар, искомплексиран -типичен рак во хороскоп. Уф што ве мрзам вас раковите! Фала богу се отарасив од тебе. Морон.
голема%20насмевкаголемо%20гушкањеда
Кон врв
Marko Polo 1 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
venecijaner

Регистриран: 20.Ноември.2008
Статус: Офлајн
Поени: 9693
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај Marko Polo 1 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 10.Октомври.2010 во 23:21
hm... nikogas ne me zagrizuvaat losite zborovi sto ne sum gi kazal...
Dali sum gi dokazal site onie ubavi zborovi... tie me zagrizuvaat...
Incredible Blue
Кон врв
zamislena Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)

Регистриран: 03.Јануари.2010
Статус: Офлајн
Поени: 14566
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај zamislena Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 15.Јануари.2011 во 10:13
 
 
 

Најдлабоко размислување ...

бараат неискажаните зборови........намигнување

Кон врв
ekszi88 Кликни и види ги опциите
Сениор
Сениор
Лик (аватар)
In Love

Регистриран: 10.Јануари.2008
Статус: Офлајн
Поени: 7007
Опции за коментарот Опции за коментарот   Благодарам (0) Благодарам(0)   Цитирај ekszi88 Цитирај  Внеси репликаОдговор Директен линк до овој коментар Испратена: 13.Август.2011 во 17:16
Те сакам, ми значиш и ми недостигаш... ми фали твоето смеење, пиењето пиво покрај кеј. Ми стана навика бе. Не сакам да трубам... ама навистина сум загрижена како си и лута сум воедно што мислам дека и не ти е грижа.. туку ти олеснав бе!

Верував дека ме сакаш, ама ... не било баш тоа тоа
Кон врв
 Внеси реплика Внеси реплика страница  <1 78910>
  Сподели тема   

Скок до Овластувања Кликни и види ги опциите

Forum Software by Web Wiz Forums® version 10.03
Copyright ©2001-2011 Web Wiz Ltd.

Страницата е генерирана за 0,203 секунди.